Přejít na obsah

Rolex Baselworld 2019


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 297
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pisal som to prednedavnom v inom vlakne rlx ze u schullina mi povedali ze ma prist nejaky novy system ale netusil som ze to bude zrusenie waitingu .... Tie nove blnr na jubilee su super sam som jubilee objednal na svoje blnr takto to bude jednoduhsie pre vela fanusikov gmt na jubi ... Otazka je ako to bude s dostupnostou ... Mi to pripada akokeby rolex chce znizit pocet vlastnikov rolex hodin aby nemal kazdy 2 clovek na svete rolady na paprci :D inak si neviem vysvetlit ako je v 21 storoci a pri predajoch a zaujme aky je o rolady mozne ze su cakacky na niekolko rokov .. to mozu rovno pri predstaveni modelu napisat bude sa vyrabat 50ks rocne pre cely svet po dobu x rokov a hotovo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak. A dokonca im to AD preda za cenu nad retail, tak preco by to Tebe predaval za menej :)

Ale nie! Oni tymto chcu zvysit exkluzivitu hodiniek Rolex a nie podporovat grey market! Nikdo to nechape?

Aspon toto mi chcel vysvetlit cloviecik u AD vcera...pekna, velka kktina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ziadny predajca by sa nemal chovat arogantne ale asi ich trochu chapem... ti 100 x za den zavolaju do kseftu na nieco co aj tak nebudes nikdy mat v dostatocnom mnozstve... ja by som bol pekne frustrovany. Pisat alebo volat do Rolex AD ze chces steel sports model je asi rovnako efektivne ako pisat jeziskovi :D Treba ist osobne a jak sa patri sa vystafirovat :D Mali by sa v Rolexe prebrat... zacina to byt naozaj neslusne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořadník bych tipoval že nefunguje, proto zrušení a náhrada "evidencí klientů".

A proč nefunguje?
Ferda - jsem v pořadníku vole! Jó.
Pepa - kdy ti je dodaj?
Ferda - tak za rok, dva
Pepa - (o rok později) - už je máš vole?
Ferda - tvl, pořád nic, mě serou
Pepa - jsem se dneska taky zapsal, vole heč
Ferda - vole to su klidný, za rok dva možná
Pepa - o měsíc později - hele vole, tak si je mám jít vyzvednout, ty taky?
Ferda - jak jako ty vole? mně nikdo nevolal ani nepsal!
Pepa - nevím vole, já byl na jednom tajným obědě akorát
Ferda - na co jako ty posraný pořadníky jsou vole? jdu tam!

A protože je Ferda známej známýho od známýho kámoše co má kolegu kterej zná CEO jedný
zkrachovalý fabriky kterou prodal číňanům tak tam teda šel. Hrozně vyváděl, protože je zvyklej
si stejně jako Láďa s autobusem koupit LN, žvejku u Křížů, k tomu velkej stejk a pěknou holku,
a žádnej,
opakuju žádnej, kikot jako Pepa mu nebude kurwa mávat batmanem před rypákem když se ten
debil zapsal o rok později, co si jako myslej předbíhat ve frontě, to je už jak za komára todleto vole.

 

A tak skončili pořadníky, páč todleto nemá žádnej AD zapotřebí, byla zavedena evidence dle
množství vypitý koly a počtu snězených ryb; celých, smažených, jen trochu leklých. Ano, tento
příběh je tak krutej, ze je ze všech nejkrutější, proto o tom už dál nebudeme mluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre Vam tak smazky pozersky, zavislaci rolexacky :D To mate za tu svou hamiznost. Kazdej nosite jen jedny hodinky, ale "potrebujete" tech RLX mit vic, abyste je tady mohli fotit ve foliich. A pak tu fnukate, jak maly haranti, ze ty kapitalisticky Primky nikde krom predrazenejch sedivek nejsou k mani, ale to je zase moc drahy, to kvuli tem 5ti fotkam za rok na Chmagu a gaucovymu noseni, aby se vam nevosoupaly pro nasledny eventualni prodej nevysolite. Vy jste fakt pripadi ! :D

 

P.S. Tento prispevek je mozna slozitejsi na pochopeni, ale neni myslen uplne vazne, jen trosku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre Vam tak smazky pozersky, zavislaci rolexacky :D To mate za tu svou hamiznost. Kazdej nosite jen jedny hodinky, ale "potrebujete" tech RLX mit vic, abyste je tady mohli fotit ve foliich. A pak tu fnukate, jak maly haranti, ze ty kapitalisticky Primky nikde krom predrazenejch sedivek nejsou k mani, ale to je zase moc drahy, to kvuli tem 5ti fotkam za rok na Chmagu a gaucovymu noseni, aby se vam nevosoupaly pro nasledny eventualni prodej nevysolite. Vy jste fakt pripadi ! :D

 

P.S. Tento prispevek je mozna slozitejsi na pochopeni, ale neni myslen uplne vazne, jen trosku :D

:lol2:  :lol2:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořadník bych tipoval že nefunguje, proto zrušení a náhrada "evidencí klientů".

A proč nefunguje?

Ferda - jsem v pořadníku vole! Jó.

Pepa - kdy ti je dodaj?

Ferda - tak za rok, dva

Pepa - (o rok později) - už je máš vole?

Ferda - tvl, pořád nic, mě serou

Pepa - jsem se dneska taky zapsal, vole heč

Ferda - vole to su klidný, za rok dva možná

Pepa - o měsíc později - hele vole, tak si je mám jít vyzvednout, ty taky?

Ferda - jak jako ty vole? mně nikdo nevolal ani nepsal!

Pepa - nevím vole, já byl na jednom tajným obědě akorát

Ferda - na co jako ty posraný pořadníky jsou vole? jdu tam!

A protože je Ferda známej známýho od známýho kámoše co má kolegu kterej zná CEO jedný

zkrachovalý fabriky kterou prodal číňanům tak tam teda šel. Hrozně vyváděl, protože je zvyklej

si stejně jako Láďa s autobusem koupit LN, žvejku u Křížů, k tomu velkej stejk a pěknou holku,

a žádnej,

opakuju žádnej, kikot jako Pepa mu nebude kurwa mávat batmanem před rypákem když se ten

debil zapsal o rok později, co si jako myslej předbíhat ve frontě, to je už jak za komára todleto vole.

 

A tak skončili pořadníky, páč todleto nemá žádnej AD zapotřebí, byla zavedena evidence dle

množství vypitý koly a počtu snězených ryb; celých, smažených, jen trochu leklých. Ano, tento

příběh je tak krutej, ze je ze všech nejkrutější, proto o tom už dál nebudeme mluvit.

 

Tvl se poseru z tebe :D :D lajk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...