Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Je to prkotina, oprava na 20 minut, ale vozidlo kvůli tomu nepojízdné, čekání na jediný servis v okrese, který fungoval v sobotu, přes 4 hodiny, pak ještě 1,5 hodiny na odtahovku, když se zjistilo, že oprava není bez dílů možná. Takže 6,5 hodiny v perdeli, výlet na 2 dny se nekoná, hotel se povedlo ještě zrušit naštěstí a kamarád brečí, že nepřijedu :)

Kamarád není k...t a chápe to :-)   Tož pude na pivo s někým jiným,no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož já to vím, ale já se tak těšil...

Na pivo, doutník, výlet i dýmku...

Obvolal jsem 36 servisů, nikdo dnes nepracuje, hlavně, že podnikatelé brečí, jak je těžká doba...

No nic, fuj na to, svezl jsem se odtahovkou, mechanik to v pondělí opraví a zase bude úsměv na tváři...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podnikatele breci, jak je tezka doba, bo nejsou lidi. Jinak maj vsichni lovu, ze nevi, co s nema..

Z toho, co jsem obvolával, byla 1/3 servisy, kde zaměstnávají lidi. Zbylé 2/3 byli servismani, co mají dílnu a makají v ní vlastníma rukama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2JaRooN: Místo obvolávání 36 servisů měls odtahovku nechat složit kosočtverec v prvním, kde by Ti po převzetí půjčili náhradní auto - resp. v nouzi nejvyšší zavolat/nechat se hodit do nejbližší NONSTOP autopůjčovny... 

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2JaRooN: Místo obvolávání 36 servisů měls odtahovku nechat složit kosočtverec v prvním, kde by Ti po převzetí půjčili náhradní auto - resp. v nouzi nejvyšší zavolat/nechat se hodit do nejbližší NONSTOP autopůjčovny...

Odtahovka chce vědět, kam chceš přesně složit. A já právě hledal, kde by mě mohla odvézt. Když žádný není otevřený a ani asistenční služba ti neumí poradit, kam v okruhu 100 km bys mohl auto nechat, tak tvoje rada pozbývá smysl. A k mému mechanikovi to bylo 28 km. Takže to nakonec jelo k němu. Ale první volná odtahovka, která fungovala a která byla ochotna přijet, mohla až po 15 hodině odpoledne. A mě se auto pokazilo ráno v 8,30. A než jsme auto složili, bylo pozdě pokračovat v naplánované cestě.

Co tam máš dál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odtahovka chce vědět, kam chceš přesně složit. A já právě hledal, kde by mě mohla odvézt. Když žádný není otevřený a ani asistenční služba ti neumí poradit, kam v okruhu 100 km bys mohl auto nechat, tak tvoje rada pozbývá smysl. A k mému mechanikovi to bylo 28 km. Takže to nakonec jelo k němu. Ale první volná odtahovka, která fungovala a která byla ochotna přijet, mohla až po 15 hodině odpoledne. A mě se auto pokazilo ráno v 8,30. A než jsme auto složili, bylo pozdě pokračovat v naplánované cestě.

Co tam máš dál?

Má si koupit pořádné auto  :P Au,au už mlčím :-)  /snad jsem to nezakřikla nezůstanu zítra někde stát :-) /  .Jinak dnes jen doutníková akce,byl vedle nás chlapík,měl snad Petersonku,šlukoval to a vůbec mu to nějak nehořelo  /ani nechtěl/,cumlal to jak panna p..o   :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohušu, že dostaneš po čuni? ;)

 

Pořádné auto? Odvezlo mě od severu Německa až po jih Itálie a jediná závada, co mě potkala, byl roztržený klínovy řemen. Že selže nová součástka za cca 300 Kč, kterou jsem včera nechal vyměnit, nelze nijak předvídat. To se bohužel stává...

 

Já vím, žes to myslel ze srandy, ale já jsem dnes trochu vytočený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si pak lahvinku objednávám, pokud budeš mít jednu navíc. Já to sice nepiju, ale můj soused, který mi dělá všechno kolem sváření a drobných oprav mechanizace, ji má moc rád. Tak si ho občas musím uplatit dobrým mokem z Moravy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...