Přejít na obsah

Hodinarstvi Bechyne


INA

Doporučené příspěvky

Ubohost. Ale doufám, že se jen někde něco ztratilo v překladu.. jako chápu, že by mohli paranoicky předpokládat, že dawe neveřejně prodává místo na svym pořadníku, ale snad nesoutěžíme o novej jadernej blok..

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 380
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Legální to snad je, aspoň pevně doufám. Jsou soukromý podnik, tak ať si klienty vybíraj jak uznají za vhodné. Stejně jako by mělo být legální v případě hotelu neubytovat děti... Druhý rozměr je ten přístup k zákazníkovi, tedy být Dawem, už bych u nich nekoupil ani stěžejku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slečna říkala ?vedení rozhodlo?. Tak jsem se ptal kdo konkrétně. Odpověď byla, ten přímo paní Bechyňová. Navíc to bylo úplně bez diskuze, příkaz zněl jasně a slečna se sice omlouvala, říkala že chápe, ale že nemůže nic dělat. Z tónu hlasu mi přišlo, ze příkaz byl opravdu shora. Navíc říkala, že paní Bechyňová jí řekla, že mě má kontaktovat a prodej zastavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davi, to si nemyslim, spis fakt čekujou mag a mysli si asi o lidech pekny veci dle vseho, naopak by se meli zamerit na vekslaky mimo mag, odtamtud asi vitr vane...ale tohle je pro ne jednodussi... je to hrozna haluz. Nevedej kudykam tak resej takovyhle pi.oviny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před měsícem tady řešil podobnou situaci kolega v Carollinum a bez problému. Je to bohužel o lidech.

Z toho důvodu jsem to taky udělal. Mohl jsem jim říct, že už jedny mám a že už nemám zájem samozřejmě a bylo by to. Ale viděl jsem tehdy tu nabídku od kolegy a přišlo mi jako dobrý nápad takhle tady mezi námi si pomoci, tak jsem se zeptal. Takže pro dobrotu jsem teď vedený u Bechyněho vedený jako překupník a ještě jsem zkazil radost kolegovi. By mě zajimalo, jestli ten, co byl na pořadníku za mnou, je bude nosit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chumpusi, poslední dobou zjišťuji, že Tvé příspěvky jsou opravdu vo ničem. Hraješ si na pana chytrého, ale konkretních a fér odpovědi se od Tebe tak nějak nemohu dočkat. Kdyby tohle dělal nováček, mávnu rukou. Ale Ty jsi mazák, a navíc s určitým postavením v hodinářské branži. Pokusím se to napsat jednoduše: tak trochu mně štveš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...