Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Pánové, vřelé díky za info. Na GB jsem se už díval, ale zřejmě došlo k nějaký paradoxní situaci, že díky (sice velmi lajckýmu, ale přece jen...) navyknutí na Cubase nemůžu v GB najít ani základní track editor a koukal jsem na to jako sůva. :) No nic, pomůže manuál.

A na Logic Studio (konkrétně na Express) jsem se taky koukal a to by mohlo bejt vono. Takže bych měl možná ještě upřesňující info. Já nechci útočit na špičky hitparád, ale chci se trochu vrátit/zavzpomínat na dobu, kdy jsem si hrál se starým dobrým AKAI S900 a Atari ST. :) Prostě vrstvit na sebe loopy získaný přes sampler, dát tomu hluku nějakou formu a tím se bavit. :) A nesmí to moc stát (nebudu to krást). Je to přece jen funstuff.

Takže myslíte, že Logic Studio Express na to bude stačit? A má už i Express v sobě ten sampler? Díky.

 

Jo má. Pozor, ke garagebandu se musí přistupovat po applovsku :-), je to i pro blbé :-), na druhou stranu v poslední verzi má i takové věci jako time shift ap. tady je serál http://mujmac.cz/serial177.html, pozor, taky pro blbé! Ale
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo má. Pozor, ke garagebandu se musí přistupovat po applovsku :-), je to i pro blbé :-), na druhou stranu v poslední verzi má i takové věci jako time shift ap. tady je serál http://mujmac.cz/serial177.html, pozor, taky pro blbé! Ale

 

Hele to je vono. Blbec jsem já. Opět jsem si neuvědomil nutnou změnu přístupu. :) Teď jsem jenom zkusmo naťuknul GB, trochu jsem se v tom pohrabal, našel (samozřejmě naprosto jednoduše) editor smyček, ten seriál určitě taky pomůže (díky) a už jsem dal stahovat 1.2 GB smyček přímo od Apple. :) Mám takovej pocit, že se nejdřív pomotám v tom, co nabízí Apple jako součást GB a teprve pak se, možná, budu dál pídit po sampleru.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele to je vono. Blbec jsem já. Opět jsem si neuvědomil nutnou změnu přístupu. :) Teď jsem jenom zkusmo naťuknul GB, trochu jsem se v tom pohrabal, našel (samozřejmě naprosto jednoduše) editor smyček, ten seriál určitě taky pomůže (díky) a už jsem dal stahovat 1.2 GB smyček přímo od Apple. :) Mám takovej pocit, že se nejdřív pomotám v tom, co nabízí Apple jako součást GB a teprve pak se, možná, budu dál pídit po sampleru.

 

Každopádně bych koupil poslední verzi, buď s iLife, nebo samostatnou (myslím, že je na appstore). Příjemnou zábavu:-)!

PS. jediný opruz v GB je export, musí se přes iTunes :-(.

Upraveno uživatelem decebal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo tady používá iPad?!? Můžete mi, prosím, říct, jaké je jeho používání, jestli jste s ním spokojení?!?

Píši sem, protože očekávám objektivnější pohled na věc, alespoň v něj doufám :) , než někde na Apple fóru ...

 

Použití - stahování emailů, prohlížení dokumentů, multimediální obsah pro děti (přehrává vše - avi, mkv, atd.?!?) + obligátní internet přes wifi ...

 

Zvažuji i nějaký malý netbook, ale na druhou stranu se mi líbí právě tato věcička ...

Díky.

Upraveno uživatelem rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rorda, pockaj si na 2ku :) Ak ti to nehori.

A na to co pises je to velmi pouzitelne, ale treba si velmi uvedomit, AKO to budes pouzivat.

 

Sadnut si v obyvacke pohodlene do kresla, mailovat a browsovat - ber iPad.

Ak ale od toho ocakavas nejaku office pracu (neviem co u teba zahrna prohlizeni dokumentu), nie je to uplne idealne.

