Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 11 minutami, Zmizík napsal:

Je to v podstatě hrozný, sledovat, jak vznikaj všechny ty tábory "Kdo nejde s náma, jde proti nám". Časem, samozřejmě  historicky dočasně, vyhraje jen jeden a pak vochraňuj nás Pánbů - ať to bude ten nebo ten. 

🙂 běžná praxe diktatur a -ismů. Prostě se lidem tak dlouho vymývá mozek, až začnou říkat a dělat To, co je pro vrchní vymývače prospěšné. Vymytí pak kudy chodí, vzorně hájí zájmy vrchního vymývače (protože podvědomě větří prospěch z příslušnosti k jiným vymytým)  😄 Pak je tu ještě skupina looserů které vymýt nejde a o kterých se říká, že jsou problémoví a neuznávají autority.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak podle aktualnich zprav Fox News tajna sluzba vedela 10 minut pred vstupem Trumpa na podiu, ze mu hrozi nebezpeci a i tak mu tam dovolila jit. 
 

Strelec byl hodinu pred vystoupenim identifikovan jako podezrela osoba diky batohu a viditelne zamerovaci optice, 10 minut pred vystoupenim uz byl hledan jako hrozba, ne uz jako podezrely. 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, safi napsal:

Já to mám ve vlnách. Nemohl jsem nějak spát. Trochu nervy z práce. 

No já to chápu, také jsem měl takové období před léty, ale právě díky tomu nervování na sítích jsem zjistil, že to je ještě větší stres než 3 noční kávy a další možnosti jako vizour a tabáček. Radit se k tomu  nedá, ale odezní to samo, hlavní je - nezapínat techniku. :cheers: a mít na ráno solidní program.

  • Like 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, eloga napsal:

No já to chápu, také jsem měl takové období před léty, ale právě díky tomu nervování na sítích jsem zjistil, že to je ještě větší stres než 3 noční kávy a další možnosti jako vizour a tabáček. Radit se k tomu  nedá, ale odezní to samo, hlavní je - nezapínat techniku. :cheers: a mít na ráno solidní program.

Tesat do kamene. Zažil jsem a máš naprostou pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte pravdu a díky za povzbuzení. Dám si určitý digitální detox od zpráv a v noci radši půjdu vařit. Nějak se mi vymkla z ruky práce a další dva projekty, co rozjíždím, aby byl rodiný příjem na více nohách. A do toho si necháváte stavit letní chatku u tchána a tchýně a prostě ve 40+ se 10-12 hodin práce denně a podobných aktivit nedá moc dlouhodobě dělat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, safi napsal:

Máte pravdu a díky za povzbuzení. Dám si určitý digitální detox od zpráv a v noci radši půjdu vařit. Nějak se mi vymkla z ruky práce a další dva projekty, co rozjíždím, aby byl rodiný příjem na více nohách. A do toho si necháváte stavit letní chatku u tchána a tchýně a prostě ve 40+ se 10-12 hodin práce denně a podobných aktivit nedá moc dlouhodobě dělat. 

Odezní to, bud v klidu.

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako jednorázovka. Když jsem začínal na okresním špitále tak jsme sloužili od pátku od rána přes sobotu a neděli do pondělka, kdy mám primář po obědě řekl ,tak už jdi domů.

Pravidelně jsem jel jsem do sauny a po dvou, třech  hodinách čistá hlava.

 

 

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Conrad napsal:

Jako jednorázovka. Když jsem začínal na okresním špitále tak jsme sloužili od pátku od rána přes sobotu a neděli do pondělka, kdy mám primář po obědě řekl ,tak už jdi domů.

Pravidelně jsem jel jsem do sauny a po dvou, třech  hodinách čistá hlava.

 

 

Za mlada dtto v pražské fakultce… příchod pátek 7.00, odchod pondeli 15.30, na hrbu 60 luzek a ambulanci se spadem cele P10. A slo to, ve zdravi jsem se dozil penze :-). Faktem je, ze lidi se chovali trochu jinak…..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jde krátkodobě, hlavně pokud tě pohání vyšší smysl tý činnosti/práce, což třeba u lékařský praxe chápu. Dlouhodobě to nejde a už vůbec ne kvůli nějaký korporátní pakárně.

@safi přeju ti hodně štěstí, ať ti všechno vyjde. Z vlastní zkušenosti můžu doporučit soustředit se na kvalitní spánek - mně pomohla kombinace melatonin, glycin, GABA, magnesium a trénink ve fitku brzo ráno (po šestý ráno).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, mtruelle napsal:

Za mlada dtto v pražské fakultce… příchod pátek 7.00, odchod pondeli 15.30, na hrbu 60 luzek a ambulanci se spadem cele P10. A slo to, ve zdravi jsem se dozil penze :-). Faktem je, ze lidi se chovali trochu jinak…..

Tati? 😁. Presne tak to znam od otce, nyni uz neurolog na penzi. Kazdopadne vim, ze to nebyla nejaka kratkodoba zalezitost, ale fungoval tak znacnou eru sve praxe, ktera sakum prdum trvala cca 50 let. Uf. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...