Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

 

Jo...to znám nedávno jsem s operátorkou (hádal bych čistou bloncku) bojoval kvůli wi-free...vyhrála... :-)))

No to, ze v google chromu a exploreru v dubnu zrusili podporu pro silverlight by mohl vedet. Prece jen uz to chvili je, co tam potom dela paneboze. Rekl mi, ze mi nepomuze protoze kdyz jsem zkousel dva, tak chyba musi byt jinde nez v prohlizeci a nevi co tam mam nainstalovano jinak a ze mi nepomuze. Jeho rada at zkusim vypnout a zapbout pocitac a reinatalovat silverlight bylo opravdu prinosna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to, ze v google chromu a exploreru v dubnu zrusili podporu pro silverlight by mohl vedet. Prece jen uz to chvili je, co tam potom dela paneboze. Rekl mi, ze mi nepomuze protoze kdyz jsem zkousel dva, tak chyba musi byt jinde nez v prohlizeci a nevi co tam mam nainstalovano jinak a ze mi nepomuze. Jeho rada at zkusim vypnout a zapbout pocitac a reinatalovat silverlight bylo opravdu prinosna.

A s cim Ti meli radit, ze jsem tak smely?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A s cim Ti meli radit, ze jsem tak smely?

Nefungoval mi horizon tv, psalo, ze mam stahnout silverlight- kdyz jsem to taky udelal, tak se mi napsalo, ze verze je aktualni a situace stale stejna. Potom jsem to zkusil v exploreru, kde me nenapadlo, ze to maji oba zablokovane a dalsi prohlizec jsem nezkousel. Tak jsem jim zavolal, ze na telefonu to jde ok a neco jsem cetl i v diskuzi na netu a popsal mu situaci a cekal jsem, ze bude hned vedet. podle me nemuzu byt prvni s tim problemem. 

 

P.S : hlavne me nastvalo, ze rikal ze to musi byt jinde, nakonec reseni bylo jednoduche, ale hledal jsem ho kvuli nemu jinde. priste na reseni pouzivam uz ciste google. ( normalne tam ani nevolam, jen jsem si rikal, ze nebudu zabijet cas hledanim reseni a zkusim technickou podporu - coz byla chyba ) 

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pkarlik, on 25 Srp 2015 - 10:26, said:snapback.png

 

Vy co tu tvrdíte, že pojišťovna pak nezaplatí - máte osobní zkušenosti? Já mam informace, že pokud není STK, zjišťuje se dál jestli způsobila nějaká závada na něm danou nehodu a jestli ne, tak by měla být zvlášt pokuta za prošlou TK, ale škodu furt platí pojistka.

 

 

Pozor, kazda pojistovna to ma jinak. Muze dojit ke kraceni plneni v pripade nezavinene DN. Je to u kazde pojistovny jinak.

 

 

 

Chlapí agentura jedna paní povídala nefunguje nikde na světě ! 

Reality jsou dvě kdy první je, že Švestky Ti  musí odstavit vozidlo, jako nezpůsobilé k provozu na pozemních komunikacích, jelikož vozidlo nemá platnou technickou kontrolu. (po novu již žádná domluva neexistuje)

 

V případě způsobení škody, nebo nedej bože zranění je to obrovský problém, ale jen když technik, likvidátor zjistí, že vozidlo tu technickou nemá a nebyla k nehodě volána PČR.

V případě, že byla volána na místo nehody PČR je to už jednou , jelikož je v protokolu jasně napsáno , že vozidlo nemá platnou TK.

 

 

To co píšete, jste nikdy nezažili a je to blábol. Pojišťovna má pro odmítnutí plnění z důvodu absence platné technické kontroly oporu v zákoně.  Navíc v tu chvíli končí i legrace se Švestkama a nastupuje správní řízení.

Jsou to soukromé firmy, jako kdokoliv jiný a nemají jeden jediný důvod dát Vám jednu jedinou korunu navíc !

