Přejít na obsah

Hodinarstvi Bechyne


INA

Doporučené příspěvky

Zkušenost NEGATIVNÍ.

Zažil jsem při triviální opravě celkem tři "prodavače", ne příliš fundovaná blondýna, uštěkaná bruneta a usměvavý lhář. Hrůza, již nikdy tento obchod nenavštívím a svým známým doporučím totéž. A to i přesto, že to s nimi ani nehne, zřejmě je to nezajímá i když majitel by se měl starat co má za zaměstnance.

hmm, první příspěvek na novém fóru sice může být v podobném duchu a chyby se stávají, ale takhle vystřelit a uvést se na fóru bez konkretizace a dost agresivním stylem, to také o lecčemž vypovídá... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 380
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...

hmm, první příspěvek na novém fóru sice může být v podobném duchu a chyby se stávají, ale takhle vystřelit a uvést se na fóru bez konkretizace a dost agresivním stylem, to také o lecčemž vypovídá... ;)

Zdravím, Hodinarstvi Bechyne mam rad. Servis vždy super.

Ale z osobní zkušenosti muzu říct, ze jsem se ustekanou menší brunetkou take setkal. V jejich obchodě na Vaclavaku jsem se pak bavil s plnostihlejsi prodavackou kolem 40, ktere jsem nevěřil ani nos mezi očima. Na druhou stranu za roky, co tam chodím, převažuje spíše pozitivní zkušenost. Ale jako všude je to o lidech.

Upraveno uživatelem addalbert
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Jelikož jsem nemohl, tak quartzové Longines které jsem nechával mé mamince servisovat si musela vyzvednout sama. Na pokladně dvě mladé slečny, přístup mizerný, na otázku co s nimi bylo? Si to přečtěte. Na dotaz co je na papíru s tlakovkou, podobná odpověď. Někteří asi znají ten jejich tragickej paragon z tlakovky který je vyšisovaný a čitelný pouze pod určitým světlem. Hlavně že jsou holky hezký, ale aby něco věděli tak to ne. Takové jednání prostě zkazí radost a to byly oservisovány v předem zmíněném termínu, hodinky vypadají jako nové, ale ten přístup...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak jsem si tu o vikendu zahudroval a sup v pondeli prilitla prijemna emailova odpoved... Takze ted me jeste ceka zkouška osobne, ale snad uz to bude dobry...

 

Jestli to postezovani na chronomagu takhle zazracne funguje, ze bych to jeste jednou zkusil.. Mam stary auto, nerudnou manzelku a deti me taky furt rozcilujou... Tak sup a do pristiho pondeli... :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Vzdy skvely servis! Jedine co bych vytknul je kratka pracovni doba. Jiz nekolikrat se mi stalo, ze mi zavreli dvere primo pred nosem, kdyz jsem se tam chtel zastavit po praci. Oteviraci doba do 18:00 u "obchodu na Vaclavaku" je za me malo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

V Bechyne maji nejakeho noveho servisaka, ktery se zaucuje a je to evidentne totalni zacatecnik, protoze nepozna ani jak vypada a ma se pouzit extenze do keramickych subu a seadwelleru. 2x jsem po sexy cernovlase asistentce musel trvat na tom, ze moje extenze patri k tomuto modelu a teprve kdyz jsem ji to ukazal na modelu co meli ve vitrine a ona mu ho zasla ukazat, mi bylo dano za pravdu a byl ochoten udelat to co jsem chtel.

 

Takze doporucuju pred servisnin ukonem overit, kdo tam ten den je a pokud tento, tak tam hodinky nedavat nebo pozadovat jejich zkusenejsiho servismana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Mám tady jeden zajímavý poznatek. Předně chci říct, že k hodinářství Bechyně chovám úctu, mám je za profesionály, na dotazy vždy odpovídají, jsou vstřícní, vše jak má být a dobře reprezentují značky, které nabízejí. Možná jste někteří zaregistrovali, že jsem zde nabídl přenechání modelu Sea Dweller, který jsem si objednal a než dorazily, tak jsem si už jedny koupil jinde, kde byly dříve. Ozvalo se několik zájemců, kteří byli také na čekacích listinách a rádi by využili možnosti mít je o něco dříve. Dohodl jsem se s prvním kolegou, z Bratislavy. Nabízel jsem čistě převzetí rezervace, neměl jsem nejmenší zájem na tom vydělat, kšeftovat, vydělávat, koupit a dávat na chrono24 za vyšší cenu ani žádnou z podobných ne-gentlemanských věcí. S kolegou jsme se domluvili, že uhradí ceníkovou cenu na účet Bechyně a následně si pro hodinky přijede. Tento postup jsem domluvil po telefonu se sympatickou slečnou, která slíbila zaslat fakturu. Ovšem za chvíli volala znovu, že paní majitelka našla můj inzerát na chronomagu, že mám v zájmu s hodinkami kšeftovat a že mi hodinky neprodají. Už ani mě osobně a že mě z pořadníku škrtají. Konec příběhu. Tudíž chci upozornit, pokud by měl někdo v budoucnu podobný vstřícný záměr vůči kolegům na chronomagu, že paní Bechyňová nás sleduje a že se jí to nelíbí.

