Přejít na obsah

Hodinarstvi Bechyne


INA

Doporučené příspěvky

Hodinarstvi Bechyne je vzorova ukazka toho, jak ma vypadat opravdu profesionalni obchod s hodinkami a s pristupem k zakaznikovi.

E-mailova komunikace byla velmi rychla, mila, zdorila. Jeste lepsi byl osobni pristup primo v obchode. Moc prijemne jsem si o hodinkach popovidal se slecnou Lenkou Bechynovou. Dle pristupu je velmi poznat, ze se jedna o rodinnou firmu. Skoda, ze to tak pekne nefunguje ve vice obchodech. Podle mych zkusenosti mohu rici, ze je to jeden z nejlepsich obchodu v CR. Urcite se tam zase rad vratim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 380
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Co mě tam ale zaskočilo: koupil jsem u nich GMT Master II (určitě ne nejlevněji, ale byla to srdeční záležitost, chodil jsem tam slintat snad ještě za totáče) a slečna mi neuměla poradit, jak se nařizují, prý ať počkám až přijdou "kluci ze servisu"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Co mě tam ale zaskočilo: koupil jsem u nich GMT Master II (určitě ne nejlevněji, ale byla to srdeční záležitost, chodil jsem tam slintat snad ještě za totáče) a slečna mi neuměla poradit, jak se nařizují, prý ať počkám až přijdou "kluci ze servisu"...

 

... ani se nedivím ... včera jsem se pral s nastavením GMT a datumu u Omegy, je to prý dost podobné jako u Rolexu - možná dokonce stejné ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... ani se nedivím ... včera jsem se pral s nastavením GMT a datumu u Omegy, je to prý dost podobné jako u Rolexu - možná dokonce stejné ...

Hm, tak to já se teda divím, že prodavačka u autorizovaného dealera neví jak hodinky nastavit mi přijde dost zváštní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdykoliv jsem navštívil Hodinářství Bechyně tak jsem z toho měl milý pocit :) Nevím s jakou slečnou jsem tam pokaždé mluvil, ale byla moc milá a pěkná, takže nutkání pozvat jí na kafíčko bylo stejně silné jako si koupit něco z Glashutte :D Zatím jsem tam nic nekoupil, ale chci se tam někdy zítra, pozítří zaskočit domluvit kolik by stály Senator Navigator Panodatum... jejich katalogová, česká cena, je (jak to v Česku bývá) šíleně nastřelená. Jinak si počkám za kolik mi je prodá můj dvorní klenotník z Německa....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji nadstandardní přístup sl. Bechyňové. Komunikujeme spolu sice pouze telefonicky nebo mailem ohledně plagiátů jimi zastupovaných značek, ale ochota a profesionalita je přímo vzorová, navíc i z uvedených stylů komunikace je slečna velmi milá a příjemná. Škoda jen, že neprodávají Omegy - hned by měli o jednoho zákazníka více...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to byla slečna Bechyňová, která mi tam prodávala Longinky, to netuším, každopádně byla milá, hezká a ochotná. Až jsem si říkal, jaké je to symbolické, když mezi takovou mechanickou krásou všude kolem ve vitrínách se pohybuje ještě tahle hezká slečna. Měl jsem to i na jazyku, ale nic, jsem srab. (Sám sobě teda radši říkám, že jsem zadanej :))

Upraveno uživatelem Muffik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci vy si pletete evidentně seznamku s hodinářstvím, jen jeden z vás tam byl něci kupovat a dostal na frak stejně tak jako má žena když se tam šla zeptat na maličkost s hodinkami za 45 kulí.

 

Jestli jí chcete zbalit tak OK, ale nepište prosím, ze je FIRMA v pohodě,když jí tam chodíte očumovat prodavačku.

 

Navíc opravdu nastřelené ceny a dlouhý servis myslím i vzhledem k minimálnímu skladu dílů.

 

Téma se mělo jmenovat : CO SLEČNA Z HODINÁŘSTVÍ BECHYŇĚ ? :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrátím to zpátky k tématu ... No, když už jsou tady jen samé chvály, přidám svou trošku do mlýna ... Já totiž tak pozitivní bejt nemůžu ...

 

Šel jsem tam po jednom jednání v centru Prahy, takže jsem byl slušně oblečenej, umytej a oholenej ... :)

Přišel jsem dovnitř, zrovna se tam bavil pan hodinář s nějakou paní, která stála v mezidveří od místnosti vedle, vklidu si všechno dopovídali a pak se mě teprve zeptal, co jako že chci, když jsem se kvůli tomu začal koukat do vitrín po stranách, protože to vypadalo, že se jali vesele si popovídat zrovna v tu chvíli ... Nechtěl jsem je rušit, jsem dobře vychovanej ... :D

Od začátku se choval naprosto odměřeně, jako by mě tipoval, co si asi tak můžu u nich koupit a nic pozitivního mu z toho pravděpodobně nevyšlo ... B)

 

Nechal jsem si ukázat jedny Longines, vyzkoušel je a na můj dotaz, kolik maj v průměru, což jsem v tu chvíli ještě nevěděl, pak si to zjistil, tak mi řekl kolik stojí ... :D

Říkám mu - ano, ale já se ptal na to, jakej maj průměr, protože mi přijdou celkem malý ... Vytáhl šupleru, změřil, vysypal číslo, já se na ně ještě podíval, poděkoval jsem a odešel naprosto bez chuti se na cokoliv dalšího ptát, zkoušet, koukat se ...

 

Dobrý obchodník a prodavač se pozná podle toho, že má zájem o konkrétního zákazníka a snaží se od něj zjisti co nejvíce informací, aby mohl dát ideální nabídku produktu/služby/ceny ... To mi v našich obchodech, až na nějaký lidi v Koscomu, chybí, především ta profesionalita ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrátím to zpátky k tématu ... No, když už jsou tady jen samé chvály, přidám svou trošku do mlýna ... Já totiž tak pozitivní bejt nemůžu ...

...Dobrý obchodník a prodavač se pozná podle toho, že má zájem o konkrétního zákazníka a snaží se od něj zjisti co nejvíce informací, aby mohl dát ideální nabídku produktu/služby/ceny ...

To si nevybereš, já zase vypadám jako starej nas*anej dědek a navíc jako pracovní oděv mám hadry se šlajfkou. Když přijdu do krámu, tak se naopak kolem mě personál točí, i když tam jsem jako jenom stafáž u manželky a s nikým nechci mluvit...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...