 

Píši naposledy a ze zkušenosti z vysoké managerské pozice v pojišťovně, že jezdit bez technické je blbost a riskujete fakt velký problém !!! Chytrákům jsem podepisoval dopisy, kde bylo napsané co Vám nyní píši. Nic Vám nedáme !!!

 

To: pkarlik

Jestli jste si mysleli oba dva s likvidátorem ( mobilním technikem) z pojišťovny, že tzv. blbostní pojistka tedy : pojištění za škody způsobené zaměstnaveteli při výkonu činnosti se  bude vztahovat na tebou popsanou škodu vraťte občanky i ridičáky, seďte doma a nikam nechoďte a nejezděte. :-))))))) Dobrej for !!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Longu u TK mi dava podobna argumentace smysl, ale na pkarlika jsi prilis prisny a bylo by vhodnejsi pecliveji cist, jasne pise, ze slo o pojistku za odpovednost za skody v obcanskem styku...

Sent from my iPad using Tapatalk

Jestli je to tak jak řík?š hluboce se mu omlouvám !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu parkovani pres dve mista muzu napsat jen to ze se to resi na popud vetsinou nejakeho aktivniho duchodce.(telefonat na 158 nebo 156)

Samy od sebe to PCR nehlida.

U nas jen mestska,republikova u nas parkovani neresi,ma moc prace :-(((( a rovnou odkazuje na mestaky. System naprd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mas pravdu, pocul som aj ja, ze to riesia.

nastastie teraz alebo aj pri Jaguare to neriesim, ale pri novom aute ja to hrozne, ked vidim tie rany a skrabance....

Já to chápu Gabo, někdo to tu psal ... když mám nový drahý auto, koupil bych ještě nákupní košík (Citigo, případně kdo si potrpí na design tak Adama), bohužel sám bych to tak asi řešil.

 

Protože když se postavíš přes dvě místa, najde se časem debil, co to objede klíčem. Bohužel.

 

Chráním tak svůj majetek a majetek ostatních, aby si dobytkove neomlatili při svým neomalenym chování svoje dveře o moje auto.

Viz. - druhý odstavec v mém příspěvku.

 

Pravda,doted se dost bali,protoze parkoviste u nakupaku nechteli brat jako komunikaci verejne pristupnou,ale uz je to tak brany. Bacha na to.

Ano, je to tak :) . Víc o tom bohužel nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to tazke riesenie, debil sa najde vzdy a ked chce ublizit, tak ublizi, zial....

A nejhorsi je d...l urednik,muzu vypravet.

To parkovani je tezky,pres normy to nejde a nikdo z vlastni vule nic navic neudela a zadarmo. Chce to ohleduplnost od vsech zucastnenych.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera na ctvrtounhodinu jsem byl objednany na oholeni do gentleman brothers. O pul ctvrte se chystam vyjizdet z parkoviste a poprve me zklamalo me piaggio:(. Zasekla aretace a proj...nej termin na oholeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nejhorsi je d...l urednik,muzu vypravet.

To parkovani je tezky,pres normy to nejde a nikdo z vlastni vule nic navic neudela a zadarmo. Chce to ohleduplnost od vsech zucastnenych.

 

"Pod" normy to naštěstí nejde, "nad" normy by to šlo, ale jsme zas u toho, jsou posedlí (investoři, potažmo projektanti) počtem parkovacích míst.

 

Ohleduplnost je v ČR bohužel sci-fi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JaRooN: a mas r.z vozidla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JaRooN: a mas r.z vozidla?

 

Jasně, Záznam sepsaný, na pojišťovnu nahlášeno, ale i tak mě to sere. Já si mazlíka opečovávám a pak to nějaký vocas o něj opře náklaďákem. Nic mě tak nesere, jen že se ten blatník bude muset vyměnit a i když to budou dělat v autorizovaném servisu, tak výměna zadního blatníku je dost velký zásah do karosérie a nutně vede k další následné korozi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...