Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ta Orbea není, na dotaz letos znamená dodání na Vánoce nebo spíš příští jaro. 

Lapiere za ty peníze odpovídá, velikostně ti nejspíš bude sedět, 1x12 na Deore je v téhle kategorii normální, klasický brzdy, takže cajk. Moc lepšího nevymyslíš, max. obdobné kola jako třeba Merida Big.nine 300.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, paro napsal:

Jen abys nedopadnul jako v hodinkach. Koupis lowend, zacne ti to chutnat a zjistis, ze je to moc tezky, ta sada taky nic mnoho, vidlice, sedlo... a za sezonu budes koukat po necem v karbonu kolem 70t emoji3.png


Sent from my iPad using Tapatalk

Blbej jsem na to dost. 🤣 To drahé kolo já neuživím,jen rekreačně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, fijo napsal:

Sem vzal dneska vyvezl stařešinu na kopec... 

Počasí nádherný a den strávenej po lesích, dobrý to bylo 👌

 

To by se to frčelo :punk: Za mě dnes také pohoda, po roce můj oblíbený 30 km okruh a na to co se tady před pár dny dělo za dešťové masakry, tak v lese relativně sucho. Dolů pěkně v klidu, nesmí se mi tohle léto nic přihodit, hlavně žádné vážnější zranění nebo mě vcelku dost lidí vykostí :whistle: 

 

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Gustaf napsal:

Nic, neřešit a jezdit....

ty vole, Gusto! Takový krásný kolo. To nejde. Úplně mi to láme srdce. Silnička je o dvou věcech - kráse & eleganci. Jakmile jedna z nich chybí, tak to musí z domu.

ještě že sem si neškrábl koníka….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barvičky a lak z modelářských potřeb a malej štěteček. 

Barvy akryl a na to lak syntetika nebo naopak. Akryl + akryl se rozpije do sebe barva a lak, stejně tak synt + synt jde do sebe. Barvy klasika Tamyia nejlíp, v lavičkách s víčkem. Mat nebo lesk spodní barvy je fuk, jen si vyber mat / polomat / satin nahoru co nejlíp odpovídá rámu. 

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...