Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Není umění se jen chlubit, ale přiznat i neúspěchy. Todle je jeden z nich.

Stal jsem se obětí vlastní invence. Aneb koho by napadlo poslat na jeden talíř pečený květák s panko-crumblem a piniovými oříšky a pečenou panu se zázvorem a sojovkou?! Mě. Master fail.

Bude hlad. b51341e0cc198261e94e0596fa0026e3.jpg

Ja bych to zkusil rozmixovat, trochu vyvaru, smetany a myslim ze bude dost dobra kasicka s tou pannou a k tomu ten grün salad a je fertig;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Too late. Panna sežrána jen tak, crumble šel dohajzlu a na dotažení to srovnal sendvič se zbytkem pastrami od oběda.

Fertig :D A to ste hoši neviděli tu pečenou zeleninku, co sem vyhodil rovnou.

Halt snaha zdělat zbytky v kuchyni před odjezdem na dovolenou.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, jak já si dnes pochutnal na obědě! Narazil jsem náhodně na youtube na recept Kohout na víně a objednal u své drahé polovičky. Ať to i vypadalo famózně, tak foto nemám. Recept dle youtube

 

A já opět nasušil nějakého toho klokana :-)

 

post-41248-0-43319100-1563103003_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci poprosit zdejsi mastersefi. Mate nejakej dobrej vyzkousenej recept na trhany maso?

Mam doma bez rozmyslu koupenej pita chleba (xxxl baleni z lidlu) tak bych na pristi vikend chtel kamosum udelat neco na gardenparty. Predstava je takovy jako pita sendvices s trhanym masem. Dikes

 

Odesláno z mého Redmi Note 6 Pro pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vem veprovy plecko a trochu bucku, sul, pepr, chilli, cesnek, zrochu cukru, vokecupuj to nejakou bbq omackou, podlej to jablecnym mostem a jpec na nizkou teplotu do trhava. 150 * musi stacit, muzes zlepsit troskou bourbonu. pak to vytahni, naskubej to na hromadu vidlickou a potom vypek bez bordelu, koreni atd vlej do toho naskubanyho masa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dělam dvě varianty.

 

Buď jako kluci výše bbq-style, kdy maso je ochucené výrazně a už nedávám žádný dresink. Krkovici peču v nálevu z jablečného džusu, kečupu/protlaku, jack daniels smoked a medu.

 

ac6a6ebe73cc7c1e0a5ce68638bfe935.jpg

 

91d197cb400c3fe429b472062323478a.jpg

 

Anebo maso peču jen ve vývaru a sendvič doladim dipem z créme fraiche s křenem, a kyselou okurkou s šalotkou.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vidím ten Tomův nákup potravinářské petrochemie, jde fakt o jídlo pro vegetariány a nebo o placebo pro schizofreniky? :tomato:

Jeden by naivně čekal že "býložravec z přesvědčení" je smířený s tím že místo masa bude zobat zrní, ovoce a zeleninku - zatímco tohle vypadá spíš jak pokus zavilého chemika ze školní jídelny ve stylu "však my z vás ty veg(etari)ány uděláme!"... tj. "politická uvědomělost" strávníků na nule - a kuchař akorát připlácí Agrofertu za podivné "hmoty" typu imitace mlíka, imitace jogurtů, imitace sýrů, imitace šunky, imitace párků, imitace hambáčů...  :yucky:

Na tom, co píšeš něco je. Nicméně, základní vegetariánskou potravou je tofu a tempeh. Jsou to tradiční asijské produkty, myslím, že si na maso nijak nehrají. A pokud chce jíst člověk nějak hodnotně vegansky, opravdu asi nebude stačit zrní, ovoce, zelenina. Tj. kravina, z toho se nenajíš. 

Upraveno uživatelem ismit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dělam dvě varianty.

 

Buď jako kluci výše bbq-style, kdy maso je ochucené výrazně a už nedávám žádný dresink. Krkovici peču v nálevu z jablečného džusu, kečupu/protlaku, jack daniels smoked a medu.

 

ac6a6ebe73cc7c1e0a5ce68638bfe935.jpg

 

91d197cb400c3fe429b472062323478a.jpg

 

Anebo maso peču jen ve vývaru a sendvič doladim dipem z créme fraiche s křenem, a kyselou okurkou s šalotkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...