Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Jj, velka paradicka!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz vidim tvoji ruku, tak myslim, ze by ses nemusel bat 36mm expu. Oproti mne mas vyhodu, ze se ti neschovaji v hustem porostu

To máš pravdu. Nějak jsem teď moc nejedl a zhubnul jsem 4kg, takže mám obvod 16,5 cm. Ideální na 36 mm. Conquesty mi najednou přijdou monstrózní. Jenže co jiného jako EDC? Certinky si musím šetřit :D. SMP si do práce netroufnu, protože jsem viděl mezi vedením B-Navitimery, Rolex a asi troje Tag Heuer a nerad bych provokoval.

Edit: ale ty Bulovy jsou též 36 mm? Podle mě by ti Expy 36 seděly.

Upraveno uživatelem VitekB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš pravdu. Nějak jsem teď moc nejedl a zhubnul jsem 4kg, takže mám obvod 16,5 cm. Ideální na 36 mm. Conquesty mi najednou přijdou monstrózní. Jenže co jiného jako EDC? Certinky si musím šetřit :D. SMP si do práce netroufnu, protože jsem viděl mezi vedením B-Navitimery, Rolex a asi troje Tag Heuer a nerad bych provokoval.

Edit: ale ty Bulovy jsou též 36 mm? Podle mě by ti Expy 36 seděly.

Bulovy jsou 37mm. Doufam, ze se s nima jeste shledam. Poslal jsem je zpet do Kanady na reklamaci

Expy 36 mi sedi krasne, odzkouseno. Jen sehnat v peknem stavu pod 4tis usd je snad nemozne. Akorat kdyz je mam na ruce, tak na nich az tak nic neni. Jsou krasne, ale mam v sobe blok dat za ne tolik penez. Ostrileni Rolexaci se ted jiste budou smat, ale pro me to je jeste porad hodne penez. Takze na tom levelu evidentne jeste nejsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...