Přejít na obsah

Certina DS Super PH500m


digiMonster

Doporučené příspěvky

Certina má v pláne tento rok v júni (červen) vypustiť novú reedíciu svojích potápiek a rozšíriť radu PH o model Super Ph500M

známy strojček Powermatic 80 má mať vylepšení vlások z nemagnetického kovu NivaChron vďaka čomu máju hodinky odolávať magnetickým poliam.

priemer púzdra 43mm ,zafír s Antireflexom a pekná oranžová farba ciferníka ideálne hodinky na leto čo poviete? :)

 

cena bude niekde pod 900?

 

post-34978-0-10634600-1580741528_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby ta luneta byla jen z kovu, tak se mi libi vic. Nejen na leto, ta cerna me tam rusi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas! A malý dovětek: co ti brání si to trochu zopakovat... :lol2:

Asi máš pravdu, ostatně jako vždy, Karle. Bude to asi rozumnější letní hodinka než nějaká šílenost za pětinásobek. A oranžová mi od dob, kdy jsem střelil Seika chybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsících...
  • po měsících...

Nejaku dobu uz vlastnim cierne. Velkou vyhodou tych hodiniek je, ze maju standardny rozmer noziciek 20mm a nie len to... tvar puzdra je taky, ze tam pasuje prakticky kazdy tah, ktory na Internete ide zohnat. Ja som tam zo srandy bacil cinske plechove jubilee co sa mi tu uz 15 rokov vala v krabici... a sedi tak dobre ze som ho uz dva mesiace nedal dole.... ale pasuju tam aj ebay homaze omega tahov a proste kde co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pozdravujem,

môže mi niektorí z majiteľov odmerať priemer samotného zafírového sklíčka (dial diameter) prosím? Odhadujem okolo 30-31 mm...

Priemer puzdra je tých deklarovaných 43 mm?

Pokiaľ viem, tak vložka lunety je hliníková, že?

Vopred vďaka ta info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 26. 3. 2023 v 15:37, cali napsal:

Nejaku dobu uz vlastnim cierne. Velkou vyhodou tych hodiniek je, ze maju standardny rozmer noziciek 20mm a nie len to... tvar puzdra je taky, ze tam pasuje prakticky kazdy tah, ktory na Internete ide zohnat. Ja som tam zo srandy bacil cinske plechove jubilee co sa mi tu uz 15 rokov vala v krabici... a sedi tak dobre ze som ho uz dva mesiace nedal dole.... ale pasuju tam aj ebay homaze omega tahov a proste kde co.

Mohl bych poprosit o foto na tahu? A jak jsou na tom s přesností? Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foto zkusim zajtra za svetla. Presnost popravde ziadna slava. Nejak uplne presne to odmerane nemam, ale co viem je ze ine hodinky s etou mi vsetky vydrzia bez stelovania o dost dlhsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...