Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 22 hodinami, zceyee napsal:

Ja technologii asfaltu vubec nerozumim, ale take jsem si vsiml ze to obcas kolem kruhacu hodne klouze, celou dobu jsem si rikal ze asi ty sracky co tecou z aut jak se pred tim hodne brzdi a pak rozjizdi, ale vzhledem k tomu ze v nemecku se to skoro nedeje, bude to nejspis nejakej vojeb. Skoda ze takove povrchy nejdou poznat pohledem, ale az kdyz se clovek klouze.

Většinou to klouže díky v našich podmínkách špatně použitých technologiích a nejlevnějším materiálům ( vzhledem k tomu, že je u nás na prvním místě vždy cena, nikoli kvalita, tak se ničeho lepšího dlouho nedočkáme ). Toto platí i pro "zašlé" vodorovné dopravní značení. U kostek u přechodu, tam žádné racionální vysvětlení nemám, musel bych to vidět naživo ( z hlavy mě žádné normální vysvětlení nenapadá, pár teorií bych měl ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, kuncák7 napsal:

U kostek u přechodu, tam žádné racionální vysvětlení nemám, musel bych to vidět naživo ( z hlavy mě žádné normální vysvětlení nenapadá, pár teorií bych měl ).

Ona je to už docela stará záležitost, náměstí je čerstvě zrekonstruované, o víkendu se otevíralo, tak uvidíme čeho se dočkáme 🙂 Ale jeden článek jsem přece jen našel. https://trebicsky.denik.cz/zpravy_region/z-prechodu-zmizely-kostky-nebezpeci-20110901.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, dik ..  ale hezky zásobená lednice je jedna z mála radostí pro chlapa v pokročilým věku
.. ta 5 na začátku je prostě průser
Mas pravdu, prave koukam jak udelat priessnitzuv zabal na koleno

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, montemar napsal:

to snad neni pravda, musim volat servis kvuli vyměně žárovky v lednici

Já když ti tak přemýšlím, tak jsem snad v životě neměnil v ledničce žárovku a to ani ve dvacetileté mrazce, až jsem si kolikrát říkal jak je to možné 😆Co to máš za výrobce? Já mám novou LG, už tam je taky LED a asi se tam taky nikdy nedostanu pokud praskne 😅  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, montemar napsal:

no, dik ..  ale hezky zásobená lednice je jedna z mála radostí pro chlapa v pokročilým věku 😉

.. ta 5 na začátku je prostě průser

A co lehce ale opravdu jen lehce necudné stránky pro chlapy v pokročilém věku? 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, African napsal:

Já když ti tak přemýšlím, tak jsem snad v životě neměnil v ledničce žárovku a to ani ve dvacetileté mrazce, až jsem si kolikrát říkal jak je to možné 😆Co to máš za výrobce? Já mám novou LG, už tam je taky LED a asi se tam taky nikdy nedostanu pokud praskne 😅  

siemens

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, honzyk napsal:

Ona je to už docela stará záležitost, náměstí je čerstvě zrekonstruované, o víkendu se otevíralo, tak uvidíme čeho se dočkáme 🙂 Ale jeden článek jsem přece jen našel. https://trebicsky.denik.cz/zpravy_region/z-prechodu-zmizely-kostky-nebezpeci-20110901.html

Aha, moc děkuju. No ty woe, tohle snad nemůže být myšleno opravdu vážně, možná jako aprilovej žert.

Ale ve finále proč ne- Praha 1 přes nesouhlas magistrátu a správce komunikace nechala udělat ten kruhac u Prašný brány/ Hybernsky a aby se vyhla všem nesouhlasum, tak to zadala nějaké soukromé firme (bez stavebního povolení, bez souhlasu správce, prostě jen tak). To nepochopíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...