Přejít na obsah

Fuck multiple sclerosis aukce


Frantik

Doporučené příspěvky

Pánové, byl jsem požádán členem "kdojinej" o spolupráci, vzhledem k tomu, že má dočasný ban.

Dostal jsem za úkol přihodit jeho jménem ze současných 2000Kč na 5000Kč, což tímto rád činím :-)

 

Edit:

1. kdojinej - 5000,- Kč

2. huhu4d - 2600,- Kč

3. corwin - 2000.- Kč
4. uff - 1608,- Kč
5. uff - 1606,- Kč

Upraveno uživatelem Karussell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 133
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj, pratele, udelam to tedy verejne :-) Obracim se na vas, na viteze aukce i na ty, kteri podporuji, bez naroku na narámek :-)

Poradi skoncilo takto:

 

1. kdojinej - 5000,- Kč

2. huhu4d - 2600,- Kč

3. corwin - 2000.- Kč
4. uff - 1608,- Kč

5. uff - 1606,- Kč

 

a proto prosim vsechny, aby poslali penize na muj ucet 7593240297/0100 a do podpisu mi napsali svuj nick, abych v tom mel poradek. Ja potom poslu vse komplet nadaci jmenem naseho fora. Do SZ mi pak poslete adresu, kam mam naramky rozeslat.

Jeste jednou diky vsem, i kdyz se tady obcas hadame a rveme, tak duch fora je super :-)

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pratele, kamaradi :-) Zdravim po svatkách a informuju, ze sem vsem rozeslal naramky a na ucet fondu Impuls jsem poslal prachy. Komplet se vsim vsudy (tedy i s cleny, kteri me informovali, ze poslali sami za sebe) to bylo skoro 30 000,-  :clap:  Takže super a přitom taková blbost :-)

Diky a zase za rok.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahoj. I když jsem aukci díky svému nováčkovství nestihl, rád vás zvu na smysluplnou akci pro NF Impuls. Letos počtvrté spolupořádáme benefiční koncert na podporu léčby RS. 9. 4. v Pražské křižovatce pomůžeme opět dobré věci. Těšíme se na shledání!

Více na https://nfimpuls.cz/index.php/o-nf-impuls/archiv-zprav/248-koncert-pro-impuls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pratele, kamaradi, po dohode s majitelem fora si dovoluji opět usporadat tuto drobnou vanocni aukci, jejiz vytezek pujde na boj proti zakerne roztrousene skleroze. Vy, co me znate, asi vite, ze tato svine se u me zabydlela nekdy pred par lety a dari se mi s ni uspesne bojovat. Nekteri dalsi to stesti nemaji a bylo by fajn, jim trochu pichnout.

Pred lety jsem zde organizoval veleuspesnou akci "Hodinky pro Leontinku", ktera mela dve pokracovani, take jsem delal nekolik DVD se cvicenim pro sklerotiky, ktere jsem posilal pacientum pres MS centrum a proste kazdy rok se snazim pomoct, kde to jde. A spousta z vas pomáhá taktéž.

Loni jsme takto vybrali skoro 30 litrů, což bylo super!

Takze si dovolim vam opětnabidnout "vylesteni aury", kterou nakupem cetek za statisíce na tomto foru mate radne zasvinenou 🙂 

Davam do placu 5 naramku "FUCK MULTIPLE SCLEROSIS", ktere jsem si nechal vyrobit a kdo da vic, ten naramek dostane. Prihazujte zde do vlakna a piste se prehledne do tabulky. Kdo prihodi nejvic, napise se nahoru.

Na stedry den 24.12. aukci ukoncim a 5 TOP statecnych "fuckerů" poté dostane naramky Zasilkovnou a zkasnu je o jimi nahozenou sumu. Tu poslu na nadacni fond Impuls https://www.nfimpuls.cz/index.php , ktery podporuje vyzkum lecby i samotne pacienty.

Díky a prachy sem 🙂 

1.jpg

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...