Přejít na obsah

Fešn okno strejdy Clockyclocka


Hector

Doporučené příspěvky

Tohle je náhodou dobrý vlákno. Když se tady řeší už ty podivnosti.

Mi do teď nejde do hlavy, proč všechny ty krásné holky se přede mnou nechcou svlékat při světle. A ty co maj 80kg si vezmou leginy o číslo menší triko a vyrazí do města?

Obecně mi nesedí to sebevědomí, kdy vždy řeči "ty si najdeš nějakou modelku atd" navíc je to retroskpektivně zábavné páč 3 z nich teď chodí a jedna je vdaná za nějakého extraligového hokejistu.

 

Btw kde byla tahle otevřenost v době kdy jsem v 16 prohrál sázku a musel z hospody nahatý, a jakoby ponížení nebylo dost, tak jsem platil pokutu. Jo mimochodem mat se dá dát 2 tahy. Je to nesmyslná konstelace, ale dá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najhoršie na tom je, že to tak nejak prestáva byť sranda. Vôbec si nechcem predstavovať, ako budú za ca 5 rokov vypadať reklamy.

 

reklamu na zalando si nikdy nevidel? si vsimni detailne tych ludi co tam vystupuju.. ja som si povodne myslel ze je to recesia, ale na webe sa tvaria ze to tak ma byt.. tak asi ano :)

 

najhorsie na tom je, ze ja som 80te roky zazil na vlastnej kozi a ak by som si mal stavit liter na nieco, co sa v mode uz zarucene nezopakuje, tak by som si stavil prave na 80te roky.. ono to bolo strasne uz vtedy, a to nehovorim co to je teraz.. fashion zvratky are back a v plnej sile  :-D

post-4112-0-75008700-1572539420_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osmdesátky byly peklo, ale třeba ultra-zvony z předchozích dekád taky nebyly vrcholem elegance.

 

Osobně se nejvíc bojím navratu módy jezdeckejch holinek a rozšířenejch kalhot na stehnech, tak jak to nosil Göring nebo na vyjížďkách Masaryk (kterej byl jinak švihák docela).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bandi, co je špatně na té tašce?

Taška sama o sobě může být k modernímu outfitu cajk, to uznávám, ale i kdyby byla od Vuittona a za dvojku, tak na webu Kabelečky bych jí koupit nemoh.

Mě pobavil název eshopu s provedením toho chlápka.

A to na instáči sleduju hodinky, burgry, pinup kočky, tak fakt kurva nevim, proč mně instáč tohle nabíd :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...