Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 13 hodinami, Conrad napsal:

K volbám se mi moc nechtělo ,nemyslím si, že jsou regulérní, nouzový stav si myslím měl být vyhlášen, ale když jsem viděl, že na Praze 2 kandiduje i ten quazi doktor, hajzlík , taky senátor Hilšer tak půjdu. Asi můj hlas nic nezmění ale co kdyby.🥵

Jak jsem se nasral. Hilšera který jak jsem se dočetl kandiduje v  Praze 2 jsem nechtěl. Vzal jsem čisté triko a jel z Barrandova do Podskalí kde mám trvalé bydliště .Volby tam kde jsou vždy tam nebyly  ,tak jsem hledal školní jídelnu kde měly být. Když jsem ji konečně našel vzal jsem občanku a šel ke komisi. Tam se mě zeptali kde bydlím a sdělili mi , že můžu jít domů, protože Nové město a část Vyšehradu nevolí .😡

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Conrad napsal:

Jak jsem se nasral. Hilšera který jak jsem se dočetl kandiduje v  Praze 2 jsem nechtěl. Vzal jsem čisté triko a jel z Barrandova do Podskalí kde mám trvalé bydliště .Volby tam kde jsou vždy tam nebyly  ,tak jsem hledal školní jídelnu kde měly být. Když jsem ji konečně našel vzal jsem občanku a šel ke komisi. Tam se mě zeptali kde bydlím a sdělili mi , že můžu jít domů, protože Nové město a část Vyšehradu nevolí .😡

Ještě to doplním, přesvědčit jsem z baráku paní 84 let, že přeci Hilšera ne, že ji tam odvezu, jinak by nešla , paní se nastrojila, jela se mnou a dopadli jsme pochopitelně stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Maro napsal:

Tak snad víš, kdo je tvůj senátor a do kterého senátního obvodu spadáš ne?

|No, nevěnoval jsem tomu moc času, viděl jsem že Hilšer kandiduje na Praze 2 tak se se tam vydal. Mea culpa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Conrad napsal:

|No, nevěnoval jsem tomu moc času, viděl jsem že Hilšer kandiduje na Praze 2 tak se se tam vydal. Mea culpa

Sorry, ale 🤣🤣🤣🤣🤣🤣. Ber to pozitivně, vzal sis ciste tričko 🤣

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Maro napsal:

No je to jenom důkaz toho, co říkám dlouhodobě. Aspoň rok-dva humanitního vzdělání by měly být povinné... tohle mi prijde fakt fascinující

No vzdělání si holt už nedoplnim. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Maro napsal:

No je to jenom důkaz toho, co říkám dlouhodobě. Aspoň rok-dva humanitního vzdělání by měly být povinné... tohle mi prijde fakt fascinující

Tohle by mělo platit pro obě strany, to bys mel uznat i ty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Maro napsal:

@kuncák7Jak to myslíš?

Stejne jako se muze hodit technicky vzdelanemu člověku všeobecný přehled ve společenských vědách, tak i naopak, neuškodí, kdyz vzdelanec stran humanitních smeru obcas neco zaslechne z pohledu fungování techniky. Aspoň tak jsem pochopil tvuj povzdech ohledně všeobecného přehledu. 

Jo a ac to nevypadá, tak mam dva roky socialne- právní smer 🤣🤣

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...