Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

před 34 minutami, exBURN napsal:

Tak ji kup 13 pro a neres to.

Vsak jo. Ted jen prosim o radu nakej zanicenejch Applistu kde: 

1) Dubaj duty free na letisti 

2) Neofiko prodejce z heureka 

3) Nebo ten Apple store (i kdyz si nejsem jistej, ze nam ho Babis v Praze zaridil, jak sliboval). Ale jestli je EW ofiko prodejce, tak asi vubec neni o cem... Diky za tip! 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 3. 2022 v 12:08, Radek124 napsal:

@LobberKlasický postup je nahrát video na trubku a hodit sem link (video se pak zobrazí rovnou v příspěvku) - ať Bertovi nesviníš prostor na SSD určený pro hodinky a ostatní nenutíš jej před spuštěním stahovat.

A nebo radši rovnou popiš o co jde slovy/screenshotem...

Koukám, že se mi tu nepropsalo poděkování za radu …. 
Tak ještě jednou děkuji Radku . 
 

Vše vyřešeno 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem viděl na Keynote zajímavou krabičku  Mac Studio. Říkal jsem si, že bych si ho pořídil z důvodu - dlouho vydrží co se týče technologického zestárnutí a podpory pro další léta. Jde mi jen o základní verzi (M1 Max, 32 GB RAM, 512 GB disk) nejsem profík na video. Ale chtěl bych si zahrát po letech nějakou dobrou hru 🙂

Oproti tomu Mac mini M1 (už představeno před 2 lety) s 16GB a 512GB disk.

 

Co byste volili? Rozdíl je cca 20k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak mas zbytocnych 20 litrov navyse, pokojne kupuj. Pre bezneho pouzivatela je Mac Mini M1 v konfiguracii, o ktorej pises absolutne dostatocna masina - a to minimalne na najblizsie tri - styri roky. A v pripade Applu by som sa podpory nebal - tie budu minimalne na pat rokov zaistene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@knihomolJe otázka co za typ her od toho očekáváš a jestli jsou dané tituly pro Mac/M1 dostupné a optimalizované - abys pak nebrblal že v Appstore jsou jenom trapné plošinovky a hlavolamy překlopené z iPadu a že i nabídka na Steamu připomíná spíš muzeum :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 3. 2022 v 19:37, Moty napsal:

Tak 8 let sem nekupoval iPad, teďko ho asi potřebuju do práce, v podstatě jen CRM a zápisky pencilem

Stačí Air?

Mám Air, Pencil (2nd), aplikaci Goodnotes a nalepenou fólii Paperlike. Na poznámky už nechci papír ani vidět.

https://www.goodnotes.com/

https://paperlike.com/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, tmx napsal:

Pokud by jsi chtěl jinou aplikaci na poznámky, ještě se hodně doporučuje Notability.

https://paperlike.com/blogs/paperlikers-insights/app-review-goodnotes-vs-notability

Zasadne by som si nekupil apku, za ktoru ma niekto pyta mesacny poplatok. Nech je to hoci len jedno euro. Apka sa ma kupovat, nie platit pausalne. Proste "vyvojari" vydriduchovia. Ee a este raz ee!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...