Přejít na obsah

New Rolex 2021


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 287
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 minutou, Vjace napsal:

tieto nove cifry su paradne. Hlavne ten champange na two tone

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, helit napsal:

tieto nove cifry su paradne. Hlavne ten champange na two tone

Champagne a i ten modrej za mě top. Normálně mě to nahlodalo zkusit Datejusty a po těch všech GMT, Subech, Expech a Daytonách konečně zakusit klasický Rolex.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, helit napsal:

zle si to pamatam alebo Exp. II zdrazel z nejakych 7800 na aktualnych 8050?

 

před 12 minutami, African napsal:

Ze 7.900 ...

Zdražily o cca 200 euro. Jinak ty ceny jsou různý podle zadané země. Jak kolega vyhodil na straně 3 screen s pepsinama nově na oysteru za 8.900 tak mně se zobrazují ty samé za 9.000  

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Tomak napsal:

 

Zdražily o cca 200 euro. Jinak ty ceny jsou různý podle zadané země. Jak kolega vyhodil na straně 3 screen s pepsinama nově na oysteru za 8.900 tak mně se zobrazují ty samé za 9.000  

 

Záleží na DPH dané země...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Zeeberdee napsal:

Myslíte si, že je nějaká šance ty 39 ještě od AD dostat, když je člověk už napsanej na čekačce?

Tiez cakam od minuleho roku a dnesnym dnom som sa s nimi rozlucil... Radim ti spravit to iste :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Tomak napsal:

 

Zdražily o cca 200 euro. Jinak ty ceny jsou různý podle zadané země. Jak kolega vyhodil na straně 3 screen s pepsinama nově na oysteru za 8.900 tak mně se zobrazují ty samé za 9.000  

 

jop, to viem, ten rozdiel spravi vyska DPH. Tymi Expami som si nebol isty a zdalo sa mi ze nestali viac ako 8k preto som sa pytal. Zanedbatelny rozdiel pokial ich niekto ozaj chce a realne sa ich aj docka :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Tomak napsal:

 

Zdražily o cca 200 euro. Jinak ty ceny jsou různý podle zadané země. Jak kolega vyhodil na straně 3 screen s pepsinama nově na oysteru za 8.900 tak mně se zobrazují ty samé za 9.000  

 

V ČR kde když platíš v EUR zdražili o 150,00 Eur pokud počítám správně Expy II, nebo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

What’s new in the Rolex Explorer II 226570? Well, mostly, there’s a new movement – as you’d expect. There are some minor updates on the dial and hands. The crystal is different, and the case has been reworked too, in very small proportions, though. All in all, this is an updated model, not a de facto new reference.

To se ale stejně moc nepředvedli... asi to chce počkat, až budou mít Expy 100 let :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Exp II mají užší nožky pouzdra, vnitřní AR a novou přes den bělejší a ve tmě trvaleji svítící lumi.

Bílá verze má nově matné ručky a červá varianta má nově lakovaný cifr a ručky bez fantom efektu.

Zatímco stará verze měla velký pro daný model unikátní strojek, zde je standardní nový GMT calibr.   

  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, skalis napsal:

Expy I ve 36 mm s full-lume indexy je pecka, za me dobry. Ostatni v zasade nuda.

jsou super a jen doufam, ze stezejky nebudou priplacnute k pouzdru jako u 39mm a budou vypadat dobre i na natu a remenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...