 

V kazdom pripade, realna skusenost a fungovanie, priklad, na stole v obyvacne mi lezi MacBook Pro, iPad, iPhone, notebook s dotykovym displejom a maly netbook. (toto je realna situacia :) )

 

a. ak chcem rychlo skontrolovat maily, beriem do ruky iPhone

b. ak chcem len tak pozriet weby a pozriet maily a na nejake mozno odpisat, beriem iPad

c. ak viem, ze budem pisat dlhsi mail, alebo dlhsie browsovat a pripadne pisat sem na forum, beriem MacBook (hlavne kvoli trackpadu, je to strasne navykove)

d. netbook som v podstate prestal pouzivat a nakoniec som odtial vyhodil Windows a robim na nom pokusy s Linuxom

e. notebook s touchscreenom a Windowsom uz doma nepouzivam vobec, len pracovne (je taky trosku nerozbitny :) zo serie Toughbook) takze sa o neho nemusim bat.

 

asi tolko k realnemu pouzivaniu.

 

Co som tym chcel povedat, ak by som sa mal teraz rozhodovat medzi netbook alebo iPad, beriem iPad. Ale to mozno suvisi s tym ze realny notebook mam z oboch stran tabora, takze na cinnost ktoru popisujes viem ze by mi plne vyhovoval iPad a nemusim riesit situaciu "co ked".

 

Cize, skus sa zamysliet, ci nehrozi situacia "co ked" (a budes potrebovat Win, pripadne realny notebook) a ak nie, tak ber iPad. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně bych koupil poslední verzi, buď s iLife, nebo samostatnou (myslím, že je na appstore). Příjemnou zábavu:-)!

PS. jediný opruz v GB je export, musí se přes iTunes :-(.

 

Hele tak ještě jednou dík! Cca 3 hoďky jsem si s tím hrál a podařilo se mně v podstatě okamžitě vytvořit takový trošku ambientní 24 stopý "medley", který má nějakou konstrukci (zavěr a konec se změnou groove ve středový části). Je to těžká amatérština :), ale nakonec jsem zatím ani ten seriál nepotřeboval. Jinak já mám poslední verzi, protože mám skoro novýho iMaca. A export jde uložit v pohodě i do MP3 normálně na disk. Tohle bude přesně to, co jsem hledal...

 

 

Tady je ten pětiminutovej výpotek dokazující, že v GB může něco kutit v podstatě každej: :)

 

http://nextstep.systemin.eu/public/1.mp3

 

 

+ otisk projektu z GB:

 

post-1975-031936600 1295286840.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo tady používá iPad?!? Můžete mi, prosím, říct, jaké je jeho používání, jestli jste s ním spokojení?!?

Píši sem, protože očekávám objektivnější pohled na věc, alespoň v něj doufám :) , než někde na Apple fóru ...

 

Použití - stahování emailů, prohlížení dokumentů, multimediální obsah pro děti (přehrává vše - avi, mkv, atd.?!?) + obligátní internet přes wifi ...

 

Zvažuji i nějaký malý netbook, ale na druhou stranu se mi líbí právě tato věcička ...

Díky.

 

Ahoj, Ipad mám od té chvíle, co se začal v Česku oficiálně prodávat. Používám ho hlavně pro čtení různých typů dokumentů (knihy, časopisy - .pdf.doc.rtf...), a pak také jako kalendář, diář a organizér. Přes oběd si ho vezmu do hospody a projedu web (hlavně Chronomag samozřejmě :). Svou dosavadní zkušenost bych zhodnotil asi takto:

 

Plusy:

+ kvalitní displej, skvělé zobrazení, moc pěkně reaguje na různé druhy dotyků

+ parádní čtení (rychlost, skvělý kontrast, ztlumování či naopak zjasňování, zoomování atd.)

+ skvělý na prohlížení fotek (ideální na rodinné oslavy)

+ množství různých aplikací

+ dobrá výdrž baterky, nabíjím tak max. 2x týdně

+ příjemná váha do ruky

+ pohotovost - pokud nepočítáš první zapnutí, tak je reakce jinak okamžitá

+ pohodlé prohlížení internetu

+ cool design, až na tlačítka volume +/- precizní zpracování.

