Přejít na obsah

Vintage seiko


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

SQ

no, lowendy, taky se mi to tak chvíli zdálo, GS to nejsou, to je jásne.  :frusty:

Ale SQ je Superior Quartz, ještě Twin Quartz,  lepší se snad už nedělaly,,,

SQ mohou být třeba verzi  2002 3003 4004 různé barevné provede ní.

ale to už je jiný level odrůdy Vintage. Jsou božské, komu by snad překážely,

jako lowend to zkousnu. 

**

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SQ, Superior Quartz, ok, asi to bude menší šum, lítal jsem v Seiko světě na netu nějaký ten den a asi se mi to zaměnilo, 

řekněme že tedy SQ je spíše Seiko Quartz. Omlouvám se za matení zastánců SQ pro standartní použití. :frusty:

Ono se to vyskytuje i v reklamě, S.Q.A., jen v jiné souvislosti, ale plně to odpovídá reklamním materiálům, že Seiko dělalo nejlepší techniku v tomto oboru. Možná se to SQ dá vykládat tak i tak, mě by to ani nevadilo, ale skutečný Superior je zde.

 http://forums.watchuseek.com/f29/fs-rare-seiko-ks-superior-chronometer-761154.html

**

Já mám zatím ve stádiu zrodu dle obrázku model s koženým strapem.

 

 

post-18915-0-65050000-1399648401_thumb.jpg

post-18915-0-79179900-1399648456.jpeg

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak,rikam si,jak jsou ty Pandy velky a ze jsou na ruce pomerne cejtit,kdyz je ale vidim na Davidove fotce,zda se to byt presne naopak.Muj favorit je druhej kus zprava..

Můžu Ti je příští pátek vzít - na ukázku :) Jinak já to měl takhle s Helmety, Hodinky na fotce líbivé, ale ve skutečnosti titěrné tak, že tachymetrickou stupnici člověk ani pořádně nepřečte. Do sbírky OK, ale na nošení optimální tak pro dámskou ruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu Ti je příští pátek vzít - na ukázku :) Jinak já to měl takhle s Helmety, Hodinky na fotce líbivé, ale ve skutečnosti titěrné tak, že tachymetrickou stupnici člověk ani pořádně nepřečte. Do sbírky OK, ale na nošení optimální tak pro dámskou ruku.

 

No ja vim,ze je mas,ty me lakaj spolu s 6138-7000 fest,Kakume i Bullheady me zatim nechavaji pomerne v klidu,ale tyhle dva modely me strasej:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja vim,ze je mas,ty me lakaj spolu s 6138-7000 fest,Kakume i Bullheady me zatim nechavaji pomerne v klidu,ale tyhle dva modely me strasej:-)

jj. logáče 6138-7000: ke mně by se měl za pár dnů dostat jejich menší, ale poměrně vzácný brácha: 7015-7010, tak jsem zvědavý v jakém stavu bude, pak sem samozřejmě hodím foto.

Zatím pro jejich srovnání foto z netu (vlevo samozřejmě 6138, vpravo 7015):

 

post-23487-0-60858800-1399712910_thumb.jpg

Upraveno uživatelem lucid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...