Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Safi, doteď jsem měl za to, že jsou ty ručičky modřené, "hodně tmavá barva" neznamená, že je na nich barva, že ne (jen to ne) ? :)

Podle zahraničních fór (timezone.com) jsou ručičky lakované, nikoliv modřené. Osobně nejsem na tak tenkých ručičkách, jako má tento model, schopen prostým okem vidět nějaký nedostatek v barvení. Obávám se že u hodinek za necelých 6000CZK ručičky modřené asi nebudou u žádné značky:-( což je škoda. Seiko modřené ručičky dělalo u modelové řady Laurel, ale cena cca dvojnásobná, navíc se už nevyrábí:

 

http://www.ittc.ku.edu/~jgauch/watch/laure...el/LJAL601.html

 

Pokud by jste se chtěl někdo na hodinky podívat v reálu tak to je možné (centrum Prahy)

 

P.S. už teď je mi jasné, že tyto hodinky určitě nebudu prodávat:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chronače maju max.34mm,či breitling,heuer,aj ine značky.Používali sjoro rovnake sroje.Mam zopar starších chronografu.Nabuduce tam dam zaujimave chronog.Helvetie.Take si nevidel.Su menšie a maju tri tlačitka na spuštanie,zastavovanie a vracanie.Tie rodanie su tiež zaujimave.Klasika je klasika a máž istotu že su prave aj z dvoch metrov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by jste se chtěl někdo na hodinky podívat v reálu tak to je možné (centrum Prahy)

 

P.S. už teď je mi jasné, že tyto hodinky určitě nebudu prodávat:-)

já se na ně podívám rád společně s King Seiko, ostatně jak to s nima vypadá ?

 

Jinak gratuluju k nákupu, jsou pěkné, jen ten řemínek se mi na fotkách moc nelíbí, ale třeba je v reálu opravdu hezčí ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...