+ jednoduché ovládání

 

Mínusy:

- něco co by se dalo nazvat Apple vygumovaností. Jestli jsi s Applem nikdy předtím nepřišel do styku (jako já) a jsi kovaný PC user, tak tě určitě překvapí co všechno bys na něm rád nastavil, upravil atd., ale nejde to. Nakonec si na ta omezení zvykneš a možná budeš ve finále i říkat, jak je ten Apple geniálně jednoduchý. Pro lepší pochopení uvedu pár příkladů: přijdu do Apple storu s tím, že připojit iPad k počítači skrze iTunes je horor a neustále mi to tam hází různé errorové hlášky. Prodavač se mě zeptá co mám za systém..já, že XPčka a on na to..no jó, s těma jsou problémy. Tak se ptám proč teda píšou na krabici, že výrobek je plně kompatibilní s XP a on odpovídá, že chyba je jednoznačně na straně XP protože Applu určitě neposkytli potřebná data. Nebo: ptám se téhož prodavače jak uzamknout přetáčení displeje...a on mi odpovídá, že to nejde a že on to nikdy k ničemu nepotřeboval a že nechápe, k čemu by to bylo dobré atd. atd. Prostě spoustu věcí je třeba řešit takovým tím "drbání se na uchu rukou obtočenou okolo celé hlavy" :)

-iTunes a vůbec celé připojení iPadu k Pc je pro mě horor...neustále se mi objevují hlášky, že počítač nebyl autorizován, iPad nebyl autorizován, nebralo mi to PSČ, neakceptovalo platební kartu, error -4230, nebo jak to je atd. atd. Buď připraven, že strávíš x hodin na různých Apple fórech, než přijdeš na to, jak udělat tak stupidní věc, jako nahrát fotku, knížku (nebo je nedej bože nějak setřídit či uspořádat...v iBooks jsem na to nepřišel doteď), hudba mi do něj i přes shlédnutí několika videonávodů taky nejde nahrát...ale co, už nemám sílu to řešit, hudbu přece můžu poslochat i na mobilu a knížky si setřídím v jiné aplikaci než iBooks. Vše jde většinou nějak vyřešit, ale někdy je to pěkná otročina...neustále restartovat počítač, iTunes, vypínat a zapínat Apple Mobile device, vyprazdňovat přes příkazový řádek nějakou mezipaměť DNS atd.

-musíš přesně dodržovat pořádek na disku - nahraješ do iPadu fotku či knížku, pak je v počítači někam přesuneš a můžeš je nahrávat znova, nebo ukazovat iPadu cestu kam jsi je přesunul.

-organizace obsahu do složek není silnou stránkou, někde nejde vůbec, jinde je to obtížné

-psaní na klávesnici - české znaky ano, ale jestli píšeš všemi deseti, tak tohle nebude nic pro tebe. Cheš napsat ž ?..tak nejdřív z a pak za ním ˇ , podobné je to s čárkou...speciální přepínací klávesu, pak teprve vybereš čárku.

-nikde jsem na něm nenašel třeba tak jednoduchou věc jako je budík.

 

Overall - iPad je pro mě skvělá věcička na čtení, úkolování sebe sama, prohlížení webu atd. Kdybych o něj přišel, určitě bych si ho pořídil znovu. Jednak by byla škoda nevyužít ono know-how, které jsem pracně vydoloval z různých Apple fór a zadruhé kvůli čtení, které je na něm opravu bezkonkurenční. Pokud se pro něj nakonec rozhodneš, tak se nenech otrávit prvotními porodními bolestmi. Možná mě za moje postřehy někteří skalní jablíčkáři sežerou, ale berte to prosím s rezervou a jako čistě mou osobní zkušenost...je možné, že na Vistách či 7čkách je připojení iPadu procházka růžovým sadem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa chlapi (dagou & dacebal) ještě jednou díky. Úplně jsem se do tý Garáže zamiloval. :) Tahle situace je exemplárním důkazem rčení "pro oči nevidí". Tím, jak jsem zamknutej ve sféře grafických programů, tak jsem tak nějak míjel nabídku firemního Apple softu (nejen) v oblasti hudby. A to byla chyba. Garage band je úžasnej nástroj a ještě k tomu zadarmo... No a za ušetřenej peníz pro nákup SW dokoupím dalších 2 000 smyček (cca 100 bucků). Hlavně doufám, že jsou tam i Voices, protože ty v základní sadě schází úplně. Ale jinak je i základní nabídka přebohatá.

