Jump to content

Recommended Posts

V 29. 7. 2023 v 20:33, Bert napsal:

Tak si tu hipstersou hrůzu kup, zajeď s ní do Karlína na fair trade mokafrpučíno bez kofeinu, a bude vystaráno.

Já nevím jak v Karlíně, ale v Holešovických hipster kavárnách momentálně jede matcha laté a to jak v horké, tak i v ledové podobě 🙂 

Edited by safi

Sloupek Lucie Šilhavý o rozchodech 

Zajímalo mě, co dotyčnému napsala, protože její přímočarost by se dala tisknout na novoročenky. „Vracím se ke svému vztahu s vibrátorem,“ mrkla na mě. Ne. Tak novoročenky ne. Když Jaruně přišla odpověď, zasmála se. „Hele, podívej, co mi píše, možná jsem se unáhlila, on je vážně formát: Divné, že to nevyšlo. Podle horoskopu jsme se k sobě báječně hodili. Já jsem Býk. A ty hrozná kráva.

Před hodinou, AdaMoss napsal:

Ten moment, kdy si po výměně strapu uvědomíš, že něco nehraje 😅.

IMG_5143.jpeg

Tohle vubec neni vtipne... Respektive tohle ano, protoze to jde jednoduse prehodit... Ale my co vyrabime veci z kuze a prezky vetsinou nytujeme... Tak se nam to (tedy aspon mne osobne) samozrejme taky obcas stane... A je to dost k nasrani, mirne receno. 😁

před 13 hodinami, Radek124 napsal:

No co - kompromisní řešení pro posedlé co se nemůžou shodnout jestli mít volný konec roličky u zdi a nebo ode zdi :speak_cool:

Taky jsem váhal zda to dát sem či do "fobie a obsese" 🙂 btw hádám že ať už zastánci jedné (správné, od zdi) či druhé možnosti, by za to je fotce lámali ruce 🙂