Přejít na obsah

EDC | Every Day Carry


Maxel

Doporučené příspěvky

Všechno nosím po kapsách, proto u EDC kladu důraz na miniaturizaci. Jenom na motorku používám stehenní brašničku, hlavně kvůli foťáku a i ten je malej. Moto-kombinézy moc na kapsy nehrajou 🙂

https://www.motoobchod.cz/dokladovka-givi-ea-109b-na-nohu-cordura-p20058/?gclid=Cj0KCQiA88X_BRDUARIsACVMYD_TcSeGKZv_pUnOZTug3TKTr_gBvvnlI-iCbzC4B8WrTNqtHuhHwfEaAhuVEALw_wcB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 985
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 13 hodinami, Harwey napsal:

Chlopi, tie Stanley termosky su na tom s tesnenim supr trupr, predpokladam? Nehrozi zeby tiekli po pol roku, roku?

Ahoj, mne sa to po 3 rokoch používania nestalo. So Stanley som maximálne spokojný, nikde netečie a udržuje teplotu napoja veľmi dlho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ji bral tady: https://www.kupnuz.cz/Fenix-Multifunkcni-titanova-karabina-d2100.htm

a musím říct, že je parádní. Lehounká, pevná, ráno jsme ji zkoumali s Vojtou (Mydlinkou) a taky ji chválil.

Ještě mám na cestě z ebay malý titanový karabinky, abych ty blbiny (baterku a malej Victorinx) mohl rychle odepnout dle potřeby. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stanley Legendary Classic vyhrala i dTest termosek pokud se nepletu. Takze by mely byt vic nez solidni. Taky jsem zvazoval, ale jsou o dost tezsi nez konkurence a tak jsem nakonec poridil Esbit (v dTestu myslim 2. hnedka za Stanley prave). A zatim spokojenost, jak s udrzenim teploty tak s tesnenim/neprotikanim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikoz jsem trochu zahajil tu Stanley diskuzi fotkou termosky s nozema, tak pridam cerstvou zkusenost. Jedna z termosek prestala drzet teplo nekolik tydnu zpatky, predpokladam ze prestala tesnit vnitrni vrstva s vakuem. Termoska je jak nova, vubec obouchana, co vim tak mi nikde vylozene nespadla, ale je stara cca 8 let. Kupovana v US. 

Stanley ma lifetime warranty, tak jsem napsal na americke stranky a loggnul warranty claim. Nic jsem od toho moc necekal, ale ted po mesici se ozvali, at potvrdim adresu, ze mi poslou novou. Tak jsem na to zvedavej jestli fakt do CR doputuje, zadnej tracking mi nedali. Kdyztak dam vedet za mesic nebo dva. 

edit: jinak me napada nevite jestli Stanley ma jeste nejaky model, kde vicko jde jeste rozsroubovat a vytvori se tim vlastne 2 kelimky? Prave ten puvodni model to mel a zadne nove na webu co jsem koukal, tak mi prijde ze to nemaji. A ten stary model se uz nevyrabi, takze psali ze poslou klasiku. 

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...