Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, wawrik napsal:

Myslíš tým, že Čaputová niečo nezvláda? Čo konkrétne?

Ne že nezvládla, spíš že nemá dostatečnou sílu a výraz. Ale já vycházím jen z kusých informací*, slovenským reáliím samozřejmě nijak dobře nerozumím. Jestli je citovaný článek nějak zavádějící, budu vděčný za korekci.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/robert-mistrik-slovensko-prezident-volby-caputova-nerudova-pavel.A221208_175348_domaci_kadl

Konkrétně pasáž ... " Po své zkušenosti se Zuzanou Čaputovou bych kandidáty při úvahách, zda se mají vzdávat kandidatury ve prospěch někoho jiného, nabádal k velké opatrnosti. Naše paní prezidentka začíná být velkým zklamáním a myslím, že si ji v Česku dost idealizujete. Začala velmi dobře, ale s nástupem pandemie, inflace, vládních krizí a války na Ukrajině se osobnostně i politicky zcela ztratila. Její důvěryhodnost se propadá takovým tempem, že ve volbách v roce 2024 jí hrozí vypadnutí ještě před druhým kolem. Co je ale alarmující, že svým nepřesvědčivým výkonem uvolňuje cestu do prezidentského paláce nedemokratickým a proruským silám. V zájmu prozápadního směřování Slovenska musíme shodit růžové brýle. Nastal čas být nemilosrdně upřímný a říct, že paní prezidentka selhává. To je při výzvách k odstoupení kandidátů i důležité poselství pro Česko,“ začal Mistrík v rozhovoru pro MF DNES vzkazem Pavlu Fischerovi a Marku Hilšerovi, kteří v poslední době čelí výzvám, aby z kandidatury odstoupili.

edit: pardon, neumím to vložené písmo z telefonu zmenšit.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Zlý Jabko napsal:

Rovnou dodám, že se v půlce nedovoláte kvůli ostatním volajícím a v té druhé je jen naserete, protože budete ten den sedmí, co volaj podle rady duševně narušenýho ministra. Nakonec nejvíc opruz to bude pro vás, protože na tom telefonu strávíte tři hodiny a stejně léky nejspíš nebudou mít.
Tyvole fakt Válek pokračuje v tradici dementních komandérů MZdr.

Ten Válek je skutečně jen Hurvínek ve vládě. JASNĚ to dokazuje i svými prohlášeními:

"Vydal jsem jasná nařízení, jak postupovat. Očekávám jasnou informaci ve čtvrtek na poradě ministra. Po ní bude tisková konference, kde bych chtěl jasně informovat občany České republiky,...."

K tomu se konkurence hledá dost obtížně 🥶

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, geometr napsal:

No, mně se spíš zdá (takhle z venku; ale třeba se pletu), že slovenská paní prezidentka je poslední, kdo stojí na Slovensku pevně na nohou. Než si na ně zase pevně stoupnou Robertové.

Mi přijde, že zrovna Fico si s ní okatě vytírá řiť. Což znamená, nebo to alespoň tak působí, že je slabá. A to nekoresponduje s tím stáním pevně na nohou.

-

No jo, Robertové. S těma je to občas těžký :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Americkej napsal:

Že o víkendu potichoučku Fialova parta prosadila CO2 daň na vytápění nemovitostí a veškerou dopravu. Já nevěřím, že je tohle v zájmu českých občanů. Doprdele s celým greendealem!

Pokud vím, tak tohle EU odsouhlasila česká vláda a ostatní před 2 roky... a to fakt Fiala u vlády nebyl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, martar napsal:

Ne že nezvládla, spíš že nemá dostatečnou sílu a výraz. ...

Vnímam ju veľmi podobne. Nemastná, neslaná. Nechce sa mi vypisovať ciráty, zjednodušene... Hlava štátu, aj keď je to u nás viacmenej figúrka, by mala vedieť spoločnosť stmeliť a nasmerovať. Čaputová to nevie, alebo nechce vedieť. Občas povie pár múdrych neutrálnych slov, aby niečo povedala, dáva si pozor, aby náhodou nepadla do zlého svetla a to je tak všetko. Osobne nejaký prínos nevidím.

Před hodinou, martar napsal:

No jo, Robertové. S těma je to občas těžký :D

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Micey napsal:

Presne tak! Nasim detem to tady mozna jeste vydrzi a dalsi at dou do hajzlu, hlavne ze si to tady ete uzijem.

To nikdo neřekl,já proti udržitelnosti nic nemám, naopak. Nicméně, to tak je GD v současné době v rámci EU servírovaný neni nic jiného než tunel na prachy. Viz vodík jako spása,eu ETS atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Micey napsal:

No a jaky bys teda vymyslel lepsi reseni? Zrovna treba ten vodik se mi do budoucna zda jako fakt dobra varianta..

S vodíkem je to na delší debatu,ale ve zkratce. Není to energetický zdroj, ale pouze způsob, jak energii uchovat. A to je sakra rozdíl, který se, bohužel, dost často a rád zaměňuje. A věř, že toto téma se mě profesně velmi dotýká. Mám k němu sice co říct i v rámci naši energetické koncepce, ale iluze o těch co to schvalují, si nedělám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CO2 je potravou vegetace.... tak co treba zasadit triprdele stromu na kazdym koutu tyhle kulaty planety? A kdyz budeme sazet, tak treba zasadit dalsi ctyriprdele zelene a zazelenat pouste? Pak dalsich petprdeli stromu... a ten napad dam vsem klidne zadarmo, nebudu chtit zadny vypalny za napad roku a nobelovku taky nechci. Ostatni dodaji dalsi napady, treba jak vyresit ty kravy co porad prdeji metan :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...