Přejít na obsah

Fešn okno strejdy Clockyclocka


Hector

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • po měsíci...

To je z toho jak ženské berou hormonální antikoncepci a ta se skrze moč dostává do odpadních vod a odtamtud zase přes čističky zpět do vodovodního řádu a chlapy jsou pak plní estrogenu a pak se šijou takový píčoviny

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Fakt by mě zajímalo, jestli "modelové" za tenhle typ pózování dostávají nějaký příplatek za "veřejné profesionální zesměšnění", "morální a psychickou újmu", "ztížené možnosti při hledání dalšího zaměstnání/sexu" - a nebo jestli rovnou kalkulujou že za pár let jim právní troll typu Fagana helfne s hromadnou žalobou á la "ME-E-E-Tůůů", aby mezítím něco káplo i na úrocích... 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Radek124 napsal:

Fakt by mě zajímalo, jestli "modelové" za tenhle typ pózování dostávají nějaký příplatek za "veřejné profesionální zesměšnění", "morální a psychickou újmu", "ztížené možnosti při hledání dalšího zaměstnání/sexu" - a nebo jestli rovnou kalkulujou že za pár let jim právní troll typu Fagana helfne s hromadnou žalobou á la "ME-E-E-Tůůů", aby mezítím něco káplo i na úrocích... 🤔

Radku, během jara tohle začne v ulicích. Bacha na první jarní dny 🙂

PS: ...a brzy ve vašich rodinách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Saténový nesmysly ať si nechají pro Hollywood a rapující černý držky. Já bych zfleku bral tu decentní Japonskou variantu - zrovna před chvílí jsem otvíral pošťačce s rekomandem a koukala na ten můj modře proužkovanej flanel zas nějak pohoršeně, jak kdybych si zapomněl vzít ten díl s nohavicema... :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já spím zásadně nahý a k pošťačce chodím jen v županu a to i v zimě...zatím si nikdo nestěžoval
Máš ten župan pro pošťačku zapnutý nebo rozepnutý?

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Radek124 napsal:

Saténový nesmysly ať si nechají pro Hollywood a rapující černý držky. Já bych zfleku bral tu decentní Japonskou variantu - zrovna před chvílí jsem otvíral pošťačce s rekomandem a koukala na ten můj modře proužkovanej flanel zas nějak pohoršeně, jak kdybych si zapomněl vzít ten díl s nohavicema... :whistle:

Nevymyslej nesmysly. Od kdy postaci dorucuji domu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...