Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

post-1657-1220611306.jpgtak se neovládnu, abych taky neukázal přítele člověka-v tomto případě se jedná o přítele spíše jednoho člověka. Ostatní lidi tento přítel člověka řadí do kategorií. Jako měřítko užívá, bůhví proč, barevný etalon a to v úměře nepřímé: Čím víc se blíží barva lidí té jeho tím méně sympatií mají.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten muj starej špitálník se včera vrátil z Chorvatska - 13.5 roku, 4 operace ,poslední před měsícem, a choval se tam se suvereností Ante Paveliče

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, nadherna rasa... a ziva... nase bulina je 16 kg dynamitu... ;)

Chtěl jsem se zeptat.. Chci nekonfliktního psa, kterému můžu věnovat čas, určitě nebude venku, ale spíš v mojí posteli.

Ale taky bych byl rád, kdyby kousla zloděje :) Kousla by Vaše bulina?

Upraveno uživatelem Šimon Stoklasa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bulici jsou cokoliv, co jejich panecci - gaucak, bezec, plavec, videl jsem zachranare... cokoliv dela panecek, je skvele a uzivaji si to s nim... v kotci by vylozene stradali, potrebujou byt "se smeckou"... a v posteli skvele hrejou... ;)

kousnout zlodeje - bez vycviku asi ne, k lidem jsou vylozene pratelsti, nase bulina me kousla jednou, omylem a pri hre, pak se desne stydela... ale malokdo to vi a jejich podoba treba s pittbullama vetsinou staci... :)

jina vec je vztah k jinym psum - u fen hlavne k jinym fenam - bulina sama neutoci, pouze se chova dominantne, kdyz to jinemu psovi vadi a vyjede po ni, je problem, v roce a pul takhle sejmula bordeauxskou dogu, pak jeste par jinych psu, vcetne pittbulla, vetsinou jim neublizi moc, staci ji je srazit, znehybnet - vetsinou kousnutim "do tvare" a pak si uz jen uziva jejich jekot... :)

abych nebyl zbytecne za debila - ve vsech pripadech byla bulina na voditku a psi, kteri to schytali, tak byli bez voditka "volne lozeni" a pro bulinu tedy "jedli"... ;)

No, tak doufám, že na cizího na našem pozemku aspoň zaštěká.. :))

Jinak, asi určitě koupit psa s PP. A pokud bys dal kontakt na stanici kdes koupil psa ty, byl bych rád..

Jinak cenově je to kolem 15tis. s papíry, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat.. Chci nekonfliktního psa, kterému můžu věnovat čas, určitě nebude venku, ale spíš v mojí posteli.

Ale taky bych byl rád, kdyby kousla zloděje :) Kousla by Vaše bulina?

 

Jezevčík není jen pes je to životní styl -Stanislav Jerzy Lec /abych si přihřál i svoji polévečku/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pátek jsme měli na návštěvě Lochnesku (plným jménem Lady Vanessa of Mahagon Line). Mobil byl také po ruce, tak snad se na to dá alespoň trošku koukat.

 

 

 

Zvuk si dejte více nahlas

 

Martin a Lucka

Upraveno uživatelem ¨safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také se pochlubím, náš pes je Yorkshire, jmenuje se Haki. Má 1,5 roku, před sebou bonitaci. Zvládá základní povely (když chce).

Špatně se mi počítají chlupy v té růžové sponce. Nemůžeš prosím poslat foto s větším rozlišením? Ideálně tak 30-ti megové rozlišení, to by bylo ideální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se, ale pořád mám na tomto fóru problémy s velikostí fotek - nechápu ale proč.

 

Fotím samozřejmě v nejvyšším rozlišení - 12 MPx, dneska mi to přijde normální, místa na discích se zvětšují, tak proč ne. Pak se klidně mohu při prohlížení zaměřit na detail.

 

Do fóra jsem fotky hodně zmenšil, až na cca 20 % původní velikosti.

 

Co mám udělat víc, co by bylo rychlé a fotku zmenšilo ? Mnou používaná metoda je pár kliknutí (asi to jde i jinak, ale už to trvá a je to složitější).

 

Otázka ale možná zní jinak - proč zmenšovat fotky, okrádat prohlížejícího o detaily ? To na to dnes nemáme techniku, aby to zvládla ? Já říkám, že máme, internet je dost rychlý, místa je také dost, prohlížení přes PDA má upravit poskytovatel serveru - prostě nevidím žádný důvod zmenšovat fotky pro internet - je to přežitek.

 

PS: pracuji v IT, tak mám možná zkreslené představy, ale snažím se využívat pokroku (první Visty ve firmě, PDA, ...) i když to občas až tak moc nepřinese, chci to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Omlouvám se, ale pořád mám na tomto fóru problémy s velikostí fotek - nechápu ale proč.

 

Fotím samozřejmě v nejvyšším rozlišení - 12 MPx, dneska mi to přijde normální, místa na discích se zvětšují, tak proč ne. Pak se klidně mohu při prohlížení zaměřit na detail.

 

Do fóra jsem fotky hodně zmenšil, až na cca 20 % původní velikosti.

 

Co mám udělat víc, co by bylo rychlé a fotku zmenšilo ? Mnou používaná metoda je pár kliknutí (asi to jde i jinak, ale už to trvá a je to složitější).

 

Otázka ale možná zní jinak - proč zmenšovat fotky, okrádat prohlížejícího o detaily ? To na to dnes nemáme techniku, aby to zvládla ? Já říkám, že máme, internet je dost rychlý, místa je také dost, prohlížení přes PDA má upravit poskytovatel serveru - prostě nevidím žádný důvod zmenšovat fotky pro internet - je to přežitek.

 

PS: pracuji v IT, tak mám možná zkreslené představy, ale snažím se využívat pokroku (první Visty ve firmě, PDA, ...) i když to občas až tak moc nepřinese, chci to.

 

Cenzurováno.

 

 

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 měsíce utekly jak voda a máme znovu potrhanýho pudla :crying_anim:

tentokrát rotvajler, kterýho panička venčila navolno a bez košíku - je totiž "děsne hodnej"

nezodpovědní majitelé velkejch psů by zasloužili zastřelit :gun_bandana:

 

 

teda chlape...Tobě by se vyplatilo nosit "něco" u sebe...gun,tázer.....obuch.....bo něco takového.......to je pech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...