Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Mě by vždycky zajímaly ty argumenty, proč, když ti 99,9% profi klimatologů jasně zdůvodní, proč je změna klimatu velkej problém a proč se s tim musíme snažit něco dělat, proč si třeba ty očividně vybereš to 0,1% profíků, kterejm věříš radši. To, že to EU dělá oproti třeba USA blbě, tedy že se snažíme jít cestou restrikcí a na prvních pohled píčovin je věc druhá, no. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakej hlas rozumu, jaká zaslepenost? Reaguješ na mě?:) Já nevim, tak dej odkazy na pár relevantních věděckejch studií od klimatologů proč klimatická změna neexistuje a proč můžem na všechno srát..

  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne je vedro... jesteze jedu zejtra na moravu do sklipku, uz me ty vedra zmahaj.. :-)

Klimaticka zmena je neoddiskutovatelna.. zvyseni sklenikovych plynu v atmosfere je jasne... spis co je hlavni a pripadne ovlivnitelna pricina..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně klimatolog nejsem a ani žádného osobně neznám. To, že se jím někdo prohlásí, nemusí znamenat, že jím je. I kdyby byl, že se nemýlí. Argumentace typu: ty nechceš papírový brčka (dosaď si libovolnou píčovinu), takže na všechno sereš a zničíš mi planetu jsou čirá demagogie. S tou jdi, prosím do prdele.

  • Dát hlas 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík. Takže jako obvykle, no. Klimatologům a studiím či ozdrojovanejm článkům  https://library.wmo.int/viewer/68585/?offset=#page=3&viewer=picture&o=bookmarks&n=0&q= 

 https://www.epa.gov/climatechange-science/causes-climate-change

 nevěřim, protože s autorama nechodim na pivo. A vůbec, to, že to maj stokrát ozdrojovaný a píšou to jakýsi profesoři, to taky nic neznamená. Eh, dobrý, máš recht, bude to cajk.

  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, Micey napsal:

Anebo se domnívat, že když všichni strčíme hlavu do písku a budem se tvářit že snižovat emise je úplně nahovno, protože Indie a podobně, a že bůhví jak to s tou klimatickou změnou je, všechno vlastně bude za pár desítek let zázračně v cajku..

Však taky že jo 😂 Jen se nejedná o domněnku, ale čirou pravdu za kterou stojí opět ty samí lidé, co si mysleli že spasí migrací Evropskou pracovní problematiku. Jako vždy myšlenka zpočátku dobrá, která se opět obrátila ve velmi výdělečný podnik jménem emise, z kterého opět není návratu i přes to že každý už pomalu ví o co tady vlastně jde .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Místo jabloní a švestek budeme pěstovat fíky a banánovníky. Zase ale ušetříme za topení. No nejvíc mě štve že sníh na běžky už skoro nikdy není.

Klimatická změna tu je, to vidíme všichni. Otázka je do jaké míry jsme schopni ji svými činy ovlivnit. Stojí za to nechat se zadupat do země kvůli tomu aby se nic neměnilo, nebo se s tím nějak srovnáme.

Svého času jsem zazlíval Klausovi jeho řeči proti klimatické změně, až po letech jsem pohopil jak to myslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Tobi napsal:

Vznikne nová silniční inspekce s právem stavět auta a pokutovat

5. 9. 2024

před 17 hodinami|Zdroj: ČTK, ČT24

Stát plánuje intenzivnější kontroly technického stavu vozidel v provozu ve spolupráci s policií a Centrem služeb pro silniční dopravu. Od 1. července příštího roku vznikne nová Inspekce silniční dopravy (INSID), která bude moci provádět technické kontroly vozidel a kontroly postupu stanic technické kontroly (STK) a stanic měření emisí (SME). Bude moci zastavit vozidlo, ukládat pokuty na místě nebo zabránit další jízdě, informoval ministr dopravy Martin Kupka (ODS). Předseda Asociace STK Luděk Šíp sdělil, že asociace plány ministerstva podporuje.

Tak já bych zůstal u Kupková originálního vyjádření na stránkách MD, nikoli agenturních zkratkách. Tohle je z MD, za mne tedy nic nového nevzniká. 

 .....A ještě jedna poznámka. Objevilo se také tvrzení, že zase vytváříme nějaký nový úřad. Není to pravda. Jen přeměníme již existující Centrum služeb pro silniční dopravu na Inspekci silniční dopravy (INSID) a posílíme jeho pravomoci. Tak, jak je to obvyklé v jiných státech, budou mít inspektoři zejména oprávnění samostatně (tedy bez přítomností policie nebo celníků) zastavovat kamiony a kontrolovat, jestli nejsou přetížené a zda plní všechny zákonné požadavky, to je hlavní smysl vzniku inspekce. A k tomu přibyde problematika mobilních STK, právě kvůli možnosti ověřovat praxi fungování EMS/STK. 

 

 

No, a ty pokuty jdu pozorně nastudovat ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 K 1. lednu 2022 tvořilo EU 27 evropských států s 447,5 miliony obyvatel[1] (2019, přibližně 5,7 % světové populace). 

Tedy 5,7 procent zachrání klima,-To je bezbřehý optimizmus, největší světové ekonomiky to nechává relativně v klidu

Například Zatímco se celý svět zdráhá budovat nové uhelné elektrárny, čínský uhelný sektor vyrostl minulý rok o přibližně 48 GW nového instalovaného výkonu. Co se týče nově zahájené výstavby v loňském roce, je Čína dokonce na dvacetinásobku oproti zbytku světa,

Zdroj oenergetice.cz

Upraveno uživatelem Conrad
  • Dát hlas 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Který myslíš? USA, Čína nic směrem ke snižování emisí nedělají? Trochu blbá je Indie, no. Nicméně opakuju.. Evropa si ty svý emise ve dvacátym století už vytvořila a zaplaťpánbůh, že sme ty naše evropský snížili. To, že se šoupne spousta průmyslový výroby do Asie a pak máme najednou malej podíl emisí.. nojo, no:)

 A opět, taky si myslim, že to EU tlačí moc na sílu.

 EDIT: Jo počkat, ty to myslíš čistě z pohledu počtu obyvatel, no, to ale neni úplně vypovídající..

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni z 28 afghánských migrantů-zločinců, které Německo deportovalo koncem srpna do jejich vlasti a kteří po příletu do Kábulu skončili ve vězení, jsou již na svobodě. K jejich propuštění stačilo, že se za ně zaručily rodiny. Upozornila na to německá média.

„Byli propuštěni poté, co jejich rodiny písemně ujistily, že již nespáchají žádný trestný čin,“ potvrdil podle deníku Bild a týdeníku Focus šéf mise afghánského vládního hnutí Tálibán v Kataru Suhail Šahin.

 

Upraveno uživatelem Conrad
  • Haha 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky



.


Miceyi já s tebou víceméně souhlasím ale musíš si uvědomit že tady jsi v žumpě- tady se řeší hovna a sračky a když nabidneš kaviárový toast tak si.....

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Jehlan napsal:

Když potřebuju vědět kvalitní předpověď -  ventusky.com 

Je tam i oddíl "kvalita ovzduší".

Když dáte CO ( oxidy uhlíku ) ukáže se, kde se spaluje ( uhlí, ropa, dřevo )

Pozor ukazuje to i lesní požáry. 

Ventusky - předpověď počasí na mapě

Devastating wildfires cover South America in smoke – DW – 09/07/2024

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...