Nebo případně ten sampler... Ale možná se mně podaří oživot starou S900, co mám doma na Moravě. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posilal jsem fotky pres iMail z meho iMaca a omylem jsem oznavil namisto zmensenin puvodni fotky plne velikosti a zadal mailu nemenit velikost. Tim jsem se pokusil gmailem z iMaca odeslat mail o velikosti 202MB a ten mi mac neustale dokola obnovuje v recovery email. Jenze treba 8x po sobe. Tim ze temer fulltime zaneprazdnen a u prvniho ze dvou mailu (gmail a post) ukazuje vykricnik u vsech jeho chlivecku. Obnovene maily (resp. Ten jeden ve vice kopiich) mi to i pres jeho/jejich smazani a smazani kose, vseho v neodeslane a jinde obnovuje dal a dal.

 

Nevim jestli to s tim ma spojitost, ale iPhone ze ktereho pisu nyni mi od te doby pise i pres to, ze jsem nic nemenil, spatne jmeno, nebo heslo u gmail uctu. Pres web je to ok a na heslo si ani iMac nestezuje. Zkousel jsem to resit nejakym linkem odkazujicim na prihlaseni z webu a zadanim captcha kodu, nepomaha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TomAnt a Karloss: Oběma moc děkuji, mám tu představu o dost jasnější.

 

V podstatě to skutečně má být zařízení, které nebude nahrazovat PC, resp. 14" notebook, které mám a na kterých budu dělat s dokumenty a pracovat ...

Ten iPad by měl být doplňkové zařízení na rychlé projití došlých emailů, občasné shlédnutí internetu a také by měl být používán pro děti jako "přehrávač", např. v autě nebo kdekoliv jinde než doma, plus se mi líbí ta funkce ukázat fotky ostatním, něco jako lepší fotorámeček ...

 

Co pro Apple hovoří, i když jsem zatím žádné jiné zařízení od Applu neměl a nyní všude používám Windows 7, je neskutečná základna a ten shop aplikací, no a pochopitelně kvalitní provedení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo: ptám se téhož prodavače jak uzamknout přetáčení displeje...a on mi odpovídá, že to nejde a že on to nikdy k ničemu nepotřeboval a že nechápe, k čemu by to bylo dobré atd. atd.

 

V novom iOS 4.3 (zatial dostupny len pre vyvojarov) je uz toto vyriesne hadam definitivne, clovek si moze vybrat ci mechanicke tlacitko bude mat funkciu Lock Rotation, alebo Mute.

http://www.macblog.sk/bleskovky-a-spravy/ios-4-3-prinasa-na-ipad-moznost-nastavit-si-funkciu-mechanickeho-prepinaca-4485.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V novom iOS 4.3 (zatial dostupny len pre vyvojarov) je uz toto vyriesne hadam definitivne, clovek si moze vybrat ci mechanicke tlacitko bude mat funkciu Lock Rotation, alebo Mute.

http://www.macblog.s...inaca-4485.html

 

JJ, díky za tip, ale dá se to vyřešit i jednodušeji...zmáčkneš 2x rychle za sebou ten hlavní čudlík - objeví se ti ikony spuštěných aplikací...posuneš je doprava a úplně vlevo pak máš ikonku na uzamčení stávající rotace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, Ipad mám od té chvíle, co se začal v Česku oficiálně prodávat. Používám ho hlavně pro čtení různých typů dokumentů (knihy, časopisy - .pdf.doc.rtf...), a pak také jako kalendář, diář a organizér. Přes oběd si ho vezmu do hospody a projedu web (hlavně Chronomag samozřejmě :). Svou dosavadní zkušenost bych zhodnotil asi takto:

 

Plusy:

+ kvalitní displej, skvělé zobrazení, moc pěkně reaguje na různé druhy dotyků

+ parádní čtení (rychlost, skvělý kontrast, ztlumování či naopak zjasňování, zoomování atd.)

+ skvělý na prohlížení fotek (ideální na rodinné oslavy)

+ množství různých aplikací

+ dobrá výdrž baterky, nabíjím tak max. 2x týdně

+ příjemná váha do ruky

+ pohotovost - pokud nepočítáš první zapnutí, tak je reakce jinak okamžitá

+ pohodlé prohlížení internetu

+ cool design, až na tlačítka volume +/- precizní zpracování.

