Přejít na obsah

Tissot PRX


lukassko2

Doporučené příspěvky

před 11 hodinami, Spongebob napsal:

ještě by mě zajímalo, řeší se tam dost nepřesné zásahy sekundovky na indexy... ale někteří v přízpěvcích píšou, že je koupili a maj štěstí a sekundovka jde přesně.

Jak to máte vy u vašich PRX?? Dík

Mám modrou variantu, teď jsem nějakou dobu sledoval sekundovku, zkoušel se dívat z různých úhlů a řekl bych, že 0-25 minuta skáče na indexy a pak mimo. 

Já to neřeším, hodinky se mi fakt líbí, už dlouho mě žádné dostupné tak nezaujaly a zbavovat se jich nechci. Ale chápu, že pro spoustu lidí je to no go.

Edit: jinak já jsem zvyklý od Seika, že na nesedí luneta s armovákem, takže pro mě to je zas změna 😁

Upraveno uživatelem Shakur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 190
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 20. 9. 2021 v 9:11, Spongebob napsal:

borci bílý nebo modrý 😕 už sem z toho magor... modrá je klasika, bude se to hodit ke všemu asi, ale je to prostě modrej cifr kterej má asi každej doma v X provedení...protože prostě modrá.

Ta bílá má jiný provedení tooh cifru..jsou tam takový proužky..moc se mi to líbí.. navíc ty zlatý indexy tomu dávaj takovej punc... je to zase trošku extravaganza ale bílej cifr zastoupenej ještě nemám.  

Poradíte??  Najde se nejlépe někdo kdo je viděl oboje u sebe? Jak který působily?  

Dík moc..

 

 

Ja si u baterky vybral prave ten svetly cifr, protoze mi prisel o moc zajimavejsi nez cernej/modrej. Dalsi vec jsou ty “zlate” indexy, ktere z toho delaji jeste hezci hodinky :)

cerne/modre bych bral v automatu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je velký oříšek, takový kokos spíše, ale modrou barvu mám doma v krabičce a na ruce jsem ji zkoušel. Univerzální a elegantní barva s pěkným sunburstem, kterou nic nepokazíš, rozhodně nepůsobí lacině, k tmavě hnědému obleku se nehodí, ale jinak ke všemu ostatnímu ano. Vteřinovka skáče na půlce ciferníku přesně, na zbytku o fous mimo, ale to je dáno nepatrnou vůlí v mechanismu strojku, když hodinky přetočíš vzhůru nohama, je to zase naopak. Na funkci to nemá vliv.

Horší je nastavit přesně minutovou ručičku na index, když máš vteřinovku na 12, protože při zamáčknutí korunky se nepatrně posune mimo index. Na třetí pokus se mi to podařilo :). Jinak jdou celkem přesně a nebude potřeba je často seřizovat.

Bílou variantu jsem viděl jen na videu a na první pohled to není nic ohromujícího, ale na ten druhý je to promyšlená a rafinovaná kombinace vertikálního brusu ciferníku a růžového zlata ve velice decentním provedení s nádechem elegance i sportovního švihu. Vzal bych si bílý.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky se mi líbí, ty quartzovky (hlavně světlej cifr) jsou za ty peníze fakt povedený, ale prostě si nemůžu pomoct, ale třeba u automatů už je to za mě jako hodinkovýho nadšence s "inspirací" přes čáru. Já osobně jsem tedy historicky v týhle řadě tappiserii nikde neobjevil, koneckonců i dát je do PRX řady je trochu hybrídek. Tissot už setsakramentsky dlouho s ničím novým nepřišel a tak vykrádá v lepším případě jen sám sebe (což samozřejmě dělaj s oblibou všichni).

A jinak @Spongebob doporučuju světlej cifr, naživo vypadá suverénně nejlíp, ten brus je skvělěj a není tak obvyklej jako klasickej sunburst

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@sashator mne to príde skôr naopak. Automaty sú od AP RO dosť ďaleko, dosť chýba tá typická hranatá luneta (a aj ten číselník má od tapisérie dosť ďaleko) no quartz verzia je veľmi podobná Oysterquartzu.

Upraveno uživatelem dizi
Štylistická úprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...
V 29. 11. 2021 v 11:34, papun napsal:

Tak jsem dneska modré baterky měl na ruce na živo a musím říct že produktové fotografie jsou hodně dobře udělané a realita je horší. Ten ciferník je takový mdlý. Pouzdro a tah fajn, ale ještě jsem k takovým hodinkám asi nedozral. 

Já to měl taky tak..jen měly jen černý a to bylo asi ještě horší :D bavím se o quartz verzi. Za 5k jetý asi ok :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...

Tak jsem taky mezi vámi. Dlouho jsem přemýšlel, jak vyjádřit dohem z hodinek a jedním slovem to je: "šmrncovní" 

Laboroval jsem s délkou naramku, ale nakonec jsem to vyladil aby to bylo hezké i pohodlné. Takže pokud vám někomu nesednou, doporučuji zkoušet půl-dílky a dojít ke kompromisu. 

IMG_20220210_204644.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...