 

Tímto bych rád paní Bechyňové vzkázal a na svou "obhajobu" si dovolil uvést, že mé záměry byly čisté, nechtěl jsem nijak poškodit ani jméno Rolex, ani jméno Bechyně, šlo pouze o solidaritu a loayalitu k našemu spolku na chronomagu, byly by v dobrých rukách. Nicméně samozřejmě její rozhodnutí plně respektuji, má na to nezadatelné právo. Doufám, že jsem se tímto nedostal na nějaký black list, neb bych rád ještě pár hodinek v životě koupil a v jejich hodinářství už jsem taky pár peněz nechal. Pokud ano, tak holt ano..

 

Díky za pozornost, toť vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tady jeden zajímavý poznatek. Předně chci říct, že k hodinářství Bechyně chovám úctu, mám je za profesionály, na dotazy vždy odpovídají, jsou vstřícní, vše jak má být a dobře reprezentují značky, které nabízejí. Možná jste někteří zaregistrovali, že jsem zde nabídl přenechání modelu Sea Dweller, který jsem si objednal a než dorazily, tak jsem si už jedny koupil jinde, kde byly dříve. Ozvalo se několik zájemců, kteří byli také na čekacích listinách a rádi by využili možnosti mít je o něco dříve. Dohodl jsem se s prvním kolegou, z Bratislavy. Nabízel jsem čistě převzetí rezervace, neměl jsem nejmenší zájem na tom vydělat, kšeftovat, vydělávat, koupit a dávat na chrono24 za vyšší cenu ani žádnou z podobných ne-gentlemanských věcí. S kolegou jsme se domluvili, že uhradí ceníkovou cenu na účet Bechyně a následně si pro hodinky přijede. Tento postup jsem domluvil po telefonu se sympatickou slečnou, která slíbila zaslat fakturu. Ovšem za chvíli volala znovu, že paní majitelka našla můj inzerát na chronomagu, že mám v zájmu s hodinkami kšeftovat a že mi hodinky neprodají. Už ani mě osobně a že mě z pořadníku škrtají. Konec příběhu. Tudíž chci upozornit, pokud by měl někdo v budoucnu podobný vstřícný záměr vůči kolegům na chronomagu, že paní Bechyňová nás sleduje a že se jí to nelíbí.

 

Tímto bych rád paní Bechyňové vzkázal a na svou "obhajobu" si dovolil uvést, že mé záměry byly čisté, nechtěl jsem nijak poškodit ani jméno Rolex, ani jméno Bechyně, šlo pouze o solidaritu a loayalitu k našemu spolku na chronomagu, byly by v dobrých rukách. Nicméně samozřejmě její rozhodnutí plně respektuji, má na to nezadatelné právo. Doufám, že jsem se tímto nedostal na nějaký black list, neb bych rád ještě pár hodinek v životě koupil a v jejich hodinářství už jsem taky pár peněz nechal. Pokud ano, tak holt ano..

 

Díky za pozornost, toť vše.

Tohle je fakt už moc nee... Davide byt tebou, tak uz bych byl na ceste za pani B a chtel to resit osobne mezi 4ma ocima. Protoze tohle je fakt uz vazne jak za komancu, to si prece nikdo nemuze dneska dovolit... to je krivda jak hovado. Kam az to chtej jako ted hrotit...?!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako takhle. Přijde mi to přehnaný, původně jsem se chtěl s paní Bechyňovou spojit..ale pak jsem nad tím mavnul rukou. Je to její obchod a neprodat mi hodinky je její právo. Moje právo je podělit se o zkušenost.

Spíš jsem jako zklamanej než nasranej, protože si nemyslím, ze bych udělal něco zlého..

Upraveno uživatelem dawe009
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo by to byl řekl, v době informovanosti na konečcích prstů,
v době pohybu zboží a lidí na druhou stranu zeměkoule v řádech jednotek dnů,

v době přebytku snad úplně všeho, doslova blahobytu a levných peněz.

 

I přes to všechno jsou na sériově vyráběné věci pořadníky, obchodník si vybírá

svoje klienty i při zdražování neuvěřitelným tempem, a pak přijde kolega s mikroskopem,

strčí vedle té miniaturní nádhery japončíka a je vymalováno :D 

Geniální, jsem rád že žiju v době kdy tohle můžu vidět na vlastní oči a jednou to budu

se smíchem vyprávět vnoučatům :)

 

Mám ještě jeden zvídavý dotaz, ale dám to do vlákna k Baselu, ať to tady neplevelím :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...