+ jednoduché ovládání

 

Mínusy:

- něco co by se dalo nazvat Apple vygumovaností. Jestli jsi s Applem nikdy předtím nepřišel do styku (jako já) a jsi kovaný PC user, tak tě určitě překvapí co všechno bys na něm rád nastavil, upravil atd., ale nejde to. Nakonec si na ta omezení zvykneš a možná budeš ve finále i říkat, jak je ten Apple geniálně jednoduchý. Pro lepší pochopení uvedu pár příkladů: přijdu do Apple storu s tím, že připojit iPad k počítači skrze iTunes je horor a neustále mi to tam hází různé errorové hlášky. Prodavač se mě zeptá co mám za systém..já, že XPčka a on na to..no jó, s těma jsou problémy. Tak se ptám proč teda píšou na krabici, že výrobek je plně kompatibilní s XP a on odpovídá, že chyba je jednoznačně na straně XP protože Applu určitě neposkytli potřebná data. Nebo: ptám se téhož prodavače jak uzamknout přetáčení displeje...a on mi odpovídá, že to nejde a že on to nikdy k ničemu nepotřeboval a že nechápe, k čemu by to bylo dobré atd. atd. Prostě spoustu věcí je třeba řešit takovým tím "drbání se na uchu rukou obtočenou okolo celé hlavy" :)

-iTunes a vůbec celé připojení iPadu k Pc je pro mě horor...neustále se mi objevují hlášky, že počítač nebyl autorizován, iPad nebyl autorizován, nebralo mi to PSČ, neakceptovalo platební kartu, error -4230, nebo jak to je atd. atd. Buď připraven, že strávíš x hodin na různých Apple fórech, než přijdeš na to, jak udělat tak stupidní věc, jako nahrát fotku, knížku (nebo je nedej bože nějak setřídit či uspořádat...v iBooks jsem na to nepřišel doteď), hudba mi do něj i přes shlédnutí několika videonávodů taky nejde nahrát...ale co, už nemám sílu to řešit, hudbu přece můžu poslochat i na mobilu a knížky si setřídím v jiné aplikaci než iBooks. Vše jde většinou nějak vyřešit, ale někdy je to pěkná otročina...neustále restartovat počítač, iTunes, vypínat a zapínat Apple Mobile device, vyprazdňovat přes příkazový řádek nějakou mezipaměť DNS atd.

-musíš přesně dodržovat pořádek na disku - nahraješ do iPadu fotku či knížku, pak je v počítači někam přesuneš a můžeš je nahrávat znova, nebo ukazovat iPadu cestu kam jsi je přesunul.

-organizace obsahu do složek není silnou stránkou, někde nejde vůbec, jinde je to obtížné

-psaní na klávesnici - české znaky ano, ale jestli píšeš všemi deseti, tak tohle nebude nic pro tebe. Cheš napsat ž ?..tak nejdřív z a pak za ním ˇ , podobné je to s čárkou...speciální přepínací klávesu, pak teprve vybereš čárku.

-nikde jsem na něm nenašel třeba tak jednoduchou věc jako je budík.

 

Overall - iPad je pro mě skvělá věcička na čtení, úkolování sebe sama, prohlížení webu atd. Kdybych o něj přišel, určitě bych si ho pořídil znovu. Jednak by byla škoda nevyužít ono know-how, které jsem pracně vydoloval z různých Apple fór a zadruhé kvůli čtení, které je na něm opravu bezkonkurenční. Pokud se pro něj nakonec rozhodneš, tak se nenech otrávit prvotními porodními bolestmi. Možná mě za moje postřehy někteří skalní jablíčkáři sežerou, ale berte to prosím s rezervou a jako čistě mou osobní zkušenost...je možné, že na Vistách či 7čkách je připojení iPadu procházka růžovým sadem :)

 

Procházka růžovým sadem je připojení k OSX :thumbsup_anim: .

