Přejít na obsah

Hodinarstvi Bechyne


INA

Doporučené příspěvky

Kdo se v tom má vyznat, co?

Já se rozhodl, že si nechám "depilovat" svoje LLD. Ten chlup(co jsem původně označil za škábanec na skle) cestoval po ciferníku a mě z toho šlo porazit.

Tak jsem mrknul na stránky Longines a následně si telefonicky ověřil, že je Behcyně opravdu aut. servis v ČR.

V pondělí jsem tam napochodoval a ujala se mě milá černovlasá mladší slečna/paní. Závadu ověřila, potvrdila, že to bude záruční oprava a omluvným tónem mi oznámila,

že to dnes již nestihnou a bude to hotové nejdříve zítra. Odvětil jsem, že na to nespěchám a chvíli očumoval co mají ve vitrínách. Přišel někdo další a tak se mu paní prodavačka

věnovala. Když jsem odcházel, všiml jsem si ve výloze GO Sport Evolution PanoramaDate. Moje vysněné potápky. Vrátil jsem se tedy do prodejny, počkal až odbaví zákazníka přede mnou

a pak požádal o možnost vyzkoušet si je na ruku s tím, že předem říkám, že je nekoupím, jen bych si je rád vyzkoušel.

Paní okem nemrkla a vyndala hodinky z výlohy. Utřela je, omluvila se mi, že jsou z té výlohy studené a ochotně mi je půjčila. Pak jsme si o nich chvíli povídali, já se s nima pomazlil,

poděkoval jí za ochotu a s dobrým pocitem odešel. Cenovku mají v eurech a tuším stejnou jako za kopečky.

Ve středu mi stejná milá paní volala (tuším se představila jako Brožová), že mé LLD jsou hotové. Já no to, že si pro ně zajdu ve čtvrtek.

No a ve čtvrtek jsem opět narazil na ni. Ochotná, usměvavá, milá. Vydala mi opravené hodinky a když jsem požádal o lupu a prohlížel (kontroloval) si své hodinky, tak se mě zeptala,

zda nechci katalog GO, že mi ho v pondělí zapoměla nabídnout. Samozřejmě jsem si ho rád vzal.

Takže moje osobní zkušenost z hodinářství Bechyně je pozitivní. :)

 

P.S. To co se tam občas ozývá z dílny trochu kazí dojem. To je bohužel fakt.

 

P.P.S. Jo a taky mi pochválila ty moje LLD, což byly další plusový body. Mínusový přišly hned vzápětí. To mi sdělila, že oni prodali zatím jen jedny takové a pán na ně musel čekat tři nebo čtyři měsíce. Do ř.ti, vždyť venku je mají ve výloze snad všichni AD Longines. :(

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 382
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ano, to bude ona, menší, mladá, tmavovlasá, milá, příjemná ...

 

Když jsem jí to říkal, začal jsem ty své hodinky sundávat z ruky, aby se na ně podívala zkušeným zrakem a něco jsme si k tomu řekli, přičemž ona mi mezitím řekla o těch jejich problémech, tak by si je snad ani nevzala do ruky, musel jsem jí je položit na ten jejich semišový pultík, aby se na ně musela podívat a zhodnotit to poškrábání ... Dvě, tři vteřiny a už jsem je měl zpátky v ruce, opět stejná písnička ... No nic, byl to jen můj dojem, navíc s tím panem hodinářem už mám také jednu zajímavou zkušenost, o které jsem tady psal dříve ...

 

To jen tak na okraj, navíc nevypadám jako sociální případ a neotravuji je s blbostmi nebo s ukazováním hodinek za půl miliónu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem zabrousil k Bechyňům a naprostá spokojenost. Chtěl jsem zkrátit tah na mých nových SUBech. Slečna (dlouhé tmavé vlasy - sympaťačka :)) jen mrkla na SeaDwellery, které jsem sundal z ruky jako vzor délky a příjemě se mi věnovala po dobu co hodinář zkracoval tah. Hned mi nabídla k vyzkoušení Milgaussy GV a na cestu přidala dva katalogy Rolex. A mají mě zaháčkovaného ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkrácení tahu doma je otázka 10 minut s tím bych nikam nechodil, každý chronomagor by se to měl naučit, neb to potřebuje 10x do roka :)

 

 

To jo. Mám dokonce originál ROLEX šroubovák (luxusní záležitost :smile_anim:), ale měl jsem cestu po centru a asi hodinu čas, tak jsem toho využil. Na SeaDwellerech a druhých SUBech jsem to dělal a u Omegy nepočítaně. A taky jsem chtěl ten katalog :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Chtěl bych pochválit přístup hodinářství Bechyně.

