Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

ozaj čo sa týka toho tapatalku, mal som doteraz iba free verziu, ale automatickom update na plnú verziu, to išlo nejak dole vodou, je to také pomalé a neprehľadné, ani popisky tlačidiek nesedia na svojom mieste. Ale možno to bude ios7-čkou.

post-32046-1376938804,83.jpg

Upraveno uživatelem mathyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Chlapci pomožte mi někdo,nebo ten macbook rozkopu.Jak dostanu fotky z iphoto na flashku?vím,že mám najít nějakou knihovnu,nebo co.Podařilo se mi z iphota dostat pomocí export fotky do finderu a odtamtud na flashku,ale pak jsou tam fotky dvakrát(jednou v normal velikosti,jednou jako náhledy nebo co v menší velikosti).Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netušíte někdo, jak se dá na Macu nastavit u Officů jako výchozí jazyk čeština? Podtrhává se mi to furt červeně a docela mě to sere už. :/

Zkoušel jsem to už všemožnejma způsobama, ale i když se to nakonec tváří jako vyřešený, hodí se tam zpátky angličtina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netušíte někdo, jak se dá na Macu nastavit u Officů jako výchozí jazyk čeština? Podtrhává se mi to furt červeně a docela mě to s..e už. :/

Zkoušel jsem to už všemožnejma způsobama, ale i když se to nakonec tváří jako vyřešený, hodí se tam zpátky angličtina.

Zkus todle: http://jablickar.cz/kontrola-ceskeho-a-slovenskeho-pravopisu-v-os-x/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...