K té hudbě - nevím jak je to při synchronizaci s Windows, ale na macu si normálně vytvoříš v iTunes knihovnu, do které nahážeš muziku, kterou chceš v iPhonu/iPadu, označíš ji a spustíš synchronizaci, to je celé. To samé s fotkama, v iTunes označíš album, které chceš synchronizovat a spustíš to. Opakuji, nevím jak to je s Windows ( a asi to nikdy neokusím :D ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa chlapi (dagou & dacebal) ještě jednou díky. Úplně jsem se do tý Garáže zamiloval. :) Tahle situace je exemplárním důkazem rčení "pro oči nevidí". Tím, jak jsem zamknutej ve sféře grafických programů, tak jsem tak nějak míjel nabídku firemního Apple softu (nejen) v oblasti hudby. A to byla chyba. Garage band je úžasnej nástroj a ještě k tomu zadarmo... No a za ušetřenej peníz pro nákup SW dokoupím dalších 2 000 smyček (cca 100 bucků). Hlavně doufám, že jsou tam i Voices, protože ty v základní sadě schází úplně. Ale jinak je i základní nabídka přebohatá.

Nebo případně ten sampler... Ale možná se mně podaří oživot starou S900, co mám doma na Moravě. :)

 

Poslouchal jsem, co se ti povedlo a na seznamovací pokus je to víc než jenom poslouchatelný. Docela jsi mě navnadil si s GB začít trošinku hrát. Díkec.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslouchal jsem, co se ti povedlo a na seznamovací pokus je to víc než jenom poslouchatelný. Docela jsi mě navnadil si s GB začít trošinku hrát. Díkec.

 

Hele, jak jsem psal - ač velmi amatérsky, tak s nějakým běžným vrstvením smyček už mám zkušenosti z dřívějška. Ale opravdu mě překvapila uživatelská přítulnost GB. A přesto dokázali zachovat poměrně slušný výkon a schopnosti software. Fakt dobrý. Ty free smyčky taky nejsou marný. Jenom chyběj ty vokály. Nebo něco dělám blbě, ale prostě je mám neaktivní.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, jak jsem psal - ač velmi amatérsky, tak s nějakým běžným vrstvením smyček už mám zkušenosti z dřívějška. Ale opravdu mě překvapila uživatelská přítulnost GB. A přesto dokázali zachovat poměrně slušný výkon a schopnosti software. Fakt dobrý. Ty free smyčky taky nejsou marný. Jenom chyběj ty vokály. Nebo něco dělám blbě, ale prostě je mám neaktivní.

 

pokud už jsi nahrál hlasy do knihovny, nápověda mluví něco v tom smyslu, že je potřeba přestavět index a je tam i návod... Ale vokály jsme nikdy nepoužíval, používáme to jako jednoduchý nahrávání. Každopádně jsem si teď pustil GB poprvé ve Snow Leopardu a asi si opravdu začnu hrát, tohle vypadá ještě o kus zajímavěji a jednodušeji, než byla předchozí verze.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netuší někdo, viz můj dotaz nahoře, proč mi nejde ani na iMacu, ani na iPhone mailový účet Gmail? Web rozhraní v pohodě funguje.

Jméno i heslo je dobrý a to je to na co si stěžuje. iPhone mi i třeba ukáže že mám dva nové maily, ale při klepnutí na něj mi ho neotevře, protože mám prý špatné heslo či jméno. Nemůžu se dopátrat, že by Gmail něco z nastavení měnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem dělal, jak na iPhone, tak i na iMacu. Nic nezabíralo.

Dělal jsem psí kusy, měnil heslo, konfiguroval gmail na webu a nevím čím to po dvou týdnech změnil,

ale funguje to. Jedna z novinek, kterou jsem před tím nedělal byla zakázat imap na webu gmailu a poté povolit.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dokoupil Jam Pack: Rhythm Section a řek bych, že to GB zase posunulo někam dál. Ještě zvažuju nákup JP Voices. A to by už na hraní mělo stačit. Zatím jsem, obohacen o 2000 nových smyček, zkusil takovou hříčku z trošku jinýho soudku - pracovně jsem to nazval "Tropical Storm" :D

 

http://nextstep.systemin.eu/public/tropical_storm.mp3

 

 

 

post-1975-025358600 1295730084.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...