Přejít na obsah

Vintage seiko


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mě se zatím nepoštěstilo narazit na vintážní Seika s japonským značením dnů.. Ale co není může být, si říkám a pátrám a pátrám.

Tak tady je alespoň náznak, jak to ve skutečnosti vypadá, a jak se to značí. Možná bych si i pár dní vyzkoušel, pokud bych z toho nezblbnul, ale určitě bych se vrátil do staré dobré Evropy, alespoň třeba prázdniny v Římě....

 

post-18915-0-82004000-1398786047_thumb.jpg

post-18915-0-11856500-1398786082_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se zatím nepoštěstilo narazit na vintážní Seika s japonským značením dnů.. Ale co není může být, si říkám a pátrám a pátrám.

Tak tady je alespoň náznak, jak to ve skutečnosti vypadá, a jak se to značí. Možná bych si i pár dní vyzkoušel, pokud bych z toho nezblbnul, ale určitě bych se vrátil do staré dobré Evropy, alespoň třeba prázdniny v Římě....

Zkus koupit Seiko Actus, to byly fashion modely určené primárně pro japonský trh, jiné než v kombinaci kanji a angličtiny jsem neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledam :-) Známí, přátelé, hodně na doporučení, nebo ebay.

Z Nemecka zrovna putuji tyhle. A ty druhy jsem zkousel dneska. Bullheady, pandy a kakume jsou moje Seiko trojka snu :-)

 

Tak to mám podobnou trojku vyhlídnutou. Pandy už mám, ale pochlubím se, až bude s čím (potřebují servis) :-)

Je pravdě, že tvoje vlákno v chlubírně mi chvílema nedá spát (v dobrým slova smyslu) a začal jsem taky některé "vraky" co za to stojí zachraňovat. Což je příběh i tech pand, Naštěstí mají KO věci, které se dají snadno opravit. Ručky, cifr a pouzdro je bez větších problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mám podobnou trojku vyhlídnutou. Pandy už mám, ale pochlubím se, až bude s čím (potřebují servis) :-)

Je pravdě, že tvoje vlákno v chlubírně mi chvílema nedá spát (v dobrým slova smyslu) a začal jsem taky některé "vraky" co za to stojí zachraňovat. Což je příběh i tech pand, Naštěstí mají KO věci, které se dají snadno opravit. Ručky, cifr a pouzdro je bez větších problémů.

Ty hodinky si zaslouzi zachranovat, stoji to za to. Tesim se az se pochlubís.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledam :-) Známí, přátelé, hodně na doporučení, nebo ebay.

Z Nemecka zrovna putuji tyhle. A ty druhy jsem zkousel dneska. Bullheady, pandy a kakume jsou moje Seiko trojka snu :-)

Já bych tu trojku zkusil ještě rozšířit, např. o Ufo Yachtmaster. V pátek je můžu na ukázku vzít :)

post-23487-0-76724800-1398796229_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne jak pise Tonda,vzhledem k tomu,ze byly pro japonskej trh,ta kombinace s anglictinou tam je,myslim,snad vzdy.Na ebay se daji poridit za par penez,podle stavu,pochopitelne...

jo je to tak, ebay zobrazuje většinu podstatných detailů, které také rozhodují, sleduju to když zrovna můžu.

Ještě bych dodal, že mívám na denních pětkách anglický text, někdy i německý, ale to mi nějak nedělá dobře a většinou během dopoledne Bismarcka necham vystřídat Lordem Wellingtonem. Jedině v pondělí to nemá na funkci vliv.  :clap:

A obrázek s japonskou datumkou je ze Crazywatch.pl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je na tahu mám,no,o nic nepřicházíš,je to plechařina jako prase,sháním sponu,dlouhej je dost,hlavně se těch typů dělalo vícero...

 

Tah se dá i sehnat, ale aby měl koncovky na Pandy je horší. Dají se koupit, ale jen za ten kousek plíšku chtějí kolikrát 20?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...