Přejít na obsah

OMEGA X SWATCH


Pilfour

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 910
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 minutami, KurtCz napsal:

Také jsem je zkušebně ukázal manželce (hodinky jí nijak neberou, takže ničím neovlivněný názor) a moc se podivovala, proč mám Breitling Endurance Pro, když tyhle jsou trochu hezčí a podstatně levnější. Takže se dost obávám, že jestli k nim nějak dostane, tak je přinese Ježíšek. :(

Tak co ji rict, ze je neches? :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem jí držel menší přednášku ohledně hodiněk hodinek obecně a s důrazem na Omegu zvlášť, trpělivě mě vyslechla a pak klidně prohlásila, že je to moje věc a že hloupej, kdo dává a hloupější, kdo nebere a že teda dostanu papuče. Ale, že když já chci originál Omegy, tak ona zase chce u Dušáka něco od Tamara Comolli. Takže mám takové nejasné tušení, že jsem měl raději mlčet a pod stromečkem předstírat nadšení. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dnes dozvěděl o této podivnosti a je mi z toho smutno velebnosti.

Kdyby na tom nebyl ten nápis Omega, tak neřeknu ani píp a možná bych se i pousmál.

Nicméně to, že se Omega podepsala pod tento projekt u mě klesla na úplné dno. Touto sebedegradací, kterou potopila všechny majitele origo Moonů a nepřímo jim vzkázala: Vážení ti co jste si od nás koupili moony za 150k, tak jděte všichni do prdele, protože my teď budeme prodávat Moony za 6.

Momentálně žádné Omegy (naštěstí) nemám, protože jinak bych je musel urychleně prodat.

No nic je mi smutno, protože musím ze svého žebříčku oblíbených značek vyřadit tu, kterou jsem měl opravdu hodně rád a která u mně díky své eleganci sahala do nejvyšších pater.

Možná jsem až moc radikální, ale pro toto opravdu ospravedlnění nemám. :( 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diskutuje si o nich teda fest po celym svete, uz to je super marketing, je jedno jestli je to negativni ci pozitivni emoce, ktere to vyvolava. Ale jeste mi prijde dost zajimavy argument ktery padl, ze tim, ze stoji takto "malo" o ne muze mit zajem take dost mladych lidi - ostatne i nahore jste psali, ze byste je dali jako darek detem. Tim padem dostanou hodinky, ktere maji vypadat jak original, co byl tak dobry ze byl na Mesici a taky je ho spoustu variant. Pak mladsi generace treba pujdou do historie, objevi automaty, moony mechaniky a tak... Prijde mi, ze cilovka je vlastne uplne jina nez u klasik moonu. Jiste - prolne se to u die hard fanousku, kteri budou chtit mit i todle.

Kdybych mel Omegy, kvuli tomuhle bych je neprodal a nevazil bych si jich vic. Byw co potom ty vselijaky Bond verze s 007 na cifru? To je ok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, pku napsal:

Tak jsem se dnes dozvěděl o této podivnosti a je mi z toho smutno velebnosti.

Kdyby na tom nebyl ten nápis Omega, tak neřeknu ani píp a možná bych se i pousmál.

Nicméně to, že se Omega podepsala pod tento projekt u mě klesla na úplné dno. Touto sebedegradací, kterou potopila všechny majitele origo Moonů a nepřímo jim vzkázala: Vážení ti co jste si od nás koupili moony za 150k, tak jděte všichni do prdele, protože my teď budeme prodávat Moony za 6.

Momentálně žádné Omegy (naštěstí) nemám, protože jinak bych je musel urychleně prodat.

No nic je mi smutno, protože musím ze svého žebříčku oblíbených značek vyřadit tu, kterou jsem měl opravdu hodně rád a která u mně díky své eleganci sahala do nejvyšších pater.

Možná jsem až moc radikální, ale pro toto opravdu ospravedlnění nemám. :( 

 

 

mas pocit ze to su omegy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby zezadu na dýnku bylo napsáno "Designed by OMEGA", všude jinde bylo Swatch a Moonswatch, tak s tím nemám problém. Ale logo Omega na cifru, na korunce, na řemenu, nápis Speedmaster na cifru a řemenu. To úplně křičí Omega, Omega, Omega. Omegy, co mám dávat pryč nebudu. Letos už konečně měla přijít na řada na Moony a nekoupím si je. Omega mě s Moonama štve z různých důvodů už delší dobu. Tímhle počinem to dorazili. Oni už stejně s těma původníma mají máloco společného. Moony jsem vždycky bral jako základní kámen Omegy a tohle beru jako totální degradaci. Pro mě je to stejný, jako kdyby Sig Sauer povolil Norincu na P226 vyrazit svoje jméno a logo. Prostě Moony mají být jenom od Omegy a tohle absolutně nechápu. :( A ještě jakože Moony na baterku? OMG. 

Upraveno uživatelem KurtCz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@pku @KurtCz tak na tenhle názor jistě máte právo, ale přijde mi to jako zavrhnout značku Ferrari jen proto, že Matchbox vyrobil model s otevíracími dveřmi, kapotou a plastovým motorem a znakem Ferrari na kapotě.

