Akam Odesláno 14. září 2021 Nahlásit Odesláno 14. září 2021 před 9 hodinami, Adamsson napsal: MW, když je to uzery Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. luxus
Akam Odesláno 14. září 2021 Nahlásit Odesláno 14. září 2021 (upraveno) jinak taky Tissot 2001 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 14. září 2021 uživatelem Akam
Postal80 Odesláno 14. září 2021 Nahlásit Odesláno 14. září 2021 Nějaký ty Tissoty si teda asi koupím.. Moc moc hezké B98F5702-0A9F-4A0C-A76A-B5518C9241AA.heic
Adamsson Odesláno 14. září 2021 Nahlásit Odesláno 14. září 2021 před 21 minutami, Akam napsal: luxus Díky:) Fakt spokojenost!
Adamsson Odesláno 14. září 2021 Nahlásit Odesláno 14. září 2021 před 13 minutami, Akam napsal: jinak taky Tissot 2001 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Fakt parádní!
Gustaf Odesláno 14. září 2021 Nahlásit Odesláno 14. září 2021 před 8 hodinami, wolfesh napsal: Speedy Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Velká paráda
Gustaf Odesláno 14. září 2021 Nahlásit Odesláno 14. září 2021 Já KOULE, žena Polárky... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
KAL Odesláno 14. září 2021 Nahlásit Odesláno 14. září 2021 Doxa SUB 200 aka nejnovější přírůstek. Líbily se mi na fotkách.. a na živo “láska na první pohled”. A navíc mi je prodával opravdickej doxař - a to se cení Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
petroniuzz Odesláno 14. září 2021 Nahlásit Odesláno 14. září 2021 před 7 hodinami, tombas napsal: Já bych si bez dovolení autora @ONYX servis hodinek dovolil zkopírovat část příspěvku z jiného vlákna o výměně strojku Powermatic 80. Jedná se o starší informaci o dostupnosti plastových náhradních dílů do strojků C 07.111 a tedy i reálné možnosti servisování: "TOTO JE TEĎ DŮLEŽITÉ!!!! Taktéž jsem s otevřením extranetu zjistil, že jak Tissot, tak i Certina nabízí plastové díly, konkrétně krokové kolo a kotvu samostatně. Tissot má krok. kolo za 3,85 CHF a kotvu za 4,25 CHF a Certina za ůplně stejný peníze.... Chápete to? Proč tak vysoké ceny servisu. Jestli to samostatně v minulosti objednat nešlo? V každém případě budu tyto díly brát na sklad." Díky za reakci. Mě hned přišlo, že je pitomost, aby ETA dělala 3 strojky lišící se jedinou součástkou a jeden neservisovali a házeli ho do koše. :-)) Z toho plyne, že každý Powermatic lze servisovat jako každou jinou 2824-2. před 7 hodinami, Spongebob napsal: tvl ty světlý jsou taky boží Díky. Nemají sunburst jako modré, ale vertikální brus a ty rosegold ručky jsou supr. Jsem zatím snad jedinej, protože všichni ty berou modrý. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
tombas Odesláno 14. září 2021 Nahlásit Odesláno 14. září 2021 (upraveno) @petroniuzz Bílé jsou super a nedoceněné, ale málokdo ví, že i černá varianta, ač se tváří, že má sunburst, má rovněž vertikální brus, jen se to skoro nedá nafotit. Tady je to vidět: The Tissot PRX is a bargain-priced utility player on an integrated bracelet (timeandtidewatches.com) Upraveno 14. září 2021 uživatelem tombas
Vit Odesláno 15. září 2021 Nahlásit Odesláno 15. září 2021 LÜM-TEC B19 na listí Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Akam Odesláno 15. září 2021 Nahlásit Odesláno 15. září 2021 před 9 hodinami, tombas napsal: @petroniuzz Bílé jsou super a nedoceněné, ale málokdo ví, že i černá varianta, ač se tváří, že má sunburst, má rovněž vertikální brus, jen se to skoro nedá nafotit. Tady je to vidět: The Tissot PRX is a bargain-priced utility player on an integrated bracelet (timeandtidewatches.com) Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Ty černé jsou Teda TOP...
