Přejít na obsah

Damasko - novinky


Heky

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 361
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...

To je pravda. Melo se to jmenovat Damasko Safari, nebo Wüstenfuchs, nebo tak. Damasko je ztelesneni moderniho, tool, utilitarniho dizajnu se spickovymi technickymi parametry, a je vyrobeno na tech nejmodernejsich strojich a jejich kalibry maji streva z kremiku. Tam se to slovo "vintage" fakt vubec nehodi. Ja tyhle az tak moc nezeru, ale lidem se pri navsteve Chronoshopu na zivo libily fakt hodne, takze sve zakazniky si to urcite najde. A ty s cernym pouzdrem vypadaji docela dobre. Muj salek kavy to ale uplne neni, prece jen nechodim v safari kapsacich a khaki kosili a nejezdim Land Roverem po Serengeti.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minuly tyden jsem mel moznost si je vyzkouset, coz jsem taky udelal. Jiskra ale nepreskocila. Nebo jim chybi, ale vylozene osklive nejsou.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby raději nacpali inhouse do menšího pouzdra... ;)

Muj nazor.

 

Jinak chrona nemusim, takze mne to nechava chladnym.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ciwe Wüstenfuchs, haha.

Ale jo, souhlas. Já obecně tyhle všechny retro a vintage modely bez skutečné předlohy z vlastních řad beru dost rezervovaně. Ale co, bejt to můj business, vezu se na té vlně taky, byl bych debil kdyby ne.

Mluvíš mi z duše, těžko chtít pořádnej retro a vintáž, když ona značka byla v té době ještě dlouho na houbách. Svézt se na módní vlně by zrovna Damasko mohlo (mělo) vynechat, štajnům to neberu, jejich nejprodávanější řada jede na vlně od počátků. Ale prachy jsou prachy a ty je potřeba na investice do něčeho co chtějí oni a snad se jednou dostane i na to, co chceme my a já jen doufám, že to bude něco lepšího, než tah, který je samozřejmostí u všech značek, jen tady se kolem něj vaří voda a má svou vlastní pasáž na origo stránkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...