Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Ajaj napsal:

tvl kde na to berete koule???

Jezdim celej rok. Dneska v lese parada, prasan, snih tak 10 cm. Ale cestou domu jsem se vracel castecne pres mesto kvuli nakupu a mnohem horsi - zasolena brecka se lepila na kola a balila na hazku. Jsem zvedavej, co zitra cesta do prace. Nastesti ma fest mrznout 😎.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem včera po návratu domů u mytí kola po bahenní projížďce zjistil, že to drncání na gravelu v terénu nepřežil můj multitool co mám už asi 17let. Jako složil jsem ho (asi hodinu jsem se snažil přijít na to jak to tam patří ale marně), ale už to prostě není ono. Používat se to asi dá, ale už mu nějak nevěřím, je čas pořídit nový.

Co vozíte vy? Jakou značku preferujete? Nějaký tipy co koupit?

Koukal jsem třeba na tohle: https://www.alza.cz/sport/lezyne-super-v-23-d6360643.htm?o=1

multitool.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem rodičům bajkerům,

možné jste někdo řešil - jakým páčkovým řazením je nejvhodnější nahradit dítěti na kole stávající gripy (Shimano Tourney Revo Twist Shifter, 7-rychl.)?

Dá se najít "lepší + hezčí + lehčí" náhrada za kliky (Prowheel, Pro-V30, 110 mm, 30T)?

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, prosím o konzultaci. Včera jsem pod stromečkem našel Camelbak MULE PRO14. Mám ho ale blbě ušitý - náramení popruhy mají rozdílnou šířku (o 0,5cm rozdíl), spodní část pruhů každý jiný tvar, záda jsou nakřivo ve spodní části. Camelback stojí balík a takové zpracování jsem neměl ani na starém cyklobatohu z Decathlonu. Máte někdo stejný batoh, je to normální takové zpracování? Díky Josef

 

image.thumb.jpeg.1c9d61987d7ec155e6e3feebfa580b4d.jpegimage.thumb.jpeg.2f929d500a9bd547370adec1098791e2.jpegimage.thumb.jpeg.544934724592f35734b629cd29d2e0e6.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...