Přejít na obsah

Hodinky ORIENT - zkušenosti?


babaq

Doporučené příspěvky

Že bych za náramek tahal, to rozhodně ne. Stačí si jen sáhnout na jeho koncovky, jestli se nehýbají. Tím taháním by se to rozviklalo o to spíš. Tomu opírání ruky o zápěstí se pochopitelně taky bráním. Ale jsem zvyklý nosit všechny hodinky o něco volnější, takže při opírání levé ruky zápěstí "nezalamuji". Už to mám tak léta naučené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dnes při výměně tahu za NATO strap taky ohlé stěžejky :furious: . Ještě že mi kluci z monkey_swag poslali stěžejky nové  :notworthy: .

Neví někdo kde ve Zlíně sehnat nějaký pevnější stěžejky? třeba RLX  :lol2: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes při výměně tahu za NATO strap taky ohlé stěžejky :furious: . Ještě že mi kluci z monkey_swag poslali stěžejky nové  :notworthy: .

Neví někdo kde ve Zlíně sehnat nějaký pevnější stěžejky? třeba RLX  :lol2: .

 

Nebo zkus Gold Eligius. Tam by měli mít stěžejky na Omegy a ty jsou prý na celý život.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky chlapi, skočím tam.

nojo s cenami jsem již obeznámen.. 

k tématu- i přes ohlé stěžejky nebyly plíšky nijak volnější, bude to asi tím že se většinou ohnou jen na jedné straně, proto bych na tuto metodu kontroly příliš nesázel ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky chlapi, skočím tam.

nojo s cenami jsem již obeznámen.. 

k tématu- i přes ohlé stěžejky nebyly plíšky nijak volnější, bude to asi tím že se většinou ohnou jen na jedné straně, proto bych na tuto metodu kontroly příliš nesázel ;)

 

Hmmm, tak to jsem nechtěl slyšet. A máš nějaký spolehlivější způsob kontroly? Nebo je opravdu potřeba stěžejku vyndat a prohlédnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm, tak to jsem nechtěl slyšet. A máš nějaký spolehlivější způsob kontroly? Nebo je opravdu potřeba stěžejku vyndat a prohlédnout.

na druhou stranu nebyly pokřivené nijak výrazně, jenom takové to prvotní ohnutí, které vede k oslabení a tendenci dále se ohýbat..

Řekl bych že občasná kontrola volnosti plíšků, popř. estetická kontrola rovnosti v druhé ose stačí.

Jenom tam není jistota že už nejsou "načnuté".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Teď jsem to zkoušel u Ray a vůle je tam značná. Moc bych se tím nezabýval, tyhle cenové kategorie to tak mají.

To jako že jsou cenově nic moc ?

Mě se líbí a s precizností či s přesností jsem spokojen..

Hold na Rolexky hned tak mít nebudu...jsou důležitější věci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako že jsou cenově nic moc ?

Mě se líbí a s precizností či s přesností jsem spokojen..

Hold na Rolexky hned tak mít nebudu...jsou důležitější věci...

 

Pokud řešíme poměr cena/výkon, tak bych do toho raději rlx vůbec netahal, tam se platí za něco jiného. Ale stačí jít o lvl výš a je to znát. Když porovnám třeba Certinu, Tissot, Steinhart a Orient, tak jsou rozdíly hodně znát.

 

Orienty jsou prostě levné hodinky, kde se na detail a zpracování zas úplně tolik nehledí a majitel těm hodinkám musí něco odpustit (nebavím se zde o Orient Star, tam je to jiná liga).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...