Postal80 Odesláno 15. září 2021 Nahlásit Odesláno 15. září 2021 Před hodinou, petroniuzz napsal: Tahle citace ale nic nemění na tom, že i ten nejvíc low-end powermatic jde úplně normálně servisovat jako každej jinej mechanickej strojek. Nehledě na to, že tvrzení, že někdo (kdo vlastně? hodinář? Swatch group?) počítá s tím, že půjde ven celej strojek, je nepodložené. A take nic nemeni na faktu, ze se nestydi tradicni svycarsky vyrobce davat do tradicnich svycarskych znacek plastove komponenty, u kterych vi, ze tu “vydrz” mit nebudou a ani nemaji.. tohle je polemika..
shewcza Odesláno 15. září 2021 Nahlásit Odesláno 15. září 2021 Tahle polemika tu lítala kdysi i kolem oken a dnes? za mě neresit a nosit! Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
_lip_ Odesláno 15. září 2021 Nahlásit Odesláno 15. září 2021 Dneska dorazily tanky :-)Z nějakého důvodu jsem je prostě musel zkusit...
Chorche Odesláno 15. září 2021 Nahlásit Odesláno 15. září 2021 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Violoncello Odesláno 15. září 2021 Nahlásit Odesláno 15. září 2021 B01 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Hasňa Odesláno 15. září 2021 Nahlásit Odesláno 15. září 2021 Po mtb zasluzena odmenaPěkné digi, ty se mi taky líbí.
tombas Odesláno 15. září 2021 Nahlásit Odesláno 15. září 2021 Dneska dorazila nová radost, datum ještě není seřízené Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
rudino11 Odesláno 15. září 2021 Nahlásit Odesláno 15. září 2021 před 56 minutami, Violoncello napsal: B01 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Taktiez B01 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
petroniuzz Odesláno 15. září 2021 Nahlásit Odesláno 15. září 2021 před 8 hodinami, Postal80 napsal: A take nic nemeni na faktu, ze se nestydi tradicni svycarsky vyrobce davat do tradicnich svycarskych znacek plastove komponenty, u kterych vi, ze tu “vydrz” mit nebudou a ani nemaji.. tohle je polemika.. Hele já nereagoval na to, že švýcarští výrobci dávají syntetickou součástku do mechanických strojků. Ať si tam dávají, co chtějí. Reagoval jsem na tvoje naprosto nepodložené tvrzení, že Powermatic nepřežije 5 let a pak de do koše. Dále na to, jak sis byl naprosto jistej, že se Powermatic 10 let nevyrábí a následně na tvoje další tvrzení, kde si capslockem psal, že powermatic NELZE servisovat. Všechny tři tvé domněnky tu byly vyvráceny, viz předchozí komentáře/odkazy. Nic ve zlém, pochopitelně.
petroniuzz Odesláno 15. září 2021 Nahlásit Odesláno 15. září 2021 Dneska vesmírný chronograf a lunární modul. 🛰 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Postal80 Odesláno 15. září 2021 Nahlásit Odesláno 15. září 2021 před 9 minutami, petroniuzz napsal: Hele já nereagoval na to, že švýcarští výrobci dávají syntetickou součástku do mechanických strojků. Ať si tam dávají, co chtějí. Reagoval jsem na tvoje naprosto nepodložené tvrzení, že Powermatic nepřežije 5 let a pak de do koše. Dále na to, jak sis byl naprosto jistej, že se Powermatic 10 let nevyrábí a následně na tvoje další tvrzení, kde si capslockem psal, že powermatic NELZE servisovat. Všechny tři tvé domněnky tu byly vyvráceny, viz předchozí komentáře/odkazy. Nic ve zlém, pochopitelně. Ok, naposledy. 1. Neprezije 5let - staci navstivit web a precist si zkusenosti a recenze z celeho sveta = staci cist. Ale jasne 10ky lidi z celeho sveta, voni budou lhat a vymyslet si.. a dalsi jmena tady na foru, ..ale beru 2. dobre, powermatic ma presne 10 let, ale ty a tvi kamaradi uz mate desetilete zkusenesti.. tak ok, bravo. 3. slovickaris a vyhybase se faktum - nelze nebo nevyplati se. ?! No kdyz ti to nevadi. Jasne, at si kazdy dela co chce. @ty Tissotky jsou moc pekne hodinky, skoda ze je koncern shazuje tim strojkem. Na me to pusobi - nosit plast, stejne jako nosit fake.. Kdyby tam byla klasicka 2824 bez nejakych 80hod, mozna by to bylo lepsi. Ale je to na kazdem. Za tu cenu jsou super, zcela uprimne! Me se libi, asi do nich pujdu. Strojek kdyz tak necham vymenit za sestkovou radu a budou uplne v Topu
xbraj19 Odesláno 15. září 2021 Nahlásit Odesláno 15. září 2021 před 25 minutami, Postal80 napsal: Na me to pusobi - nosit plast, stejne jako nosit fake.. To mě dost pobavilo....kdyby to tušili chudáci vlastníci Moonů s kalibrem 1861 a také vlastníci hodinek se strojkem Lemania 5100, že je to jako by nosili fake....
AndyAaron Odesláno 15. září 2021 Nahlásit Odesláno 15. září 2021 Postale, tvl dobrej matros mas doma Trosku sis zaprehanel ne? Tissot prodava rocne zhruba 840k kusu hodinek. I kdyby powermatic byl jen desetina, tak je to furt 84k hodinek. Desitky nespokojenych majitelu z celeho sveta je v podstate dost dobrej vysledek quality checku Kdyz je diskuze ohledne 2824, tak se vetsinou shrnuje to, ze to je dobrej work horse, ale ta power reserve je tragicka. Kdyz mame velkou power reserve, tak se nam zas nelibi neco jineho. On clovek si vzdycky neco najde. Myslim, ze to zbytecne hrotis.
semi001 Odesláno 16. září 2021 Nahlásit Odesláno 16. září 2021 Sněženky Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Adamsson Odesláno 16. září 2021 Nahlásit Odesláno 16. září 2021 Dneska pilot BE Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Postal80 Odesláno 16. září 2021 Nahlásit Odesláno 16. září 2021 před 12 hodinami, xbraj19 napsal: To mě dost pobavilo....kdyby to tušili chudáci vlastníci Moonů s kalibrem 1861 a také vlastníci hodinek se strojkem Lemania 5100, že je to jako by nosili fake.... proto jsem si koupil 1863 i kdyz maji hnusne sklo
villain83 Odesláno 16. září 2021 Nahlásit Odesláno 16. září 2021 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
xbraj19 Odesláno 16. září 2021 Nahlásit Odesláno 16. září 2021 před 26 minutami, Postal80 napsal: proto jsem si koupil 1863 i kdyz maji hnusne sklo tak to jo....ostatní ještě neprozřeli
Tomak Odesláno 16. září 2021 Nahlásit Odesláno 16. září 2021 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se