Povidláček Odesláno 6. března 2019 Nahlásit Odesláno 6. března 2019 a je to i zdravejsi:-)Akorát na krční páteř to není moc dobrý.V dnešní době zaparkovat u FN HK ,to není jen tak ... 20190306_0827.jpeg 20190306_.jpegkujwa Tak teď už vím co znamená ?jeden o koze a druhej o voze?. Doslova
ZZalesky Odesláno 6. března 2019 Nahlásit Odesláno 6. března 2019 (upraveno) Tak teď už vím co znamená ?jeden o koze a druhej o voze?. Doslova :D Upraveno 6. března 2019 uživatelem ZZalesky
tenge Odesláno 6. března 2019 Nahlásit Odesláno 6. března 2019 Asi je nechám jít Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Filip.J Odesláno 6. března 2019 Nahlásit Odesláno 6. března 2019 Na personální otřesy v korporátu neotřesitelné hodinky. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
dawe009 Odesláno 6. března 2019 Nahlásit Odesláno 6. března 2019 (upraveno) Mám je moc rád..ale asi začnu brousit zuby na full gold..už na to začínám mít věk. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 6. března 2019 uživatelem dawe009
Kid_A Odesláno 6. března 2019 Nahlásit Odesláno 6. března 2019 Mám je moc rád..ale asi začnu brousit zuby na full gold..už na to začínám mít věk. pekna fotka!
dawe009 Odesláno 6. března 2019 Nahlásit Odesláno 6. března 2019 A ještě jedna pod zářivkama, kde je vidět barva Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
kuncák7 Odesláno 6. března 2019 Nahlásit Odesláno 6. března 2019 Dnešní přírůstek, už se chystají na ruku Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Baker Odesláno 6. března 2019 Nahlásit Odesláno 6. března 2019 Tady je to samej rolex:-))) Všechno lidi bez fantazie
dawe009 Odesláno 6. března 2019 Nahlásit Odesláno 6. března 2019 Musím říct, že tady v Ženevě je asi nejvetsi koncentrace lidí bez fantazie, co jsem kdy viděl Černý Suby jsou asi stejně častý jako bílá košile.. A pak sem tam nějaká změna jako sd, sdds, dědci jedou vintage. Druhý nejčastější hodinky jsou Moony. Třetí SMP.
Kid_A Odesláno 6. března 2019 Nahlásit Odesláno 6. března 2019 Dnešní přírůstek, už se chystají na ruku se nam tady nejak ta cinska hodinarina rozmohla. Ale na druhou stranu - kdo jinej dokaze nabidnout column wheel za tuhle cenu...
kuncák7 Odesláno 6. března 2019 Nahlásit Odesláno 6. března 2019 se nam tady nejak ta cinska hodinarina rozmohla. Ale na druhou stranu - kdo jinej dokaze nabidnout column wheel za tuhle cenu...Na jakoukoli hodinařinu kašlu a rezignoval jsem :-)), mě se prostě ten rozsypanej čaj hrozně líbí ( něco podobnýho jsem měl s tou krabičkou- dýchacím přístrojem od citizenu, koupil jsem kvůli té krabici hodinky ).
LovecK Odesláno 6. března 2019 Nahlásit Odesláno 6. března 2019 Se mi začíná nějak komplikovat rozhodovací proces ;( 4 huhu: že sou velký, to mi nevadí, naživo seděj fajn a váží stejně jako SD16600
Povidláček Odesláno 6. března 2019 Nahlásit Odesláno 6. března 2019 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
dawe009 Odesláno 6. března 2019 Nahlásit Odesláno 6. března 2019 To chci domu na chodbu Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
beeman Odesláno 6. března 2019 Nahlásit Odesláno 6. března 2019 ady je to samej rolex:-))) taky si rikam ;-)
MíraMíra Odesláno 6. března 2019 Nahlásit Odesláno 6. března 2019 Taky bílý. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
financ Odesláno 6. března 2019 Nahlásit Odesláno 6. března 2019 ideální velikost Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Doporučené příspěvky