Jump to content

Tissot PRX

lukassko2

Recommended Posts

Toto si asi ani ja nenecham ujst. Krasny pocin, automatic v modrej je pecka.

Vsetko co od hodin chcem - zafir, 100m, datum, 80h rezerva - v krasnom dizjane.

Skoda PRX napisu, ale dokonale hodiny neexistuju hahaa

• 1 month later...
  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...

Přímo na strojku je hrdě napsáno C07111 / 23 Jewels, takže bez ohledu na použitý vlásek je v tom “plastový krok” :thumbsdown_anim:

image.thumb.png.58e353563046ee4428d2f180603eee53.png

Upgrade na serióznější varianty Powermaticu (a dokonce i downgrade na 2824) je samozřejmě možný a relativně snadný, ale i v hodinkách za dvacku mi přijde použití takového low-endu jako trapné “katování kostů”, která se ve finále akorát obrátí proti výrobci samotnému. Asi má Hayek těch plastových vidliček nasekaných fakt hodně a už neví kam s nima, že si je troufá cpát i do modelů které si takhle okatě zkoušejí hrát na mnohem víc než ve skutečnosti jsou... :whistle:

Přijde mi to takové divné, udělat krásné pouzdro s luxusním brusem, co by mohlo dělat parádu i za hodně let, a dát do toho strojek, který samotný výrobce nepovažuje za hodný opravy. Já vím že na momentální funkci to nic nemění, ale prostě je to škoda.

• 2 weeks later...

Na Hodinkee uz prvni review

https://shop.hodinkee.com/blogs/journal/tissot-prx-powermatic-80-2021

Nivachrom by tam mel byt.
btw puvodne jste zamyslely ze je tam jaky? 

“Powermatic caliber inside the new PRX collection utilizes a hairspring made of a patented anti-magnetic alloy called Nivachron.”

• Caliber: Powermatic 80.111/C07.111, self-winding, base ETA 2824-2

ja zatim koupil ty modre baterky

16097DEE-B52D-47C2-A463-49A2F62959AB.jpeg

Edited by moralles

• 2 months later...

borci bílý nebo modrý 😕 už sem z toho magor... modrá je klasika, bude se to hodit ke všemu asi, ale je to prostě modrej cifr kterej má asi každej doma v X provedení...protože prostě modrá.

Ta bílá má jiný provedení tooh cifru..jsou tam takový proužky..moc se mi to líbí.. navíc ty zlatý indexy tomu dávaj takovej punc... je to zase trošku extravaganza ale bílej cifr zastoupenej ještě nemám.  

Poradíte??  Najde se nejlépe někdo kdo je viděl oboje u sebe? Jak který působily?  

Dík moc..

22.jpg

11.jpg

33.jpg

Edited by Spongebob

ještě by mě zajímalo, řeší se tam dost nepřesné zásahy sekundovky na indexy... ale někteří v přízpěvcích píšou, že je koupili a maj štěstí a sekundovka jde přesně.

Jak to máte vy u vašich PRX?? Dík

Zajel jsem si do Coralu v Brně v Olympii je vyzkoušet.. no, ten černej cifr je hroznej..strašně lacinej mi přišel a jinou verzi neměli :( takže škoda, protože prvotni wow efekt se neodehrál. Ale ťelo a tah působí kvalitně, není to šusťák.. tak uvidím co dál, zatím nechávám uležet.

Co je fajn, tak velikost uplně akorát.. skákání sekundovky na indexy jsem nekontroloval, korunka byla vytažená.. nešly...tak jestli stačilo zamáčknout..

20210920_134559.jpg

20210920_134609.jpg

Edited by Spongebob