Přejít na obsah

Rolex Baselworld 2020


AdaMoss

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 633
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návrat kermitu je super..

 

...nové černé suby s takovou pompou a nic nového krom strojku..

 

Škoda ze tam nehodili tu modrou..

 

Škoda ze to jsou jen obrázky... reálný hodinky uvidíme za dlouhou dobu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jako jo...suby fajn...ze jsou o trochu větší - pohoda...jen aby seděly na ruce líp než ty poslední keramiky...

Barvicky na op taky fajn a že jsou místo 39mm/41mm - to je mi asi jedno - bude se to nosit dobře...

Takže jo-az bude možnost vyzkoušet ty nový suby na ruce-budem vědět víc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co já si z toho mimo jiné beru, tak skončil white dial u OP 39 (včetně podle mě megaúspěšného OP 39), ale taky white dial u 36 a 34 (to musely být taky velmi úspěšné modely podle všech ohlasů na netu)! :( Ty barvy teda mazec. A může mi někdo vysvětlit, kdo kupuje ty Air Kingy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že já blbec jsem si nekoupil ty bílé OP39, jsem říkal, že ještě počkám. No nic. Jsou to jen hodinky. Zkusím kdyžtak 41, ale ty na mé zápěstí budou hodně velké, nelíbí se mi ty dvojindexy. Zvláštní je ta želví modrá na těch OP, ale chce to vidět naživo. Takže suma sumárum jediné hodinky 39mm zůstanou Explorery. Air King se mi moc nelíbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, Suby docela zajímavá evoluce. Po těch letech změnit pouzdro z 40mm chtělo docela odvahu, osobně to považuju celkem za škodu, byla v tom kus tradice. I když ten rozdíl asi bude těžko znatelný. Jsem zvědavej jaká bude dostupnost a co to udělá s aftermarketem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z OP krz tu pestrost tak trochu udělali swatchky (v původním smyslu "druhý hodinky") - na vyřádění pro majitele usedlejších (a dražších) modelů.

Je to pravda... Sám si asi nedokážu představit, že jdu a koupím si ty hodně barevný jako první hodinky...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...