Přejít na obsah

Steeldive


Doporučené příspěvky

Jestli to nebude tím, že jsme v sekci Čína. Jinak to mám postaveno úplně stejně, ovšem ještě nikdy jsem na fóru nečetl od majitele Steinhartu, jak se v podstatě vysmívá Rolexu. To o lecčems aspoň za mě vypovídá. Asi tu ještě nejsem tak dlouho no... Ode mne již k tomuto tématu vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, AndyAaron napsal:

To, ze to nekdo zacal srovnavat, konkretne treba Seiko modely

Ano zacinalo to porovnanim a preslo k tomu, ze kricek nebude podporovat nenazrate Seiko. Je to o stranu ci dve dozadu, neviem, ci som pouzil presnu citaciu, kto chce, nech sa pozrie. A este bude oznacovat za smejdov inych clenov, lebo on vyjebal so systemom a tí dalsí, ktorí kupuju od nenazrateho Seika su vlastne sprostí. Skutocne, idealny vstup na forum. 
P.S. Mne osobne je jedno, co kto nosi, aleze totalne jedno. 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte, že tohle se řešilo už milionkrát, tak bych požádal o přesun diskuse na toto téma jinam a zde to nechat jen příznivcům značky Steeldive, kteří budou dodržovat základní etiku Chronomagu, díky které mohlo být Čínské vlákno znovu otevřeno.

Pokud by vlákno pokračovalo v podobně vyhrocené podobě, budou moderátoři znovu hlasovat o jeho přínosu pro zdejší forum.

Případné excesy budeme řešit jako vždy.

Děkuji všem za pochopení a respektování pravidel.

  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol

nechápu tedy, proč jsi mi dal 3 denní ban, když jsem tady nabádal k ukončení zbytečné diskuze, aby to nepřivolalo pozornost nejvyšších a zase rozběhne to kolečko, zda to tady banovat nebo.

Nebo snad moje "s.rte na to chlapi" je sprostější než "čínomrdy" co tady padly několikrát ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý Tome,

pokud by byl tvůj apel zbaven toho naprosto zbytečného osobního útoku a měl méně vulgární formu, tak bych ti ho podepsal...

P.S pokud máš nějaké doplňujíci dotazy, nebo postřehy, tak prosím použij SZ, ať zde neplevelíme vlákno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, EpsteinBarr napsal:

Ano zacinalo to porovnanim a preslo k tomu, ze kricek nebude podporovat nenazrate Seiko. Je to o stranu ci dve dozadu, neviem, ci som pouzil presnu citaciu, kto chce, nech sa pozrie. A este bude oznacovat za smejdov inych clenov, lebo on vyjebal so systemom a tí dalsí, ktorí kupuju od nenazrateho Seika su vlastne sprostí. Skutocne, idealny vstup na forum. 
P.S. Mne osobne je jedno, co kto nosi, aleze totalne jedno. 
 

Ale no tak, kdyz uz odkazujes na to, co kdo napsal, tak by sis mohl najit, kdo tu psal o vyjebani se systemem. Byl to vazeny clen.

A Seiko nenazrane je. I ve svete resi, ze cenou uletelo dost nahoru, ale nekvalita zustala stejna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Ahoj,

 

jen malé přiznání – tyhle čínské fejkotuny jsem loni koupil od váženého člena zdejší komunity (koukám na tebe, strejdo od Berouna).

Proč? Dát patnáct stovek za to, abych zjistil, co na té Číně ostatní mají, mi nepřišlo jako špatná investice.

A dojmy? Kvalita je slušná, to musím uznat. Ale že bych se tím někde chlubil, nebo dokonce tvrdil, že je to lepší než originál?

 

Boha jeho, to bych se hanbou propadl.

 

 

Jenže to je dneska skoro se vším. Stalo se normou institucionalizované zmrdství – ojebat všechno a všechny. Protože svět přece patří těm, co se neposrali, že?

A vzývání těchhle výrobků je přesně klasickým projevem tohohle fenoménu.

Takže u mě si tímto člověk obdiv rozhodně nezíská.

 

  • Dát hlas 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...