Přejít na obsah

Jake audioknihy prave posloucháte


Vit

Doporučené příspěvky

V jaké aplikaci posloucháte audio knihy (android)? Potřeboval bych něco, či si bude pamatovat kde jsem skončil. Většinou poslouchám v autě a vypínám to vytažením klíčku ze spinačky. Poslouchám z offline.
Je nějaká aplikace, která umí audioknihy i podcasty? Podcasty poslouchám taky většinou z offlinu. Aktuálně v mujrozhlas.

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 142
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 10 minutami, Kotlick napsal:

V jaké aplikaci posloucháte audio knihy (android)? Potřeboval bych něco, či si bude pamatovat kde jsem skončil. Většinou poslouchám v autě a vypínám to vytažením klíčku ze spinačky. Poslouchám z offline.
Je nějaká aplikace, která umí audioknihy i podcasty? Podcasty poslouchám taky většinou z offlinu. Aktuálně v mujrozhlas.

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk
 

Mně ve Škoda Oct. III pomáhá, když před vytažením klíčku dám pause a přepnu rádio na rádio.
Potom se mi to při přepnutí zpět na média vždy zapne tam, kde jsem skončil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne si teda “auto”, resp. obe (VW a Suzuki) pamatuji kde kde jsem skoncil a ro mam v obou jak flashku tak jeste pametovku. Prepinam dle nalady, pripadne i na radio nebo CD a kdyz se vratim k poslechu jsem vzdy tam, kde jsem skoncil. Dokonce i kdyz flashku vyndam, tak si to po pripojeni obvykle pamatuje pozici. Jsem myslel, ze to je standard. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Kotlick napsal:

Jj flash a SD karta fungují, ale já to poslouchám z telefonu přes BT. A tam to občas skočí jinam

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk
 

Aha, tak to nic.

před 3 hodinami, warann napsal:

Mne si teda “auto”, resp. obe (VW a Suzuki) pamatuji kde kde jsem skoncil a ro mam v obou jak flashku tak jeste pametovku. Prepinam dle nalady, pripadne i na radio nebo CD a kdyz se vratim k poslechu jsem vzdy tam, kde jsem skoncil. Dokonce i kdyz flashku vyndam, tak si to po pripojeni obvykle pamatuje pozici. Jsem myslel, ze to je standard. 

Většinou to funguje, ale občas mi to neskočí na přesné místo v poslechu, kde jsem skončil, ale jede sice správný soubor MP3, ale od začátku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Kotlick napsal:

V jaké aplikaci posloucháte audio knihy (android)? Potřeboval bych něco, či si bude pamatovat kde jsem skončil. Většinou poslouchám v autě a vypínám to vytažením klíčku ze spinačky. Poslouchám z offline.
Je nějaká aplikace, která umí audioknihy i podcasty? Podcasty poslouchám taky většinou z offlinu. Aktuálně v mujrozhlas.

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk
 

Používám Smart Audiobook Player , doporučuju ...  (v tlf super, netuším, jak bude fungovat v Android Autu - pokud jsem správně pochopil dotaz)

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 12. 2020 v 11:01, Kotlick napsal:

Jj flash a SD karta fungují, ale já to poslouchám z telefonu přes BT. A tam to občas skočí jinam

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk
 

Posílám teda ještě přímo odkaz, jsou tu verze pro všechny běžný platformy:

https://www.audiolibrix.com/cs/Info/MobileApps

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 1. 2021 v 20:49, liskus napsal:

Tak to Tě závidím, zkoušel jsem poslouchat při sportech a prostě to nedávám:(jen muziku. Docela mi to štve:(

já při normálním běhání v zásadě už x let poslouchám jenom mluvené slovo: radio, podcasty, audio knihy. 
Jen jsem si pak uvědomil při nějakém závodu, že by byl lepší nějaký svižný punk. Ale při maratonu už zase v pohodě hodinkový podcast :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Dostal se mi na ušiska Haileyho Let do nebezpečí.

Fantastické provedení od pánů herců E. Cupáka, Adamíry, Postráneckého... Takhle skvělou audioknihu po stránce mluveného projevu jsem ještě neslyšel. Doporučuji. 🔝

38a3e12c0a0b38b50f9a62c782893601.jpg

Upraveno uživatelem Dagoberd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Práve som dopočúval vynikajúcu knihu od Andy Weir - Spasitel

Takto kvalitne spracovanú audioknihu som naozaj ešte nemal, takže odporúčam každému.

https://www.audiolibrix.com/sk/Directory/Book/10189/Audiokniha-Spasitel-Andy-Weir

Audiokniha-Spasitel-Andy-Weir.jpg

Upraveno uživatelem Matrix44
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...