Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Pro všechny havloidy, sluníčkáře, dobrosery a podobnou pakáž. Volám do Hustopečí, kde v hospicu odmítli ten lhářův dar 300.000.

Roman:” vy jste ten hospic, který odmítl dar Agrofertu?”

Hospic: ano to jsme my.

Roman: pošlete mi číslo účtu, prosím.

Hospic:” jasný, mockrát děkujeme. Důležité tam je napsat do zprávy pro příjemce mobilní hospic.”

Všude by teďka měly být rozchechtané smajlíky. SMS poslali.

snad tady není člověk, který by mě nedejbože podezříval z vychloubání. To bych nerad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochopil. Berte, muzu?

po svoleni Bertem

Dobry den c.u. 5419444359/0800 do zpravy je dulezite napsat Mobilni hospic. Dekujeme

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, Leviathann napsal:

Hele on @safi má trochu pravdu. Ondřej Neff napsal kdysi dávno knížku Tma. Vřele doporučuju. Jakmile dojde na lámaní chleba, vypukne valka v tom pravem slova smyslu, ten tenký nátěr civilizace hodně rychle opadá. A ak takové ty věci jako volebni pravo žen (máme ho jen sto let! a chytrým ženským fandím ), ekologie, menšiny... to jde v tu chvili do haje, protože potravinový žebřiček je jasný....

Sorry, pišu jak tatar.

V kontextu současnosti bych to viděl spíš na Kotletovo serii SPAD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Bert napsal:

@M10 @ATOM Tak borci, jestli nejste schopni, nebo ochotni, rozlišit mezi "dvěma zly", kdy jedno je Babiš, a druhé Pavel, pak je mi Vás líto. Dovolím si púrezentovat jeden názor: Ideální kandidát neexistuje. Nechovej se jako ufňukaná slečinka, a hoď to tomu, kdo Ti míň vadí. Protože když k volbám nepůjdeš, tak jsi to hodil půl na půl.

 Nevim, jakou ma tvoje reakce souvislost s mym prispevkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Roman I. napsal:

Pro všechny havloidy, sluníčkáře, dobrosery a podobnou pakáž. Volám do Hustopečí, kde v hospicu odmítli ten lhářův dar 300.000.

Roman:” vy jste ten hospic, který odmítl dar Agrofertu?”

Hospic: ano to jsme my.

Roman: pošlete mi číslo účtu, prosím.

Hospic:” jasný, mockrát děkujeme. Důležité tam je napsat do zprávy pro příjemce mobilní hospic.”

Všude by teďka měly být rozchechtané smajlíky. SMS poslali.

snad tady není člověk, který by mě nedejbože podezříval z vychloubání. To bych nerad

👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tfujtajbl... za žádnou cenu se ten šmejd nesmí dostat na Hrad a musíme udělat vše pro to, aby ANO v příštích volbách nevyhrálo...

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/volby-prezidentske-oligarcha-na-hrade-muze-vladnout-i-podnikat-novela-to-ma-zarazit-224105

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Lynx12 napsal:

No tfujtajbl... za žádnou cenu se ten šmejd nesmí dostat na Hrad a musíme udělat vše pro to, aby ANO v příštích volbách nevyhrálo...

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/volby-prezidentske-oligarcha-na-hrade-muze-vladnout-i-podnikat-novela-to-ma-zarazit-224105

Ceskej Berlusconi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste jsou 3 dny, takže jeste čekám od Andreje info, ze Pavel znásilňoval vojíny v prostoru Libavá anebo svoje vlastní děti, nebo nějakej podobnej kalibr, aby “šokoval” veřejnost! A dementi tomu zase budou věřit.
Prej dneska ve 14.00 mimoradna tiskovka :-)

P.s. uz koukam, ze to je tady zmineno vickrat :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...