Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

Zkusil bych Onyx Jihlava, maji tu i samostatne vlakno s velmi pozitivnim feedbackem. Pokud jsi z Prahy a chces nekoho mistniho, zkus kontaktovat mistniho clena xjr1. Ma to jako konicek. Nechal jsem u nej delat mnoho svych hodinek a velka spokojenost. Jak s pristupem, tak s rychlosti servisu.

Jinak, pokud s hodinkama pravidelne plaves, tak pretesneni by bylo idealni kazdy rok, nebo aspon jednou za dva roky.

Pokud jde o servis jako takovy, tak tam se ridim zasadou, ze pokud hodinky jdou porad stejne, tak bych do toho nedrbal. Na servis bych je poslal, az se zacnou vyznamne rozchazet.

Muj odhad je, ze pokud by slo jen o pretesneni, rozborku a sborku strojku, promazani a tlakovku, tak to bude kolem 2,5k. U AD asi vic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Průmerná přesnost: první týden +5,14s, druhý týden +4,31s a třetí a čtvrtý týden +1,92s. Celkem za 28 dnů používání jsem na průměru +3,42s. Hodinky jsou ještě v záběhu a pořád zkouším, jak je nechat položené na noc. Nejlépe se zatím zdá bok naproti korunce, který dělá -1s nebo 0s přes noc.

Screenshot_20210108_120527.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak hodinky mám již dva měsíce a snad  již jsou zaběhnuté. Nosím je 14 hodin denně a po prvních  dvou týdnech šetření, s nimi dělám komplet vše. Už ani nehlídam potenciální magnetické pole. Po dvou měsících jsem se s přesností dostal na +1.53s. Doufám, že to tak vydrží i do budoucna. Pro budoucí kupce, můžu hodinky jen doporučit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chronokolegové!

Jelikož je to jeden z mých prvních příspěvků, prosím o shovívavost. :) Protože o specifikacích těchto krásných hodinek tu bylo napsáno už snad úplně všechno, dovolím si sem přidat moji cestu k těmto kráskám a to, jak se staly mými nejuniverzálnějšími hodinkami, na které nedám dodnes dopustit. 

Celé to začalo mým příchodem do nového zaměstnání, kde jsem měl tu čest a štěstí, že jsem v něm poznal zdejšího váženého člena Davida  @Karussell. Slovo dalo slovo, začali jsme se bavit o práci, o autech a nakonec o hodinkách. Bylo mi jasné, že pokud jít pro radu, tak jedině k němu.  Za nějaký čas se mi zalíbily právě Hydroconquesty a moje první kroky mířily rovnou k Davidovi. Shodou okolností tento kousek měl jeden člen jeho rodiny, takže jsem měl možnost se k hodinkám dostat ještě před jejich koupí. Na první pohled mi bylo jasné, že moje přesvědčení o koupi bylo správné. Na vlastní oči se mi líbily ještě víc, než na obrázcích z internetu. Uchvátily mě svou univerzálností a praktičností. Moje kroky tedy směřovaly do Koscomu, kde se na mě vzhledem k mému mladistvému vzhledu dívali spíše jako na budoucího majitele hodinek Casio, než Longines. Byl jsem si jistý, že koupím hodinky v černé barvě. Nechal jsem si na pultík vystavit černou i modrou variantu a nebylo již o čem diskutovat. Modrá verze zvítězila na plné čáře. 

Tak jsem se stal majitelem modré veze Hydroconquestů a netušil jsem tehdy, jak často budu mít tyto hodinky na ruce. Vzal jsem si je hned pár dní po koupi do Vysokých Tater, kde jsem je celý týden nesundal z ruky a vzniklo mezi námi silné pouto. Od té doby jsem je bral prakticky na jakoukoliv moji tuzemskou i zahraniční cestu. Byly se mnou v Anglii, v Německu, na Kapverdách se koupaly v oceánu, v Chorvatsku, měly to štěstí, že se dostaly do NYC na Empire State Building.. Zkrátka co pohled, to vzpomínka na nějakou událost, zážitek a doufám, že až skončí tato pandemická doba, budou další příběhy těchto krásných hodinek i nadále přibývat.

Děkuji ještě všem přispěvatelům tohoto vlákna za cenné údaje a detaily o Hydroconquestech, které bych se jinde nedozvěděl. Doufám, že Vás tento můj chronopříběh příliš nenudil.. :) 

 

EE52284F-C67E-4B1A-85A7-E64402A5A954.jpeg

B0E78EC9-27D5-49BD-96E7-7F2C4A5CC6DE.jpeg

FDC20926-B7FA-45BE-AC8A-C5CA732161D1.jpeg

DBE1737C-B9F2-41C9-BFB6-536BB5F0E882.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole, a to ti David ([mention]Karussell [/mention]) nerekl, ze mas zrusit ucet na chronomagu nebo aspon zapomenout heslo a vyhybat se mu obloukem?
Uzivej si to nadseni. Zadne dalsi uz nebudou takove a pri porizeni jinych ti bude LHC lito. Fakt radsi utikej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...