Přejít na obsah

OMEGA X SWATCH


Pilfour

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, semi001 napsal:

Mě to neuráží a líbí se mi, když budu mít možnost, jedny dvoje si na zahradu apod koupím :) 

 

 

před 1 hodinou, Kristian.nov napsal:

Jo to je přesně ono! A je to tak v pořádku...

Někteří zdejší majitelé drahého loga berou své statísícové zápěstí příliš vážně...

Pánové dík. Nebejt vašich přípsvěků, skoro bych se styděl říct, že mně to přijde jako sympatickej počin a o jedněch taky celkem uvažuju. Nejspíš asi Saturn, moje oblíbená planeta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 910
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 8 minutami, warann napsal:

 

Pánové dík. Nebejt vašich přípsvěků, skoro bych se styděl říct, že mně to přijde jako sympatickej počin a o jedněch taky celkem uvažuju. Nejspíš asi Saturn, moje oblíbená planeta.

Přesně zbytečně bych to nezveličoval, mám dvoje seastery a jedny AT a vůbec mi nepřijdou tímto nikterak degradované :) 

Mě berou ty ala ALASKY :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Roman-ZA napsal:

ako to tak citam, tak to uz radsej nieco taketo

Wolbrook_Skindiver_WT_Chrono_W-1.jpg?v=1606892862

 

 

Nedochází mi souvislost s tímto vláknem. Tady asi nebudeme řešit náhražky něčeho, co sem nepatří, nebo ani náhražkou být nemůže. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a Bulova nebude mít co žrát! Celkem mě baví ta hysterie kolem. Klidně bych jedny zkusil, ale že bych kvůli tomu měl kempovat před butikem nebo platit něco nad retail? To je pro mě úplně směšná představa. Z marketingového hlediska je to bezpochyb již teď meisterstück!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, shewcza napsal:

Tak a Bulova nebude mít co žrát! Celkem mě baví ta hysterie kolem. Klidně bych jedny zkusil, ale že bych kvůli tomu měl kempovat před butikem nebo platit něco nad retail? To je pro mě úplně směšná představa. Z marketingového hlediska je to bezpochyb již teď meisterstück!

Až hysterie opadne, až budou dostupné online a žena bude chtít něco barevného aby mi ladila k moonům... tak proč ne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na pouzdru jde vidět že to jsou plastové (sorry biokeramické), výlisky. Extra kvalitu zpracování a povrchovou úpravu bych tam vůbec nečekal.

Myslím že je to za ty prachy ale lepší kauf než Daniel Wellington, Q&Q, Boccia, nebo podobné rádoby-hodinkové šebloty ze supermarketu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Daemonultimate napsal:

limited to two per customer

Koukám, že když chce někdo celou řadu, potřebuje na to kamarády. Myslel jsem, že naopak budou podporovat prodej celé sbírky.

pravdepodobne neskor ked uz budu aj online nebude limit, aspon tak som to pochopil ja z tej komunikacie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, Daemonultimate napsal:

limited to two per customer

Koukám, že když chce někdo celou řadu, potřebuje na to kamarády. Myslel jsem, že naopak budou podporovat prodej celé sbírky.

Nebo celou rodinu, o to větší story, jak si stál z děckama a starýma rodičema před butikem ve frontě. 😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, warann napsal:

 

Pánové dík. Nebejt vašich přípsvěků, skoro bych se styděl říct, že mně to přijde jako sympatickej počin a o jedněch taky celkem uvažuju. Nejspíš asi Saturn, moje oblíbená planeta.

Místo tohodle rozumbradovani 🤣🤣🤣sem hod barevnou kombinaci, která to je a líbí se ti- jsem na mobilu a hodně blbe přeskakuju na původní odkaz a hledám, které to jsou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem je zkušebně ukázal manželce (hodinky jí nijak neberou, takže ničím neovlivněný názor) a moc se podivovala, proč mám Breitling Endurance Pro, když tyhle jsou trochu hezčí a podstatně levnější. Takže se dost obávám, že jestli k nim nějak dostane, tak je přinese Ježíšek. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...