Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Gusto, myslim, ze v tom je hodne pravdy, stesti na kus... Ja mel XTcka model nekde kolem roku 14/15, takze se asi hodne zmenilo...dneska jit do Shimana, bral bych SLX, to se me na pujcenem kole libilo moc.

Zatim asi nejvetsi prdel z celeho tejdne. Pekny jezdeni a malem jsme prisli o botu :) Nastesti se ji povedlo vyhrabat  :)

 

 

DSCF6225.JPG

DSCF6233.JPG

20210715_104206-01.jpeg

DSCF6204.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Duke650 napsal:

Díky. Jo, to je asi ono. Máš, používáš, spokojenost? Ještě mi ten jejich vyhledávač vyhodil GS2, tak na to kouknu, jaký je rozdíl. A půjdu někam osahat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na doporučení místních borců zvolil na horáka nakonec ty vnitřní SQlab rohy a musím říct, že je to fakt super pohodlný. K tomu mám gripy Ergon GA3.

Pokud ty vnější rohy nejsou něco, co bys vyloženě musel mít, tak ty vnitřní omrkni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred tydnem se mi utrhla podsedlova brasna s naradim. Proste uhnil remen. Rikam si, no co, vyhledove koupim novou, vsak naradi a dusi jsem nepotreboval mesice.

Dneska zacal rachtat a preskakovat rezet, rikam si, no co, asi blato, doma vecer na tom mrknu, vycistim a pripadne seridim.

Po cca 3km retez praskl, nastesti kousek od metra, rikam si, no co, sednu na metro a furt do prace stiham. Sedl jsem na kolo (bylo to  z kopce), a po par metrech jsem si prima "ustal", kdyz jsem najizdel na obrubnik pod moc ostrym uhlem. Nic do krve, ale obe dlane fest narazeny, asi o vikendu neudelam ani nic, na kolo to taky nebude.

No a jako bonus cumim, ze jsem podelal jeden grip, kdy jsem je daval nove ted v utery. ESI chunky, moje prvni, za cca 400 Kc...:-( fakt tedy vydrzi prd, koncovka je na kasi, grip natrhlej. Nevim, jak je muze mit nekdo, kdo jezdi vic agresivnejc a casto seseda z kola za jizdy...

Takze suma sumarum se to seslo fakt povedene...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vraby rohy 410/402 jsou určené pro gripy 710/702 - oddělá se objímka z gripu a zamče se to do sebe na jednu objímku, jestli jsem to pochopil dobře.

Rohy 411 jsou univezálnější, já je mám s Ergony třeba, ani nemusíš mít SQlab gripy k nim.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TLD nadhera, ty tereny vedle baraku ti zavidim. 
 Mel bych obecne technickej dotaz.. mam cca pet let staryho Gianta, jezdim na nem s detma a taham Follow me, na SLX 2x10, a chtel bych prejit na jednoplacku. Ideal novy Deore, klidne 1x10, pripadne 1x11.. vim je toho napsana spousta, ale potreboval bych navod pro debila, jak to udelat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci díky všem. Teď tady "oshahávám" SQlab gripy 710 + rohy 410 (jak píše Happy88, tady se ten vnitřní roh nasadí přímo na grip místo objímky a je to pak jeden celek)a zítra budu mít i GS2, tak to porovnám. A pak to všechno vrátím a pojedu si to pěkně po staru.😅

Upraveno uživatelem cema
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Micey napsal:

TLD nadhera, ty tereny vedle baraku ti zavidim. 
 Mel bych obecne technickej dotaz.. mam cca pet let staryho Gianta, jezdim na nem s detma a taham Follow me, na SLX 2x10, a chtel bych prejit na jednoplacku. Ideal novy Deore, klidne 1x10, pripadne 1x11.. vim je toho napsana spousta, ale potreboval bych navod pro debila, jak to udelat. 

Podobně jsem překopal toho Ritcheyho. Teď je na 1x10. Vzadu kazeta Deore 11-46 (úplně stačí), přehazovačka taky Deore vepředu kliky XT8000, převodník 32, řazení Deore. Jenom je potřeba si pohlídat řetězovou linku a v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...