Jump to content

New Rolex 2021

Recommended Posts

• Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak nový Explorer II jsou jasný 👍

Uvidíme jestli něco provedou i s jedničkami 🤔

Myslím, že jedničky budou mít po vzoru Subů 41 mm :) Jinak Expy 2 jistota. Jsem hodně zvědav a těším se co představí :) 

Hezká upoutávka a představení beru jako takový malý dárek k mým narozeninám :thumbsup_anim: 

ragu, waiting listu se vůbec neboj, normálně se napiš a třeba by budeš mít kliku jako já....za zkoušku nic nedáš.

před 33 minutami, sashator napsal:

To zas bude o milimetr jiný pouzdro a novinka roku:default_biggrin:

Tiež ma napadlo, že to zase bude porovnávanie noviniek - fotka nové vedľa starých a k tomu titulok "nájdi 2 rozdiely" 🙂 (No to nič nemení na tom, že robia kvalitné hodinky.)

Edited by Pán času

To vypadá dost dobře, že by se fakt po letech naplnily ty predikce s keram lunetou, který už se opakujou asi 5 let😅

Keramický bezel na hodinkách do extrémních podmínek nebude ani boha, tomu se mi nechce věřit a pokud ano, tak u horolezců a jeskyňářů bude do roka pryč :D Tady vypadá i sklo zelené jak u Milgausů a to by tam bylo možná i super :punk: A bude to Explorer II nebo III, když je to výročí? Asi se nic neví, jasný, jenom špekulace....

Takže příplatková keramická luneta, o 0,1mm větší průměr, furt stejně hnusnej Oyster tah a vevnitř 3230 se 70-hodinovou rezervou chodu. A v příštích týdnech další vlna výprodejů trezorů + camrání se “novýma” kouskama, s cenovkou neodolatelně navýšenou jen o 20%? :smoke:

Neopomíjel bych taky další obrázky ve vídeu. Např. ty mraky a v pozadí hory.... expy 1 s bílým cifrem? Jo a k tomu barevnému nádechu skla si spíš myslím, že je to barva od lumi a ne zabarvení skla...

Edited by 4st0n
před 30 minutami, Radek124 napsal:

Takže příplatková keramická luneta, o 0,1mm větší průměr, furt stejně hnusnej Oyster tah a vevnitř 3230 se 70-hodinovou rezervou chodu. A v příštích týdnech další vlna výprodejů trezorů + camrání se “novýma” kouskama, s cenovkou neodolatelně navýšenou jen o 20%? :smoke:

Vcelku optimistické myšlení 😂

před 10 hodinami, African napsal:

Keramický bezel na hodinkách do extrémních podmínek nebude ani boha, tomu se mi nechce věřit a pokud ano, tak u horolezců a jeskyňářů bude do roka pryč :D 

Bejvavalo :) 

Kdyz muzou byt SD v bicoloru...

069957DF-4062-40E2-B3E3-64945A923F81.jpeg.4a800918bd1519586351ae5a332353a9.jpeg