 

Včera jsem napsal na infomail žádost o katalog a sdělení ceny jednoho modelu.

Cena mi přišla obratem včetně poděkování o zájem.

Katalog mi přišel dnes včetně adresy nadepsané "PAN xy".

 

Paráda, tohle je opravdu úroveň hodná rodinného podniku a dealera světových značek. :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak jsem tam dnes po půlroce strčil nos a zkušenost navlas stejná.

Mladá tmavovlasá dáma (toho času v požehnaném stavu) ochota sama.

Na dva z mých dotazů neznala odpovědi, tak se omluvila a nabídla, že to s výrobcem odkomunikuje a mně pošle mailem zprávu.

Pan hodinář se opět předvedl v plné parádě, chudák ta dáma, co nevěděla, že se mají vodotěsné hodinky po x letech přetěsňovat. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozitivni zkusenost.

 

Chtel jsem vymenit lunetu u GMT Masteru, nemeli, objednali, nechteli zadnou zalohu, a to presto ze jsem jim rekl ze jsem v CR jen dvakrat do roka. Vratil jsem se za 4 mesice, predem se po emailu domluvil, vse klaplo na den presne, vymena rychla, pohoda. (Urcite bych poridil i jinde, ale Rolex od Bechyne je pro me soucast kultu, chodil jsem tam vocumovat snad jeste za minuleho rezimu;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Za mě servisní zkušenost negativní, namísto výměny vadných dílů, mi jen opticky odstranili závadu, ta se samozřejmě po chvíli znovu projevila. A ještě mi předali hodinky s vypadlym pohonem měsíční fáze. Druhý den, když jsem je tam donesl, že nejde měsíční fáze, tak mi následně napsali do protokolu, že jsem si s hodinkami třískl, avšak aspoň ji zprovoznili..

 

Tímto děkuji Hanákovi a Provazníkovi za následnou opravu konečně do stavu nových hodinek!

 

Viz odkaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dnes jsem poprvé navštívil hodinářství Bechyně.

Šel jsem prostě okolo a tak jsem se zastavil podívat na RE II a Milgy.

Navzdory tomu, že jsem byl v khaky šortkách a triku, tak se mi paní velmi ochotně věnovala a hodinky jsem si v klidu vyzkoušel na ruce.

Potom mi ještě dala časopis.

Taková mladá paní (blondýna).

Navíc, na co jsem se zeptal, to věděla.

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Hodinářství Bechyně jsem navštívil během výběru svých prvních RLX několikrát. Vždy jsem obdržel požadované informace a hodinky ke srovnání ( GMT LN/BLNR ). Byl jsem obshluhován několika zaměstnanci a vždy naprostá spokojenost. Po několika prohlídkách a srovnáních jsem se rozhodl pro LN ciferník. Nechal jsem si udělat od dvou AD prodejců v ČR nabídky. Po krátkém licitování a zvážení srovnání s výhodami a riziky při koupi u šedých prodejců v DE jsem se rozhodl pro Hodinářství Bechyně. Trošku komplikované bylo vystavení zálohové faktůry, protože moje vysněné se mezitím prodaly, ale nakonec se vše zvládlo a mě po zaplacení zálohy nastalo to nejhorší období, čekání na novou akvizici. Během čekání jsem sjížděl různé fotky a recenze na zahraničních webech a tímto si poměrně rychle a v klidu zkrátil a užil čas při čekání na hodinky. Po dovozu hodinek ze Švýcarska do ČR jsem dle domluvy dostal telefonickou informaci a pro hodinky si v domluvený čas přijel, doplatil kupní cenu a odvezl. S hodinářstvím mám pozitivní zkušenosti, mohu doporučit.

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zkušenost NEGATIVNÍ.

Zažil jsem při triviální opravě celkem tři "prodavače", ne příliš fundovaná blondýna, uštěkaná bruneta a usměvavý lhář. Hrůza, již nikdy tento obchod nenavštívím a svým známým doporučím totéž. A to i přesto, že to s nimi ani nehne, zřejmě je to nezajímá i když majitel by se měl starat co má za zaměstnance.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...