Přejít na obsah

Záměr prodat Chronomag


Chronomag

Doporučené příspěvky

 

 

s touhle argumentací di třeba .... do prdele ...třeba

 

Ypo knedliku, proč zas posilas nekoho do prdele? Na me si minule posilal infarkt.. vždycky neco zabecis a zmizis.. ja ti nerozumim, k čemu je to dobre? Nebo lovis duse pro svoje forum? Nebo te to fakt mrzi, ale jinak to proste neumis rict? Nebo mas pocit, ze kdyz tam nemrsknes vulgaritu, ze nejsi zajimavej, ze te nebude nikdo vnimat? z mrstneho Ypa je unaveny Knedlik... mival jsem te rad.. no nic, cas na zmenu...Tak uvidíme, co bude..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 831
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

No... Kdyby chmag nebyla jen žumpa, kde 99,7% postů je OT nebo 100x fotka jedněch hodinek na jedný ruce, s textem kratším než na Instagramu, kdyby měl nějakou redakční část, která fakt nemusí konkurovat světovým médiím (taky lidi lezou na idnes a ne na Reuters), tak by sem třeba chodili jiný lidi, který jsou pro butiky zajímavější.

Kolik je tu hodinkových solventních fandů z celé populace? 10%?

Furt ten PR potenciál vidím aby forum bylo soběstačný díky redakční části.

Ale seru na to, kupovat nic nechci, sem mimo a nemam tu asi ani co kecat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ypo knedliku, proč zas posilas nekoho do prdele? Na me si minule posilal infarkt.. vždycky neco zabecis a zmizis.. ja ti nerozumim, k čemu je to dobre? Nebo lovis duse pro svoje forum? Nebo te to fakt mrzi, ale jinak to proste neumis rict? Nebo mas pocit, ze kdyz tam nemrsknes vulgaritu, ze nejsi zajimavej, ze te nebude nikdo vnimat? z mrstneho Ypa je unaveny Knedlik... mival jsem te rad.. no nic, cas na zmenu...Tak uvidíme, co bude..

infarkte tvoje myšlenkový pochody jsou prazvláštní

 

já můžu františka posílat do prdele kdy budu chtít, stejně jako to může dělat on ..... dokážeme to dělat celej večer, dívat se při tom z očí do očí a vypít 15 piv

 

takže se o tohle fakt nestarej ..... stejně jako se nestarej o to kdy sem přijdu a odejdu

 

Hlavně ať to tady pro Bůh nekoupí.... :-)

nekoupí, ale fakt bych si to užil ..... koupil bych si velkou becherovku, sed si k počítači a jednoho po druhým bych vás pomalu mazal ...... nechal bych tu jenom Chronomaga, sebe a vlákno "co mě dnes potěšilo"

 

druhej den bych se vzbudil s dobrým pocitem, že jsem pro tuhle planetu vykonal dobro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Knedliku, začínáš se chovat jako opravdový a nefalšovaný trol. Kam se na fóru vrhnes, tam to rozdrbes. Smutné. Nevím, co se s Tebou stalo, ale dříve jako YPO jsi býval zábavnější a plný nápadů. Zamysli se, jestli je tohle přesně to, co chceš na fóru prezentovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nekoupí, ale fakt bych si to užil ..... koupil bych si velkou becherovku, sed si k počítači a jednoho po druhým bych vás pomalu mazal ...... nechal bych tu jenom Chronomaga, sebe a vlákno "co mě dnes potěšilo"

 

druhej den bych se vzbudil s dobrým pocitem, že jsem pro tuhle planetu vykonal dobro

 

Proto jsem to napsal, trochu do tebe vidím :lol2: Ale aspoň trochu té spravedlnosti, že by jsi byl tvrdý i sám na sebe.....ale ty vlastně chodíš kvůli nožům na jiné fórum viď, takže beru zpět. My co máme pouze chronomag by jsme byli smutní přijít i o ostatní zábavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to tady tak pročítám, tak mne napadlo, že jestli sem občas nakoukne Kamil, tak musí mít velikej pocit zadostiučinění a musí se i dobře bavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby jsi znal Kamila, tak by sis to IMHO nemyslel, myslím, že lidem jako on dost vadí situace, kam se to tu dostalo, nechal tu kus života a vzpomínky na staré časy jsou daleko příjemnější, než současný stav (vzpomínáte třeba na "prkno" v KV...?). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby jsi znal Kamila, tak by sis to IMHO nemyslel, myslím, že lidem jako on dost vadí situace, kam se to tu dostalo, nechal tu kus života a vzpomínky na staré časy jsou daleko příjemnější, než současný stav (vzpomínáte třeba na "prkno" v KV...?). 

Je fakt, že Kamila osobně neznám a taky to nemyslím nijak zlomyslně. Ale když si vzpomenu, co si tu Kamil před ukončením činnosti od někoho vyslechl, tak si troufám tvrdit, že ten pocit zadostiučinění by mělo 99,9% lidí na jeho místě. Tím ale nemyslím, že by měl radost z toho, jak jde forum do kopru, ale spíš z toho, že si lidi konečně třeba uvědomí, že to tady léta nefungovalo jen tak samo o sobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Do toho je kazdemu akorad tak prd. Bylo to dobrovolne, zalozene na altruismu a forum je verejne, kecat muze kazdej. Ti, co prispeli, nemaji zadne extra prava a ti co neprispeli nemohou byt ostrakizovani.

mas pravdu i nemas pravdu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...