Horhe Odesláno 15. září 2021 Nahlásit Odesláno 15. září 2021 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Tomak Odesláno 15. září 2021 Nahlásit Odesláno 15. září 2021 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Emiliano Odesláno 15. září 2021 Nahlásit Odesláno 15. září 2021 před 11 minutami, Horhe napsal: Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Ty jsou super.
Postal80 Odesláno 15. září 2021 Nahlásit Odesláno 15. září 2021 před 12 hodinami, petroniuzz napsal: Díky za reakci. Mě hned přišlo, že je pitomost, aby ETA dělala 3 strojky lišící se jedinou součástkou a jeden neservisovali a házeli ho do koše. :-)) Z toho plyne, že každý Powermatic lze servisovat jako každou jinou 2824-2. Díky. Nemají sunburst jako modré, ale vertikální brus a ty rosegold ručky jsou supr. Jsem zatím snad jedinej, protože všichni ty berou modrý. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. No,, pozor uplne tak jednoduche to neni. Take si dovolim citovat kolegu z jineho vlakna : Powermatic 80 rozhodně není šunt, většina jeho provedení hravě strčí do kapsy veterány s 2824/2836 a Hayekovi cifršpioni to sakra dobře vědí. Bohužel se to netýká ultra-lowcost řešení C07.111 s plastovou kotvou (tam kde to chtějí zamaskovat si stačí všimnout nižšího počtu šutrů) - kde se holt počítá s tím že při prvním velkém servisu a nebo poruše půjde ven celý strojek …Který mimochodem stojí doslova pár šušňů a i výměna za lepší provedení dnes vyjde autorizovaný servis levněji než matroš+čas na klasický servis, viz příslušné vlákno v poradně. Že se něco podobného vyskytuje i u “značkových švýcarských hodinek” v kategorii ~1000€ (pro levnější Swatch mají ještě větší voser “Sistem51”, u kterého už se nepředpokládá ani ta výměna a jdou rovnou do popelnice) je samozřejmě trapas, popírající celý smysl “nadčasových a teoreticky nesmrtelných” mechanických hodinek. Upraveno 5. září uživatelem Radek124
petroniuzz Odesláno 15. září 2021 Nahlásit Odesláno 15. září 2021 před 50 minutami, Postal80 napsal: No,, pozor uplne tak jednoduche to neni. Take si dovolim citovat kolegu z jineho vlakna : Powermatic 80 rozhodně není šunt, většina jeho provedení hravě strčí do kapsy veterány s 2824/2836 a Hayekovi cifršpioni to sakra dobře vědí. Bohužel se to netýká ultra-lowcost řešení C07.111 s plastovou kotvou (tam kde to chtějí zamaskovat si stačí všimnout nižšího počtu šutrů) - kde se holt počítá s tím že při prvním velkém servisu a nebo poruše půjde ven celý strojek …Který mimochodem stojí doslova pár šušňů a i výměna za lepší provedení dnes vyjde autorizovaný servis levněji než matroš+čas na klasický servis, viz příslušné vlákno v poradně. Že se něco podobného vyskytuje i u “značkových švýcarských hodinek” v kategorii ~1000€ (pro levnější Swatch mají ještě větší voser “Sistem51”, u kterého už se nepředpokládá ani ta výměna a jdou rovnou do popelnice) je samozřejmě trapas, popírající celý smysl “nadčasových a teoreticky nesmrtelných” mechanických hodinek. Upraveno 5. září uživatelem Radek124 Tahle citace ale nic nemění na tom, že i ten nejvíc low-end powermatic jde úplně normálně servisovat jako každej jinej mechanickej strojek. Nehledě na to, že tvrzení, že někdo (kdo vlastně? hodinář? Swatch group?) počítá s tím, že půjde ven celej strojek, je nepodložené.
Chronopetr Odesláno 15. září 2021 Nahlásit Odesláno 15. září 2021 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Kalisport Odesláno 15. září 2021 Nahlásit Odesláno 15. září 2021 Fotka nic moc ale stihnul jsem Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se