Přejít na obsah

NEW BREITLING


PhoeniX

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 416
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...

Jako retro přehlídka á la 40/50. léta zajímavé, ale do baráku bych NIC z toho nechtěl. Za mě Breitling skutečně EXCELOVAL až v mnohem modernějších hodinkách - takže tohle několikaleté "hledání kořenů" v lososových cifrech a vintážních modelech pro hipstery mi přijde jako rejpání umíněného archeologa ve zkamenělém hovně... :skull:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Radek124 napsal:

Jako retro přehlídka á la 40/50. léta zajímavé, ale do baráku bych NIC z toho nechtěl. Za mě Breitling skutečně EXCELOVAL až v mnohem modernějších hodinkách - takže tohle několikaleté "hledání kořenů" v lososových cifrech a vintážních modelech pro hipstery mi přijde jako rejpání umíněného archeologa ve zkamenělém hovně... :skull:

hmm... Ty Tvoje názory striktní mi nějak začínaj čím dál víc vadit, nezlob se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, bandicoot napsal:

Ta pistáciová mě začíná úplně iritovat. Taková vyblitá jak vyžvejkaná mentolová žvejka, kterou nahrábneš v hospodě zespod stolu a máš co dělat abys na stůl nevrh těch pět piv, dvě zelený a sekanou svíčkovou.

Ale ty modrý doppelchrona bych bral, to jo.

Tu “zelenou” alá zkaženej salám jsem fakt nepobral;-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Radek124 napsal:

Jako retro přehlídka á la 40/50. léta zajímavé, ale do baráku bych NIC z toho nechtěl. Za mě Breitling skutečně EXCELOVAL až v mnohem modernějších hodinkách - takže tohle několikaleté "hledání kořenů" v lososových cifrech a vintážních modelech pro hipstery mi přijde jako rejpání umíněného archeologa ve zkamenělém hovně... :skull:

me to tak pripadlo ze zacatku, kdyz kern zacal rozhlasovat, ze vsechny moderni veci jsou hnusny a ze ted uz pojedou uplne jinam a vsechno zrusil. ale po letech, co ho trh evidentne prinutil pokracovat v rozbehnutejch radach, tak me tyhle vystrelky smerem na vintidz nevadi, maji proste nejake moderni rady a nejake smerem do slusna a vintydz. a konkretne tyhle novy datory se mi libi, ma to hodne nadupanej cifernik, spravne nacpanej jak ma na B byt, pouzdro neni odflaknuty - ma ty drazky a kombinaci saten/lesk, a hlavne je to poradne tlusta mrcha s vyboulenym sklem. takze oproti nekterym kernovym vystrelkum ze zacatku, se to zase vraci tam kde se mi to libi nejak celkove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Nemáte prosím někdo zvěst, že se do Avengerů bude v dohledu dávat také inhouse (jako je v SOH)? Chci koupit v násl. dnech model Avenger 43 s B17, tedy Eta 2824-2 a Eta sama o sobě mi nevadí, jen ta rezerva 38-42h není nic moc. Chtěl bych ještě koupit naposledy starý dobrý Béčka, než i z posledního mohykána Avenger uděají to gumovoplastový duhový lízátko... Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, měl jsem na mysli ten Tudor, jak píšeš.

Já měl za to, že SOH 42 a 44 byly původně také na 2824-2? A to nijak rapidně dražší model není.

Jen se ptám, nesleduju poslední dobou hodinkový dění a nerad bych je teď koupil, aby za měsíc dva přišlo něco s větší rezervou. Ale je to asi blbost, protože Avenger 43 není v prodeji zas tak dlouho, aby udělali facelift nebo novej model.

Potřebuju se jen ujistit, protože kolem kila žádný jiný divers swiss made s automatem, min WR300, který by se mi líbily nenacházím. ORIS ani Omega není moje krev a Béčka už jsem měl troje a furt jim ten marketing žeru i přesto že poslední roky zabili tolik krásných řad a nahradili je bakelitovogumovym barevnym cirkusem. Mimochodem přecházím z Rolexu, protože už mě fakt nebaví se o ty hodinky neustále bát a přemýšlet, jestli si je tam - kam vezmu, nebo raději nechám doma a víc hodinek nechci.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radius taky zatim pochybuju, oni postupne pridavaji nejake modeliky, ale evidentne ani SO ani Avenger zatim nic z inhouse nedostali. vydavani novinek je u nich v radech mesicu, na zacatku dubna vydali novou radu, takze i kdybys chtel cekat co se stane priste, tak to bude zase par mesicu trvat minimalne. navic tyhle kolekce dostaly refresh vloni, takze jeste mene duvodu k optimismu. a presne jak pise @Micey i kdyby, cena bude dvojnasobna. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...