Víte vůbec o čem je značka Omega, její historie, kalibry Co-axial a moonwatche jako takové? Opravdu jste schopni kvůli plastové maketě Swatch zavrhnout celou značku? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Josef01 napsal:

Najdou se tací, že tomu věří, najdou se i tací, kteří věří, že umělohmotné sračky od Swatch mají nějakou hodnotu 😄

to snad ziadny clovek nekupuje swatchky kvoli hodnote, swatch = second watch aka lacne plastove hodinky v zaujimavych farbickach, nic viac nic menej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, tombas napsal:

@pku @KurtCz tak na tenhle názor jistě máte právo, ale přijde mi to jako zavrhnout značku Ferrari jen proto, že Matchbox vyrobil model s otevíracími dveřmi, kapotou a plastovým motorem a znakem Ferrari na kapotě.

Víte vůbec o čem je značka Omega, její historie, kalibry Co-axial a moonwatche jako takové? Opravdu jste schopni kvůli plastové maketě Swatch zavrhnout celou značku? 

Celou značku ne, jenom Moony. Poslední roky se to celé snaží dostat na nějakou vyšší úroveň, staví na tom, že první hodinky na měsíci, certifikace NASA, značka si buduje renomé, vlastní butiky a kdesi cosi. A pak to vydají v absolutním low-endu. A i s tím low-endem si hrají na nějakou jako exlusivitu, dva ks na osobu, jenom v některých buticích. Pro mě osobně byl v hodinkách Moonwatch pojem. Manuální nátah, celý ten příběh okolo, spousta limitek (lepší i horší) odkazujících plus minus na něco ohledně misí Apollo, pak certifikace COSC a METAS, zkrátka nějaký vývoj dopředu a teď tohle nadělení v pseudokeramice na baterky v cirkusových barvách. Kdyby to alespoň nebyla tak okatá kopírka. Za mě velký špatný. Omega je Omega, Swatch je Swatch. Dohromady je to kočkopes.

Upraveno uživatelem KurtCz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, tombas napsal:

@pku @KurtCz tak na tenhle názor jistě máte právo, ale přijde mi to jako zavrhnout značku Ferrari jen proto, že Matchbox vyrobil model s otevíracími dveřmi, kapotou a plastovým motorem a znakem Ferrari na kapotě.

Víte vůbec o čem je značka Omega, její historie, kalibry Co-axial a moonwatche jako takové? Opravdu jste schopni kvůli plastové maketě Swatch zavrhnout celou značku? 

To srovnání Ferrari/Matchbox trochu kulhá. DID dělá Moony 1/6 a to mi kupodivu nevadí. Každý ví, že když si to pořídí, tak má naprosto a zcela nefunkční repliku něčeho v nějakém měřítku. Tohle je 1/1, funkční a oficiálně posvěcený od Omegy. Takže jesli má CEO v Omeze dojem, že to byl super nápad, tak za mě nebyl. Celý se to dalo udělat jinak a lépe. Zase na druhou stranu jsem rád, ušetřím za Moony, koupím něco jiného. A kdybych někdy Moony chtěl, tak vím, že stačí zavolat tchánovi do Vídně a on je tam za pár Éček koupí. ... Takže nakonec win-win výsledek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, pku napsal:

Tak jsem se dnes dozvěděl o této podivnosti a je mi z toho smutno velebnosti.

Kdyby na tom nebyl ten nápis Omega, tak neřeknu ani píp a možná bych se i pousmál.

Nicméně to, že se Omega podepsala pod tento projekt u mě klesla na úplné dno. Touto sebedegradací, kterou potopila všechny majitele origo Moonů a nepřímo jim vzkázala: Vážení ti co jste si od nás koupili moony za 150k, tak jděte všichni do prdele, protože my teď budeme prodávat Moony za 6.

Momentálně žádné Omegy (naštěstí) nemám, protože jinak bych je musel urychleně prodat.

No nic je mi smutno, protože musím ze svého žebříčku oblíbených značek vyřadit tu, kterou jsem měl opravdu hodně rád a která u mně díky své eleganci sahala do nejvyšších pater.

Možná jsem až moc radikální, ale pro toto opravdu ospravedlnění nemám. :( 

 

 

Počkej ty seš fanoušek Panerai a mluvíš o tom že sebedegradace značky se ti nelíbí?  to je hroznej joke :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, KurtCz napsal:

To srovnání Ferrari/Matchbox trochu kulhá. DID dělá Moony 1/6 a to mi kupodivu nevadí. Každý ví, že když si to pořídí, tak má naprosto a zcela nefunkční repliku něčeho v nějakém měřítku. Tohle je 1/1, funkční a oficiálně posvěcený od Omegy. Takže jesli má CEO v Omeze dojem, že to byl super nápad, tak za mě nebyl. Celý se to dalo udělat jinak a lépe. Zase na druhou stranu jsem rád, ušetřím za Moony, koupím něco jiného. A kdybych někdy Moony chtěl, tak vím, že stačí zavolat tchánovi do Vídně a on je tam za pár Éček koupí. ... Takže nakonec win-win výsledek.

Ano tchan ti ich vo viedni kupi za par eciek to je pravda, uplne presne za 6500eciek v hesalite

Mna by inak zaujimalo ako by sa to dalo urobit inak a lepsie? Vies to prosim rozpisat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...