Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak snad to prase chytnou, přesně proto se po silnicích pohybuju co nejméně. Auta jsou větší, normy pro silnice to nereflektují, řidičák dostane i úplný dement, kdyžtak napodesáté atd., řidičů co nechápou že cyklista je právoplatný účastník silničního provozu je dost.

 

Takže ideálně po poli nebo po lese, takový řepkový pole kde sice na mapě cesta je, ale kolchozník se letos rozhodl že ji rozorá . . . 😂 užili jsme si . . . nejlíp to vypadá bez barvy hehe.

20210621_124404_copy_768x1024.thumb.jpg.73b0b78eb668c09ba15914dd6fd3411f.jpg

Jo a dneska jsem našel megapampelišku na louce, teda asi to nebude úplně pampeliška ale dobrý. :)

20210621_112753_copy_768x1024.thumb.jpg.6af8854650c119bbff8e9c68ca6bb90f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 6. 2021 v 7:07, Micey napsal:

Supr, dobre si to vyresil. Jede to, co:)

Jede to úplně děsivě, chvilkama jsem koukal, jestli to fakt šlapou moje nohy 😆 Říkal jsem si, že z té CTM silničky bych měl trochu mít představu, ale prostě ne, tohle je lehčí, jinak zpřevodovaný, jiná geometrie... neskutečný 👍

V 19. 6. 2021 v 17:52, rommir napsal:

Konečně má někdo  ROSE,sem myslel že jsem snad jediný v celý republice.Tak ať dobře slouží.

Díky! Popravdě, přišel jsem k němu jak slepý k houslím, ale je vážně fajn - ostatně, kupovat si vrak jsem v plánu neměl 🙂

 

V 19. 6. 2021 v 20:05, Tom4 napsal:

@Filip.J vidíš jak jsi to hezky vyřešil :) 👍

dneska vedro jak cyp, tak nezbývá než se zchladit proudícím vzduchem při jízdě v rychlém pruhu  :)

Díky šéfe 🙂 Na výběr HT si dávám víc času, teď mám na "chvilku" o zábavu postaráno.

Stran toho vedra - zcela vážně přemýšlím, že jestli to brzy nepovolí, pořídím ještě pořádný světlomet a začnu jezdit v noci 😎

Jinak typ tohohle svého prvního slušného kola jsem vybíral právě s ohledem na to, co tady pánové píšete a co už jsem sám nakousl: Mám tady dost cest, které nejsou dost "gnarly" na odpružené MTB, ale silnička je na nich na hraně nebo spíš už často za, aut je tam málo a povrch těch cest je takový, že tam nemůžou jet rychle, případně tam často nemůžou jet vůbec, díky tomu povrchu tam nejsou ani inlinisti ani koloběžkáři, a to dokonce ani podél Labe... takže tyhle cesty teď hodlám sjezdit všechny, kam až dojedu. Po normální silnici mezi autama fakt jenom v nejnutnějším případě a co nejkratší úsek, při plánování trasy se jim vyhýbám, co můžu.

Neexistující kus cesty jsem hned na té první vyjížďce potkal taky, byla tam oplocená lesní školka, chvilku jsem kolo nesl a prodíral se křovím, pak jsem to ale vzdal, vrátil se a objel to po III. třídě přes ves - na tomhle kole nějaká zajížďka fakt není problém 🙂

před 2 hodinami, furo napsal:

Mňa ten light-gravel nejako chytil. Pôvodne som MARIN kupoval ako "dad´s bike" ale detská sedačka išla veľmi rýchlo dole a jazdenie si užívam ako už dávno nie :)

Krásnej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Tom4 napsal:

Tak snad to prase chytnou, přesně proto se po silnicích pohybuju co nejméně. Auta jsou větší, normy pro silnice to nereflektují, řidičák dostane i úplný dement, kdyžtak napodesáté atd., řidičů co nechápou že cyklista je právoplatný účastník silničního provozu je dost.

 

Tak to prase udali kamarádi, jel zfetovanej z nějaké párty, šmejd. Kamarád rozdrcenou pánev, roztrhaný močák a udržují ho v umělém spánku protože má obrovské bolesti. Já už na silnici asi nevlezu, to je strašný co se děje.....

Jinak máš pěkné fotky 👍

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wow, nový Jekyll je venku, nádhera 😍 Koukám, že ty schované tlumiče začínají být in, tady na něj aspoň je vidět, také zajímavé řešení, myslím že se budu chtít brzy svézt :D

https://enduro-mtb.com/en/cannondale-jekyll-1-2022-first-ride-review/

https://www.cannondalebikes.cz/jizdni-kola/horska-kola/trail/jekyll/jekyll-1-c21102u

2362_2.jpg

Jekyll.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, filltos napsal:

Jako všechno pěkný, ale i když vím, že bez tý kladky to asi nepůjde, tak mi tam vůbec nesedí...

Na každodenní ježdění to samozřejmě není, dát si kopec pěkně brutálně nahoru a pak pěkně ostře dolů, to je oč tu běží :punk:A tak si říkám, že k RZ120 a Trigerrovi co mám doma by pasoval ůplně luxusně, vyplnil by pěkně takovou malou mezeru co mám v kolárně 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Gustaf napsal:

No tyvle, to vedení řetězu je slušnej hnus

Ale s velkou pravděpodobností funkční... každopádně divně vypadá, jako celý Jekyll :punk:

https://www.bikeradar.com/news/2022-cannondale-jekyll/?image=1&type=gallery&gallery=1&embedded_slideshow=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...