Přejít na obsah

Rolex Baselworld 2019


dabelM

Doporučené příspěvky

Zvětšení klasických YM na 42mm mě plní nadějí, že by se nakonec mohla dělat i dvojí velikost pánskejch subů. 42 mm suby by si v Evropě a Americe svůj trh bez problémů našly...

 

No a k tomu bikoloru: kdyby kurňa aspoň dělali u sportovních modelů i kombinaci SS x WG, jako u DJ, tak by se to na krámě tak dlouho neválelo. Ale bikolor je prostě pro většinu chlapů s vkusem ... no řekněme komplikace, nedá se to moc zakomponovat k stávajícím šatům, doplňkům i stylu. Tím neříkám, že kdo nosí bikolor, nemá vkus. Jen je to prostě složitější sladit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 297
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

S tim plne souhlasim...jeste bych videl rozdil v bilocor oblekovkach a bicolor sportovni modely. DJ36 v bicoloru mi prijdou naprosto v pohode. K obleku ci kosili idealni. Uz jsem i premysles o tom, ze bych vzal nejaky sportovni bicolory, ta cena je v pohode...ale kdyz me se to tak nelibi :/.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupci sa najdu, tak ako sa najdu ludia, ktori kupia blro a ss daytony za 2x retail. Pre mna to znamena, ze blnr si uz nekupim, a obiehat ad s tym, ci maju nieco skladom odmietam a ci som si u nich uz nieco kupil a podobne tanecky napodobne. Nechava ma to chladnym a sustredujem sa na vyskladanie peknej zbierky plechacov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdej at si dela se svejma penezma co chce. To je imho OK. Zijem si jak prasata v zite a stejne furt fnukame. Cely tohle "blbnuti" okolo Rolex je usmevny :)

Přesně. Pokud někdo chce dát za Daytony dvojnásobek retailu, protože je ?nutně? potřebuje, tak ať to udělá. Bavíme se tu o věcech, který k životu nepotřebujeme, takže jakákoliv historie je zbytečná. Ačkoliv bych byl také radši, kdyby těch sportovních modelů dělali více a byly dostupnější. Nejsou, tak nejsou. Když se na mě někdy dostane, tak budu rád. Když ne, tak mám alespoň o čem tlachat ;-)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ved take vyjadrenie uz boli... Rolex nekomentuje :) Myslim ze Rolex nepotrebuje, nechce a ani nebude vyrabat viac... jedine co to moze podla mna zmenit je ked im zacne kolabovat predajna siet lebo sa ich AD neuzivia... ale to snad maju nejako spocitane. Ja to mam s Rolexom ako pri zenskych... cim viac je na mna Bitch, tym viac ju milujem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...